TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu?


Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu?

Сообщений 41 страница 60 из 1000

41

oo, missy, tev tiešām izdodas!!! Super!! Es gan pirmā brīdī nobijos no foruma jaunā izskata :D bet tā.. japierod un būs ok :D

0

42

aaaaaaaaaaaaaaaaa, hlorofils...............

0

43

bilde ir foršā.
sevišķi, ja manas mīļākās krāsas ir dzelteņa un zaļa.
un tagad forums tik jauki zaļā noskaņā ar visu skinu.
un arī pašas bildes labās - tik daudz man mīļu seriālu un aktieru.

un vispār - tagad forums uzreiz tādu dzīvelīgu enerģiju izstaro.
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

44

angelina написал(а):

aaaaaaaaaaaaaaaaa, hlorofils...............

kaaaaaaaads paaarmaaaciiijaaas biolooogiju !!!!!!!!!! :D smiekliiigi

jaaaaaa,.......... zaljaaas kraasas te nepietrrruuuukst!!!!!

SKAISTI !!!!! :glasses:

0

45

Dažiem ir alerģija pret hlorofilu :D

0

46

man it īpaši :D

0

47

angelina написал(а):

aaaaaaaaaaaaaaaaa, hlorofils..........

ak, Angy, http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

Missy, Tev tiešām izdevās burvīga bilde :) un Amulets tajāa  :jumping:

0

48

ak tējas meitene
- sis tavs veidojums man liekas īpaši dzīvīgs - tā teikt atdzīvina pus pasaules
un tās bildes kas tur ir izvēlētas
jodija un keita - tik trakoti jauki - smaids
iena no daudzajām manas anas mīļākajām bildēm
tā gabijas bilde - viskaistākā man liekas - tā gan ir vismīļākā viņas bilde - kā jau zinām neviena cita aktrise nestāv mani anai klāt, manuprāt
ak un gossip girl un one tree hill - vienkārši trkoti jauki

0

49

Kāds uztaisīs forumam jaunu bildi??????

0

50

nu vai kāds mani dzirds??? Kapēc visi ignorē????

0

51

Eh, rītvakar es labprāt uztaisītu, tikai...
Vispirms tad man tev tāds jautājums beidzot :D tajā programmā ko atsūtīji.. kad izgriezto bildīti iekopē tajā otrā - nu,kur top kolāža.. kā var mainīt izmēru??? Vienīgais kā es to iespēju izdarīt, bija oriģinālo bildi samazināt un no jauna iekopēt.. bet tas ir tāds čakars :(

0

52

nu uzklikšķini uz bildītes, kuru iekopē. Viņai tak ir rāmītis un rāmīša stūrīti velc, taisot lielāku vai mazāku....

0

53

albalonga написал(а):

nu uzklikšķini uz bildītes, kuru iekopē. Viņai tak ir rāmītis un rāmīša stūrīti velc, taisot lielāku vai mazāku....

tas izklausaaas tik parasta lieta......... :D ha ha haaaaaaaaaa  :rofl:  ah Palomita, ja Albalongai buus taisniiba, es tevi noraashu !!!!!!!!!! :P

(nu lab, es tur vispaar nezinu kas un kaa.... jo taas programmmas vispaar v glaza ne videla... :D )

0

54

em, problēma tāda, ka man nekādu rāmīti nerāda :O tas būtu Vistas dēļ vai kā? :( bāāāc, bet gribuuu taisīt kko!! jāmēģina kkāds trials ielādēt.. vai no dc kāds ar kodiem.. Iesilu :D

0

55

nu tur tajā labā sāna vertikālajā rīku joslā, lad tu kopā, tad man šķiet, ka pirmais rīks 9poga) tiek izmantota. Lai būtu tas rāmītis, nākamo pogu man šķiet vispirms jānospiež. Es tagad tik pēc atmiņas mēģinu, bet nu bij tur tās pogas man šķiet.

0

56

eu, pat šķiet sanāca :D bet nu lab, foruma bildi taisīsu vakar ielādētajā vecās, labās, zināmas programmas trial versijā - vakar jau padaudz bildīšu izgriezu.. :)

0

57

oho, jauki - gaidu bildi.

0

58

beeeeeeidzot - te nu ir . ^^ ņemiet par labu un neapainojieties, ja nu kādu esmu piemirsusi. Kā jau manā stilā - piebāzts. Un no jūras praktiski neko nevar redzēt. Bet galvenais, ka tā tur ir :D

http://i021.radikal.ru/0807/3a/0c51653a3d1dt.jpg

0

59

āā - teikšu atklāti nedomāju tur ieraudzīt brālus & māsas - bet tik jauki tur cviņus redzēt
un par one tree hill man nav ko teikt, tā ir iena no manām mīļākajām viņu kopfoto promo bildēm
un danna un ana tik trkoti jauki tur izskatās

0

60

ņem par labu Brothers & Sisters, nezināju īsti kādu bildi likt, kāds pāris topā utt., tā ka... ieliku tādu.
BEt kopumā centos šo bildi uztaisīt ļoti msaidīgu ^^
Hihihi, Danna un Ana man ar patīk - abas blakus, sēž... kā tu un Zane :P
Nu es ļoti centos ņemt vērā visu šī brīža aizraušanās.. ja ko aizmirsu, vai nezināju - piedodiet!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu?