TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The O.C.


The O.C.

Сообщений 1 страница 20 из 46

1

Comedy / Drama / Romance

The O.C. Orange County, It's where all the beautiful people live

It's nothing like where you live. And nothing like what you imagine

http://i040.radikal.ru/0804/e2/41734857dbf7.jpg

Ensemble drama revolving around the young adult community of the Orange County area. A street-smart teen (McKenzie) winds up in the high-class society of Newport Beach, sparking something of an edgier take on the Melrose Place-esque premise. Written by Anonymous

Ryan Atwood (Benjamin McKenzie) is a troubled teenage youth from the wrong side of the tracks in Los Angeles who finds himself on his own after he is thrown out of his own house. He finds a place to stay in the posh home of the Cohens in the wealthy community of Newport Beach, the O.C. (Orange County), California. Ryan is accepted by the stern but compassionate Sandford "Sandy" Cohen (Peter Gallagher), a lawyer who represented Ryan in the past for his miss-deeds. But Sandy's wife, Kirsten (Kelly Rowan), aware of Ryan's criminal history, is wary of this new house guest. The Cohen's son Seth (Adam Brody) bonds with Ryan quickly and shows him the ropes of the community and vice versa for Ryan giving advice to Seth about life and love. Ryan develops a crush on Marissa Cooper (Micha Barton) a neighbor girl who lives down the street and has problems with her not-so-sheltered existence in dealing with her distant father Jimmy (Tate Donovan) and weak-willed mother Julie (Melinda Clark). Also, Marissa's best friend, Summer (Rachel Bilson) is oblivious to the crush that Seth has on her, while taking a liking to Ryan. And so begins a new life for Ryan, the Cohens, the Coopers, and basically everyone else in the wealthy, picturesque, secretive, turbulent community of Orange County. Written by Matt Patay

0

2

pinocchio, tu jau skaties? Es nolēmu, ka arī moš gribētu šito paskatīties. Tev ir video? Cik daudz ir uzfilmēts, vai vel filmē - nu vispār kopumā gribu zināt, vai ir jēga sākt skatīties.

0

3

albalonga написал(а):

pinocchio, tu jau skaties? Es nolēmu, ka arī moš gribētu šito paskatīties. Tev ir video? Cik daudz ir uzfilmēts, vai vel filmē - nu vispār kopumā gribu zināt, vai ir jēga sākt skatīties.

nu es vēl neskatos bet tagad skaots one tree hill pēdējos uzfilmēto sēriju un tiklīdz būs megas limits sākšu skatīties dikti gribu
nu video jau ieli8ku pirms laba laika bet es gan ieliku tikkai megas variantu
nu ir uzfilmētas 4 sezonas pēdējā respektīti 4 tikkai pabeikta 2007 gadā un vairāk netiks filmēts pēdējās seozonas bija pārāk sliki reitini kas nemaz nestāvēja klāt tik ļoti daudzajiem labajiem seriāliem ar labajiem reitingiem bet pirmajai sezonai bija tiktiešam ļoti labi reitinigi tieši tāpēc tika filmēts tālāk
un the oc zinu vismaz 2 serālus kur tik pieminēts un tas ir no citu kanāla puses turklāt citos seriālos un tā pavisam noteikti ir viena no lietām kas pierāda ka the oc tiektiešam ir labs
nu tiktiešam nezinu ko tu uzskati par jēgu sākt skatīties - ja tev leikas ka jēga ir tad aj vēl filmē tad jēgas nav
bet ja tu vēlies ko tiktēšam jauku cik es jūtu agn no bildēm gan no citu viedokļiem gan no video tad man liekas ka tiktiešam ir jēga un the oc ir arī dannas garajā sarakstā man gan tas ir daudz īšaks un arī - ko vēlos darišaas princips

0

4

nē nu doma tieši ir tāda, ka ja vairs nefilmē, tad es varētu paskatīties. Tikai man jāzina, vai tā ceturtā sezona beidzas labi un cik katrā sezonā sēriju....

Māšel, vai tu uz mani esi kaut kādā ziņā pikta??? :'(

0

5

albalonga написал(а):

nē nu doma tieši ir tāda, ka ja vairs nefilmē, tad es varētu paskatīties. Tikai man jāzina, vai tā ceturtā sezona beidzas labi un cik katrā sezonā sēriju....

nu nemāku tiktiešam pateikt kā beidzas ceturtā sezona bet domājam ka jauki ņemot vērā cik pilsēta ir orānža tubē jau noteikti video ir bet man nepatīk zināt beigas ja nesmu šakusi skatīties manās acīs burvība pazūd ak man vispār nav seviška patik pēc lasīties spoeileriem labi bildes video bet tos savā ziņā var pārprast un interpretēt pa savam un tas ir savādāk prakstiki vienmēr es salikeot visus faktus kopā izdomāju savākājk nekā ir izdomājuši režisori un tas man tīk jo režisora pra'tam vinmēr ir jābūt savādākam citādāk izūd un izplēnē burvība

tici man aj es būtu dusmīga es tevi ignorētu, nē , nesmu ( pikta ) ( ne ) tīk tas vārds

0

6

pinocchio написал(а):

tici man aj es būtu dusmīga es tevi ignorētu, nē , nesmu ( pikta ) ( ne ) tīk tas vārds

Vienkārši tu ar mani gandrīz nerunā... Ne ta kā agrāk... :dontknow:  :'(

0

7

albalonga написал(а):

Vienkārši tu ar mani gandrīz nerunā... Ne ta kā agrāk...

nav laika
un vienkārši nesanāk
skaitīšanā pēdējā laikā vairāk ar sevi sarunājos

0

8

Noskatījos šorīt pirmās divas sērijas un pagaidām man ļoti patīk.

0

9

nu palasīju, un nemaz tik labi nebeidzas... Bļin... Nu bet skatīšos vismaz pirmo sezonu, kura patiesi šķiet laba un otrā arī vel, bet pēc tam - šaubos. Un ceturto nu chista neskatīšos... :'(

0

10

ak tas ir tik albalondzīgi pēdējos sezonu neskatīties nu patreiz tiktie';sam domāju skatītie visas sezonas
patreiz vēl tikkai lādējās 1 sērijabet es nesmu jau sajūsmā no lādēsanās vien
tas ir seriāls kas preicē pat tad ja tikkai lādējas

0

11

ak.
man jau liekas, ka te visi zina,
ka jau no laika gala trakoti gribu redzēt,
bet vienmēr sarodas citas prioritātes - skolu pirmo minot.

0

12

Skatos 6.sēriju un man ir līdz 8.salādēts. Man gan biki nepatīk, ka tie linki, ko pinocchio video sadaļā salicis, ir krievu valodā. Bet man paralēli torentos lādejas un reizem no megas - tapēc sanāk viena sērija krieviski, viena angliski. Man patīk seriāls, bet tādā sajūsmā kā par OTH tomēr neesmu.

0

13

albalonga написал(а):

Skatos 6.sēriju un man ir līdz 8.salādēts. Man gan biki nepatīk, ka tie linki, ko pinocchio video sadaļā salicis, ir krievu valodā. Bet man paralēli torentos lādejas un reizem no megas - tapēc sanāk viena sērija krieviski, viena angliski. Man patīk seriāls, bet tādā sajūsmā kā par OTH tomēr neesmu.

ak jā to es arī seconāju bet nu tim kuriem ri divas versijas otrā ir angliski
bet nu man jau ir doma paskatītiev vēl citus variantus kaut neizinu tad ir jānem no cita kaut parasti ņēmu novienas kas pati ir the O.C. fane un viņas video tiktiešam bija labi - nu paskatīšos varbūt viņa varēs vai ir jau ielikusi citā valodā
zinu ka pati esmu tikusi līdz 5 sērijai kuru nācās izdzēst krievu valodas dēl
nu nevaru nenes to valdoau vairāk nķā divreiz nedēlā krievu valodas stundās

0

14

hihihi... Nu a es kaut kā iztieku arī ar krievu valodu, lai gan man labāk patīk oriģinālā skatīties. Nu tā - esmu noskatījusies 8 sērijas. Devītā joprojām nav ielādejusies, bet ir 10. 11. un 12. sērijas, tā, ka laikam tālāko skatīšanos būs jāatliek uz rītdienu. Nu man brīžiem ļoti patīk, lai gan te nav tādu citātu un tādu pārdomu kā OTH, bet vienalga ir jauki - man patīk visi četri galvenie jaunieši. Mischa Bartone man jau sen patika, bet tas Banjamins Mckenzijs vispār man ļoti piemīlīgs sāk likties - hihi - man patīk tādi nerunīgie. Un viņam avīs ir rakstīts viss. Skaisti. Un atkal jāsaka paldies pinocchio, ka pievērsi mani šitam seriālam un caur šito es pievērsos OTH. Ta, nu tagad plānos ir tikt galā ar The.O.C., pa ceļam to kārtīgi izbaudot (iespejams tikai līdz 3.sezonas beigām - ta jau manīs) un tad pievērsties Gossip Girl. Kādus vēl seriālus tu ieteiktu, pinocchio????

0

15

albalonga написал(а):

Kādus vēl seriālus tu ieteiktu, pinocchio????

nu es varu pateikt ka pēdējā laikā man sāk rasties vēlme skatīties glimer girls vai kautkas tam līdzīgs nesmu ganne video nedz infromāc;iusi skatījusies bet visu laiku meklējot avatarus uzduros
vēl būtu grja bet danna teica ka tev tā nepatīk
un october road man isktījās tāds jauks kad liku video un skatījos promo pad bija dikti leila vēlme skatīties un domāju ak tev tas varētu patikt
un laikam ka tam ir pabeikta filmēšanas sezonas nebija daudz bet tomēr kādam laikam tev pietiks

ak man vēl joprojām skatīšanās nekustās noskatīšios kautkad iekavētās gossip girl kas tagad jau jauki ir tikkkai divas un tad lēnām sākšu skatīties bet nu tas neturēs noteikti l'dzi taviem tempiem jo pa vidu vandīsies eksāmeni

0

16

O, jā Gilmore Girls ar ir dzirdēts, ka ir labs. Un es jau lasīju to tavu ielikto par October Road un jau gribu redzēt. Bet nu man pagaidām ir The oc. Tikko noskatījos 1.11. Satriecoša serija - manā izpratnē pagaidām labākā. Humors un reizē nopietnas lietas, attiecības, vide, no kuras mēs nākam. Lieliski. Jā, un man žēl, ka tev eksameni un mācības kavē tempus. A man atvaļinājums un ar tipa būtu jādara citas lietas, bet laikam galu gala baudīšu dzīvi un seriālus. Nu OTH noskatījos nepilnās divās nedēļās... Diez, cik ilgam laikam The OC pietiks????

0

17

nu man perosnmiski kautkā the oc kautkā lēnāk ietu uz priekšu
var'būt arī tas ka visu kliaku nedaudz kas nsokatājs priekša jo tagad domās vandās october rod
un vēl linki nebija īsti labi
un man kautkā vairāk tīk ja vēl filmē
kautkā vieglāk ja sākut october road tad jau tas būtu 4 ko skatos no srilāliem un tad būtu vieglāk sekot jaunajām sērijām

0

18

Cik es sapratu, tad October road projekts sobrīd ir apstadināts un nav pieņemts lēmums - filmēs vai nefilmēs tālāk.

Es noskatījos The OC 14. sēriju. Sākot ar 11. sēriju kaut kā interesantak palika - man labāk saka patikt. Tagad sērijas patiešām ļoti labas.

0

19

albalonga написал(а):

Cik es sapratu, tad October road projekts sobrīd ir apstadināts un nav pieņemts lēmums - filmēs vai nefilmēs tālāk.

nesmu neko daudz tur lasījusi tā kā varētu būt tā
vispār amerikā ir dikti lielas probēlmas daudzi seriāliarī one tree hill ir tikti apstādināti daudzi veiksmīgi ir kustējusies uz priekšu pēc tam , režisor streikā izpaužas

albalonga написал(а):

Es noskatījos The OC 14. sēriju. Sākot ar 11. sēriju kaut kā interesantak palika - man labāk saka patikt. Tagad sērijas patiešām ļoti labas.

ak man jau pirmās sērijas likās labas
lai ganm tā pat kā one tree hill liekās diezgan garš ievads

0

20

Nu man OTH tomēr daudz vairāk patīk - raisa pārdomas. Un arī aktieri kaut ka mīļāki un viņu teli tuvāki. Bet The OC arī labs.

Jā, nu tas scenāristu streiks daudz ko bojā. Un es lasīju, ka Braiens Grīnsbergs iespējams parādīsies kādās pāris sērijās OTH.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » The O.C.