TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu?


Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu?

Сообщений 121 страница 140 из 1000

121

Paloma написал(а):

Es iedomājos par Amuletu, bet ja sākut domāt par katru un ko katrs gribētu redzēt... mjā, labi nebeigtos. Atkal būtu pārbāztā bilde, kas man pašai nepatiktu  Nu tā lūk...

Nu, prieks, ka vismaz iedomājies par to. :)
bet nu saprotu jau arī, ja šajā bildē būtu vēl kas iebāzts, būtu par daudz.

0

122

hej, kurš šon jaunu bildi uzceps? Rīt tak Valentīndiena - mīlestības dienas. Gribētos ko sarkanu un sirsnainu - kā nekā tā ir visu mūsu - romantiķu - diena!!! :D

0

123

Šodien?? E-e-emmm. Nu labi, varu mēģināt. Ja nepiesakās kāds cits. *cītīgi dzen prom no domām pta*
Tik īsti nezinu, ko likt iekšā.. :D bet nu mēģināt jau var ^^

0

124

davaj, davaj..taisi, Paloma, pietiek pta :P
nu..noteikti jāliek Rikardo un Kamilla :D
būtībā.. neesmu pret Cielo un Marko, ja jau abas skatāmies.
nu tas no manas puses.. es gan vēl neiebilstu pret Fēbi un Koulu.. - bet nu ja nebūs ko likt. Galu galā forumā cilvēku daudz un vēlmju tikpat :)

0

125

nu visiem zināms, ko es gribu bildē redzēt... :D

0

126

nu, es gribētu redzēt Twilight, lai gan nezinu vai tas būtu pa tēmai :D

0

127

Norkys написал(а):

nu, es gribētu redzēt Twilight, lai gan nezinu vai tas būtu pa tēmai

es domāju, ka noteikti ir pa tēmai , turklāt ņemot vērā visu plašo twilighteru pulku, tam noteikti jāparādās :D

0

128

aNgeL - tad man vajag kādu smuku, maksimāli labas kvalitātes Fēbes un Koula bildi :P jo cik atceros, ar tām bija problēmas :P
Ricardo un Camilla nemaz neapsriežas :D Tāpat kā Marko un Cielo - tik man foto jāatrod.. moš tur arī tu vari palīdzēt? :P
Un, alby, ar tevi ar man viss skaidrs :D
Un Twilight. Jauki ^^

0

129

hahaha... Man šobrīd šis skins vislabāk patīk. Hihihih, kāds tur brīnums, ka lilllā.... :love:

0

130

Un man tagad jāmēģina pieskaņoties... grr :P nu lab, lab, gan jau :P centīšos vismaz :P

0

131

eh, man ne ļoti patīk pašai, bet nu labi... nekas labāks nesanāca ;) ņemiet par labu...

http://s58.radikal.ru/i159/0902/1f/10959be0bdd9t.jpg

0

132

av, man gan dikti patīk - Luna ar Mau pašā centrā. Nu man gan tagad Meiers ar Genesis - mēs ar cravey jūdzmies abas, bet nu tomēr Luna vienmēr pāri visam... :D  Milzīgs paldies, Palo.

0

133

ev, Palo - man tik nepatīk, ka tā zvaigzne Meieram acīm priekšā. Nevar to noņemt?

0

134

nu šitā ir labāk? Vismaz Meijeram nav acī :D

http://s40.radikal.ru/i087/0902/b3/a433ea8688a3t.jpg

0

135

aha, ir labāk, a to viņa smukās ačeles noslēptas....
:D

0

136

Ohohoo,labi pastraadaats,meitenes! ;)  :surprise:  Taa negaidiiti ievadu maajaslapu un paveraas skaists skats..  ^^ patiik shii maigaa kraasa uzreiz taa miilaak.  :glasses:

0

137

Man ar patīk jaunais izskats, un Meiers priekšplānā!! Ahh, man gan viņš ar Genesis nenormālīgi patīk :love: , bet saprotu, ka Luna ir klasika  :flirt:

P.S - tie bēbīši tik smukulīgi :D

0

138

mmm...ļoti, ļoti, ļoti skaista foruma bilde Palomai sanāca!! super :) tagad kusīšu skatoties pa labi un pa kreisi , kur mani mīļumiņi :D  :love:

0

139

man nepatīk. pat nekomentēšu, kāpēc.

0

140

Eh, piedod, angy... es tiešām gribēju Lori, un nez cik reižu padomāju, ka viņu vajag, bet pēc tam vienā brīdī aizmirsu un tad jau vispār vairs nedomāju, tikai ar pusatrofētu smadzeni taisīju.. sorry :(

Nu šo nāksies laiciņu paciest.. es nepārtaisīšu.. negribu vairak laiku teŗēt...

aNgeL - man prieks ka tev patīk! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Hei, vai nebūtu laiks mainīt foruma izskatu?