TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » Mīlēt, mirt un atgriezties (El Cuerpo del Deseo)


Mīlēt, mirt un atgriezties (El Cuerpo del Deseo)

Сообщений 61 страница 80 из 160

61

Paskatījos youtubā.com tur bija tikai tas fināls kuru redzējām mēs!!!

0

62

Nu jāāā - es jau saku - ir baumas, ka ir nofilmēts, bet rādīts nekur netika!! Tāpēc.. Nevar zināt ir vai nav.... :/

0

63

Paloma написал(а):

Nu tur bija rakstīts, ka nekur tas netika rādīts.. Nezinu no kurienes tās ziņas tur bija ienākuās.. Bet tādas baumas ir, ka bija vairāki varianti.. vēl balsošana bija, kā lai beidzas.. bet... Kaut kas nebija ar to kārtībā - vienkārši neticu, ka varēja nobalsot par tādām beigām kā šīs.. ;)

Ā nu tad skaidrs!!!!Protams es arī nesaprotu kā varēja nobalsot par tādām beigām!!!!!!Lābāk jau viņi būtu bijuši kopā!!!!!!Bet tad Salvadora sieva paliktu viena!!nu vienvārdsakot žēl ka tāds fināls bija!!!!Nu sanāca varāk kā viens vārds bet nekas!!

Отредактировано mmaarriiaa (02.06.2007 16:41)

0

64

Paloma написал(а):

Nu jāāā - es jau saku - ir baumas, ka ir nofilmēts, bet rādīts nekur netika!! Tāpēc.. Nevar zināt ir vai nav.... :/

Es vēl nebiju tavu atbildi apskatījusies tāpēc vnk tā uzraxtīju!!!!!

0

65

Nju viss skaidrs.. :P

0

66

Tad labiņi!!! ;)

Отредактировано mmaarriiaa (02.06.2007 16:44)

0

67

Paloma написал(а):

A vienā forumā lasīju, ka ir bijis it kā (nzinu cik tur patiesības) nofilmēts otrs fināla variants.. Un aprakstīti notikumi kas tur.. Kā Salvadors par izabellu pēc tam cīnās - lai viņu atbrīvo.. Ka Izabella cietumā uzzina, ka ir stāvoklī...  Tas mani vienkārši moka!! It kā jau divi dažādi fināli.. Bet.. Ja otrajā viņa atklāj, ka ir stāvoklī, tad man tāda sajūta, ka avārijas brīdī viņa jau bija.. Un tad ir vēl skumjāk...

es domāju, ka tās ir pilnīgākās muļķības! ja tā būtu taisnība, tad Lorenas oficiālajā fanu forumā tas noteikti būtu minēts. protams, tas būtu bijis ļoti skaisti... es visu laiku biju domājusi, ka izabella kkad paliks stāvoklī, bet tas arī nekad nenotika...  :cray:

0

68

angelina написал(а):

visu laiku biju domājusi, ka izabella kkad paliks stāvoklī, bet tas arī nekad nenotika...

Es tāpat!!!!!

0

69

kā jau vairākas reizes esmu raxtījusi man tik lieliskas un tās pašas labākās atmiņas par El cuerpo del deseo!!!Šodien youtubā.com paskatījos video no šī seriāla!ak, tāda nostaļģija uzgāja.....

0

70

angelina kura tev no Lorenas telenovelēm patīk visvairāk???????

0

71

a ko milet mirt un atgriezties viņa nomira?? :)

0

72

HuLiA написал(а):

a ko milet mirt un atgriezties viņa nomira??

Jā nomira!!
Vaitad tu neskatījies El cuerpo del deseo??

0

73

mmaarriiaa написал(а):

angelina kura tev no Lorenas telenovelēm patīk visvairāk???????

es jau saku, vislabākā ir "Mīlēt, mirt un atgriezties"! Izabella bij tik savdabīga loma...

HuLiA написал(а):

a ko milet mirt un atgriezties viņa nomira??

labrīt!

0

74

nu tagad jus domajat ka esmu dumja bet nu pedejo sēriju es parlaidu jo man nomira mans aitu suns... :( Lita ...

0

75

Viņa jau nemira pēdējā.

0

76

bet nu tas parejas dienas es palīdzeju mammai darba bet tur viņai nebija televizors :)

0

77

es jau arī, kad tieši septembrī sākās skola, varēju vairs redzēt šito seriālu tikai 3 reizes nedēļā  :cray: bet labi, ka notrāpīju tieši uz Izabellas miršanu! arī Izabellas un Salvadora kāzas redzēju! bet diemžēl daudz ko labu neredzēju... tāpēc es tagad arī skatos visu no sākuma, kaut arī spāniski.

0

78

:kiss: s gan parlaidu tikai da'zas serijas pa'sas beigas :(

0

79

angelina написал(а):

arī Izabellas un Salvadora kāzas redzēju

A es redzēju bez skaņas to sēriju pirmajā septembrī ar ģimeni dzerot šampanieti vienā vietā.. :) Un kad visi teica tostu par pirmo septembri, es pie sevis dzēru uz Izabellu un Salvadoru. :) pēc tam gan skatījos vēlreiz - ar skaņu. :P Ai, man vispār uz visiem seriāliem pa brīvdienām uznāca nostaļģija, pēkšņi visus vecos un mīļākso seriālus sagribējās pasaktīties. :) Un šo kā mīlāko arī protams!! :)

0

80

ew, bet zin kādu nosaukumu es vēl vienu izdomāju seriālam? :D "Mīlēt, mirt un mīlēties" :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » Mīlēt, mirt un atgriezties (El Cuerpo del Deseo)