TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Amarte Así (Telemundo, 2005)


Amarte Así (Telemundo, 2005)

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Riktigi :D :D :D :D Man vēders no smiešanās sāpēja :D

0

22

Es skatos un man ļoti patīk!!!Un Frijolito- pilnā vārda nozīmē dievinu šo bērnu tāds mīļums un jaukums!!!!Es nespēju nesmaidīt redzot viņu!!!!

0

23

Foršiņi, ka fanu pulciņš aug!!! Šodienas sērija bija tik superīga!! :D Eh, man laikam būtu tāpat kā Margaritai - prāta aptumsums, kad viņa ieraudzīja Načo tajā kabinetā!!!! Būt tik smukam ir vnk noziegums :D

0

24

Kā jau vienmēr, sērijas beidzas labākajos momentos :rofl: Lai vieglāk saprast, ielikšu skrīnu  :flirt:

[реклама вместо картинки] :love:
Eh, rītdiena, rītdiena, nāc ātrāk! :shine:

0

25

Un šddienas sērijas beigas!!!!!!!Frijolito saruna ar Grigorio!!!!!!Parunāsim kā vīri un skatās viens uz otru!!!Frijolito vnk burvīgs un tik mīļš izskatās!!!!!!!!!!!

0

26

mmaarriiaa написал(а):

Un šddienas sērijas beigas!!!!!!!Frijolito saruna ar Grigorio!!!!!!Parunāsim kā vīri un skatās viens uz otru!!!Frijolito vnk burvīgs un tik mīļš izskatās!!!!!!!!!!!

Aha, aha!!! Tāds jaukumiņš, visvairāk es dievinu tos momentus kopā ar Ignasio, nu tik mīlīgi, ah, sirds kūst  :love:

0

27

Un šodien kā Frijolito(mazais mīļums) aprakstīja savu ideālo tēvu, ja māte precētos vēlreiz(protams Ignasio) un tad prasīja, lai māte pastāsta par to kāds bija viņa tēvs un viņa saka, ka tieši tāds kā mazais aprakstīja!!!Un tad Frijolito man tēvs nav miris, viņš ir dzīvs(jo apraksts sakrita)

+1

28

mmaarriiaa написал(а):

Un šodien kā Frijolito(mazais mīļums) aprakstīja savu ideālo tēvu, ja māte precētos vēlreiz(protams Ignasio) un tad prasīja, lai māte pastāsta par to kāds bija viņa tēvs un viņa saka, ka tieši tāds kā mazais aprakstīja!!!Un tad Frijolito man tēvs nav miris, viņš ir dzīvs(jo apraksts sakrita)

Jā, šis ir viens no vissirsnīgākajiem seriāliem, kādus man nācies redzēt :'(

0

29

Šodienas sērija -  :love:  :love:  :love:  :love:  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:  :flirt:  :flirt:  :love:  :love:

0

30

Redzēju trīs pēdējas sērijas. :) (esmu pie māsas Rīgā, kur ir Romantica ;)) Man ļoooti iepatikās telenovele. :cool:  :love:  :jumping:  Vai kāds zin, kur var atrast telenoveles video?  :flirt:   :flag:  :) Ļoti gribētu to noskatīties. :)

0

31

rubi написал(а):

Redzēju trīs pēdējas sērijas. :) (esmu pie māsas Rīgā, kur ir Romantica ;)) Man ļoooti iepatikās telenovele. :cool:  :love:  :jumping:  Vai kāds zin, kur var atrast telenoveles video?  :flirt:   :flag:  :) Ļoti gribētu to noskatīties. :)

Jā seriāls ir ļoti foršs!!!
Šeit forumā ir visu sēriju video!!!!!Lieliskā alby ir ielikusi

0

32

mmaarriiaa написал(а):

Šeit forumā ir visu sēriju video!!!!!

Jā, es beidzot atradu, liels paldies. :) Bet tur ir līz 89. sērijai, bet cik sapratu telenovelei ir 119 sērijas. :) Vai var atrast to sēriju linkus? :)

mmaarriiaa написал(а):

Lieliskā alby ir ielikusi

Paldies. ;) Lieta tāda, ka meklēju video, nevis extreme video sadaļā, bet tur kartotēkā šīs telenoveles nav. Tik un tā, telenovele tur vispār ir. ;) Tāpēc, paldies arī dannai, kura ir ielikusi video tur. ;)
1. sēriju jau noskatījos. :) Super. ;) Mmaarriiaa, Tu tagad arī skaties telenoveli? :) Vnk, ja man būs kādas neskaidrības (spāņu valoda taču :D), Tu palīdzēsi? :)

0

33

rubi написал(а):

1. sēriju jau noskatījos. :) Super. ;) Mmaarriiaa, Tu tagad arī skaties telenoveli? :) Vnk, ja man būs kādas neskaidrības (spāņu valoda taču :D), Tu palīdzēsi? :)

Jā es skatos jau no pirmās sērijas!!!!!!Neesmu redzējusi 20 sērijas, jo tajā laikā atrados laikos un tur man nav šī kanāla
Ja tev rodas kādi jautājumi prasi droši, ja varēšu tad noteikti atbildēšu!!!!!Man ļoti patīk šī telenovele un forši, ka tu tagad arī skaties!!!!

0

34

Kad biju Rīgā, redzēju dažas sērijas. Man ļoti patika!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Amarte Así (Telemundo, 2005)