TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu?


Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu?

Сообщений 81 страница 100 из 1000

81

Es vēlos Rūbiju un Destilando amor. :)

0

82

Hej, Paloma, vai bilde gatava????

Ja vel ne, tad šita Gossip Girl bilde ir satriecoša

http://photos.ed-westwick.org/albums/2008/Magazine/tvguide_september/Scan130369.JPG

0

83

nav vēl gatava... eeem, šodien noteikti nebūs, īpaši, ja gribi vēl šo bildi.. neesmu spējīga griezt neko.. :D

0

84

ak tu mana nespējīga. Eh, nu gaidīsim, gaidīsim...

0

85

ak, Paloma!! tik tiešām lēni spējīgā :P ne legendas, ne foruma bildes :P neļauj cerībai nomirt :D :D

0

86

eeehh.. nu redzēs kā būs.. :P

0

87

Akk, skins ir burvīgs! ^^ He, un bilde ar tīri jauka. ^^ Vakar gandrīz pabeidzu savu variantu - bet tikai gandrīz. Un man joprojām nepatīk jo joprojām ir kā vienmēr... neko jaunu, oriģinālu nemāku uztaisīt, neciešami. Mja.

Ak, bet šis dzīvespriecīgais rudens skins burvelīgs. ^^

0

88

nu es vakar uz ātru roku bildi uzmetu. Kā sapratā, tur 80% ir mani mīluļi un atlikušie 20% par godu te dažiem.... :playful:

0

89

Skins ir lielisks un bilde smuka! :love:

0

90

wow, mums ir jauns foruma izskats! smuki :) man patīk... tāda ļoti dzīvespriecīga un saulaina krāsa...

GaBy написал(а):

Skins

skins ir tās bildes, kas parādās pašā sākumā? (sorry, man neta leksikons vēl gana patukšs :D ). ja tā ir... man jau nu patīk! tā pēdējā bilde it sevišķi :D

0

91

Skins ir foruma tonis, proti, dzeltenais.. ;)

0

92

GaBy написал(а):

Skins ir foruma tonis, proti, dzeltenais..

oi, paldies! tik nelāgi izgāzos teju visas Latvijas priekšā :D tagad gan zināšu :jumping:

0

93

magone написал(а):

man jau nu patīk! tā pēdējā bilde it sevišķi

es ar to pēdējo bildi dievinu.... :love:

0

94

vots, smieklīgi, tikai tagad sapratu, ka esu apsēdusies pie ilzes datora un no šejienes pēdējoreiz paloma gāja forumā un kā redzams nav izlogojusies - tas iepriekšējais un šis ir albalongas ieraksti... :rofl:

0

95

uzminiet, kura bilde man patīk :D

0

96

angelina написал(а):

uzminiet, kura bilde man patīk

nav iespējams uzminēt :D

0

97

Paloma написал(а):

vots, smieklīgi, tikai tagad sapratu, ka esu apsēdusies pie ilzes datora un no šejienes pēdējoreiz paloma gāja forumā un kā redzams nav izlogojusies - tas iepriekšējais un šis ir albalongas ieraksti...

:D A es lasu un nevaru iebraukt. :D

0

98

Ragana написал(а):

A es lasu un nevaru iebraukt

to rakstīja albalonga, tikai pie tā datora no kura viņa raksta, pēdējā forumā bija Paloma un viņa nebija izlogojusies

0

99

jā jautri!
Nu protams neviens nekad nespēs uzminēt, kura man ir mīļākā bilde! :D:D:D
Biju pārsteigta kad ieslēdzu., Kaut kas tik gaišs! oooo! :)
^_^

0

100

nu es skinu dievinu un taa, kaa Paloma nekaadi nespeej tikt galaa ar savu bildi, tad shitaa kaadu laiku staavees...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu?