TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!


3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!

Сообщений 81 страница 100 из 948

81

Renata

Piekļāva ceļus pie krūtīm - sarāvās maza kamoliņā. Viņai bija auksti.

- Labi.

Viņa šobrīd bija gatava piekrist gandrīz visam.

0

82

Marī
joprojām trīc.
- Man vienalga, tikai neatstājiet mani vienu!
Tātad šis vīrietis bija tas kas kāvās ar Aleksī. Es to varu izmantot savā labā! Marī galvā nemitīgi kalās plāni...

0

83

gareds

iet gar okeānu skatotis uz tuvumā esošajiem kokiem.. viņš tā arī nav atradis piemērotu vietu  teltij...
pamana divus cilvēkus.... sievieti un vīrieti
- paldies dievames neesmu uz šīs nolādētās salas viens- viņš pie sevis nočukst un dodas uz viņu pusi
( viņš iet pie Jude un mari :) )

0

84

(ev, ko viņa tur perina? :D)

Jude
- Tā, mums tākā vajadzētu sameklēt palmas zarus ar ko segties, jo naktis mēdz būt vēsas..
Viņš skatās apkārt, vai nav kādi palmas zari.. Ieraugot zarus, viņš sagrābj tos un atnes pie Marī..
- Un nebaidieties, es Jūs vienu neatstāšu. - viņš teica un pasmaidīja ar savu žilbinošo smaidu..
Viņam visu laiku šaustījās prātā dažādas domas un lai no tām atbrīvotos, viņš kautko visu laiku gribēja darīt..
Pamana nākot vīrieti uz savu pusi..

Отредактировано GaBy (22.03.2008 17:03)

0

85

gareds

- ahoi - viņš iekliedzas.
- paldies dievam ir arī vēl kādi izdzīvojušie - viņš to saka ar patiešām platu smaidu.

0

86

GaBy написал(а):

ev, ko viņa tur perina?

(ja es to zinātu! :rofl:)
Marī
cenšas izspiest asaras.
- Kāds nāk pie mums! Ja nu tas ir kāds kanibāls!

0

87

Jude no priekiem ir gatavs lēkāt, jo pamana vēl kādu uz salas izdzīvojušo.
- Ahoi, ahoi..! Vēl viens izdzīvojušais! - saka vīrietim, kas tuvojas.
Pagriežas pret Marī:
- Kāds kanibāls? ( :D ) Es šo vīrieti esmu redzējis uz kuģi.
Viņš iet vīrietim pretī, lai sasveicinātos.
Jude dod roku vīrietim un saka:
- Esmu Jude.

0

88

Marī
balsij trīcot un rokām drebot saka:
- Es esmu Marī...

0

89

gareds

- prieks iepzīties... es emsu Gareds- viņšsarokojas ar Judu
-vai avru jums kā palīdzēt?- viņš vaicāj paskatoties uz sievieti - viņa izskatās malziet ne savā ādā.- viņš to pasaka tā lai to dzirdētu tikai Jude

0

90

Jude atbild Gareda teiktajam:
- Man arī prieks ar Jums iepazīties, Gared. Redziet, - Jude nedaudz pasmejas, - viņai uz galvas uzkrita koksrieksts.. Viņa tāda nervoza palikusies kopš tā laika..
- Mēs te klājam guļvietu naktij, jo domājām iet meklēt vēl kādus dzīvi palikušos.. Es meklēju palmas zarus, lai būtu ar ko apsegties, naktis mēdzot būt vēsas..

Отредактировано GaBy (22.03.2008 17:16)

0

91

(piedodiet, bet man tagad jāiet!)

0

92

(Uzrakti, ka Marī kautvai noģībst)

0

93

gareds
mazliet iesmejas
- tad viss ir skaidrs.- un liekas viņa mums ir atradusi ko ēdamu..- biņš pieiet uznm paceļ netālu esošo kokosriekstu.
- es palīdzēšo tev uzcelt telti...-viņš teica Jude- bet jūs...- viņš paskatās uz mari- labāk pasēža ēnā un nomierināties mazliet... - viņš mierinošā balsī noteica

0

94

(Paloma, es pieņemu, ka Daņils jau aizgāja un Renata ir viena...)

Jacks

Pamodās, piecēlās un laimīgi pamanīja, ka visas ruma kastes stāv, kur stāvejušas. Lūkojas apkārt, bet sievieti, kuru bija izzvejojis, neredz.

- Hmmm...

Domīgi novelk, jo nav īsti pārliecināts, vai tie nebija tikai viņa murgi.

Bet ātri zaudē par to interesi un atver ruma pudeli. Grib jau dzert, bet izdzird skaļas sķavas...

Viņam izliekas, ka halucinācijas, jo nevienu sev apkārt neredz. Pieliek atkal pudeli pie lūpām, bet nepaspēj... Atkal šķavas...

Dziļi nelaimīga sejas izteiksme. Džeks, ar pudeli rokā, neveikli savā stilā skraidelē un lūkojas aiz katra koka un krūma, bet nemana neko. Jau laimīgi nodomā, ka viņam mirešchitsa, bet atkal šķavas - mežonīgi skaļas, ta, ka Jacks salecas un pudele izkrīt no rokām. Viņš spēji pieliecas, lai izglābto to, kas glābjams un tad pieliecies pamana, ka zemāk kāpās tuvak ūdenim pie mazā mežiņa pret palmu atbalstījusies sieviete melnos klankaros.

- Nolāpīts...

Viņa trauce viņam visu mieru, šķaudot.

Viņš pienāk pie renatas, kura viņu nepamana. Pēta viņu. Renata atkal skaļi nošķaudās, no kā Jacks salecas it kā bailēs. Renata pagriež galvu un ierauga jacku. No viņas puses atskan skaļs spiedziens, jo viņš izskatās pārak ērmīgs. Renata nav īsti pārliecināta, vai sapņo vai redz tēlu no realitates. Jacku izbiede viņas kliedziens un viņš arī kliedz. Tā viņi korī pakliedz kādu brīdi, tad abi apklust un vero viens otru. Renata atkal nošķaudās.

- hej, damīt, beidz šito troksni! - Jacks savā stilā.

Renata

- Ko? - Viņa nesaprot.

Jacks

- Beidz šķaudīt! - JACKS NEIEJūTīGI.

Renata

Par atbildi nošķauda superskaļi tieši viņam sejā, ar siekalām apšļakstot. Nikni lūkojas viņā.

- Pie velna, es esmu nosalusi un slapjās drebēs, tāpēc nāksies vien tev paciest manas sķavas, ākst...

Jacks

Noskurinās un noslauka seju. Tā damīte ir neciešama.

- Mani sauc kaptenis Džeks Sperovs... - Viņš to izsaka aizvainoti, kā mazs berns.

Renata

Šņaukajas un nesaka neko.

Jacks

Iekšeji nolamājas un nelaimīgi paskatās uz ruma pudeli sev rokā. Ta jau ir pustukša. Ilgi minstinās un it ka stiepj pudeli pretī Renatai, bet tad atkal ņem atpakaļ.

- Labi, ņem, tika ar nosacījumu, ka vairs nešķaudi.

Renata

Saruc pieri, bet paņem pudeli. Pieliek to pie deguna un pasmaržo. Tad pieliek pie lūpām un lieliem malkiem tempj, gan slāpju, gan aukstuma dēļ. Jūt, kā ar katru malku viņā ielīst siltums.

Jacks

Skatās uz viņu ar pārsteiguma pilnām acīm.

0

95

Jude sanāca smiekli par Gareda teikto..
- Labi, bet no kā mēs celsim telti? Mums ir tikai palmas zari, nekas vairāk..
Viņš skatījās apkārt un meklēja ar acīm vēl kaut ko, kas varētu palīdzēt telts celtniecībai.

0

96

gareds

'padomā mazliet un atceras kaut ko
- tur mazleit tālāk- viņš parāda uz pusi no kurienes atnāca- ir izskalotas kuģa atliekas.... mēs viņās varētu izmantot- vņš noteica

0

97

( alby.. Jack ir nepārspējams :D:D:D:D:D )

0

98

Jude
- Tad ko mēs gaidām? Ejam pakaļ.. Bet pagaidiet, sieviete..
"To sievieti takš nedrīkst atstāt vienu, savā dullumā sazin ko vēl sadomās izdarīt.. Labāk viņu pieskatīšu."
Jude pieiet klāt Marī un redz, ka viņai acis ciet.
- Vai nu viņa guļ vai nu viņa ir noģībusi? Gared, varbūt Jūs atnesat tās kuģa paliekas un es mēģināšu sadabūt ko ēdamu, ne tikai kokosus, bet pamedīšu kādu zivi..

0

99

(alby, tavs Jack ir super! :D jau iedomājoties vien to skatu, man nāk smiekli. :D atceros filmas skatu ar ruma pudelēm. :D)

0

100

gareds

paskatās uz Jude
- labi mēģināšu atnest...- viņš noteica un aizgāja pēc kuģa atliekām

( gaby es uz kādām 10 minūtēm pazudīšu... jāiet jāiekurina krāsns.. citādi es te nosalšu :D )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!