TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Why Why Love? (Taivānas)


Why Why Love? (Taivānas)

Сообщений 21 страница 40 из 45

21

bumerbmw написал(а):

KAd tiksi līdz beigām redzēsi un tad padalīsies ar saviem iespaidiem. :D

okicc  :D

0

22

Marlena Favela написал(а):

okicc  :D

:D

0

23

shonedeelj noskatiijos liidz beigaam!  :yep:  :yep:  :yep:
kaa jau teicu seriaals ir ideaals, ljooooti patiik, peec kaada laicinja noskatiishos veelreizzz  ^^
peedeejaas divas seerijas bija tik skumiigas....  :confused:  :'(  :disappointed:  :'( , tacju paldies dievam beigas bija laimiigas un par to man vairs naw nekaadu shaubu ...  :love:  :love: .... skaisti, tikai vareeja arii varbuut vinju laimi paraadiit nedaudz ilgaak  :yep:
par to pliivuru rozaa pashaas beigaas...tas jau nebija pliivurs :D
kad Dzja Diija nesa to kasti un atsitaas pret Ho Da, jo to nemaniija, vinjai kaste izskrita no rokaam, jo Ho Da teica, ka kjipa sarunaaji izrakt kastes tikai peec desmit gadiem, bet vinja teica kad nevareeja nociesties un gribeeja redzeet, kaada ir vinja veeleshanaas un vinjai izskrita njo rokaam taa kaste kur  bija tas rozaa apmainjas kupons, kuraa pirms operaacijas Ho Da ierakstiija veeleeshanos vienmeer buut kopaa ar Dzja Diiju  :love: un peec tam tas kupons ailidoja veeja deelj un Dzja Dii un Ho Da saaka vinju kjerstiit un uz taa kupona kas pashaas beigaas paraadijaas bija vinji abi kopaa...tas vien jau liecina par labaam beigaam  :love:  :love:  :love:

es uzstveru shii seriaala beigas par un tikai par labaam!!!  :yep:  :love:
citu variantu nemaz naw, taads prieks ka Ho Da nenomira un palika abi kopaa  :love:  :insane:  :O

Zjeel tikai ka Ho Jans nepalika kopaa ar Jan Shu  :(

Отредактировано Marlena Favela (28.12.2008 11:49)

0

24

Nu es neko nesaku. Bet pašas beigas bij tādas rozā, nevis kā viss pārējais tapec jau liekas dīvaini!
Prieks ka tev patikās!

0

25

bumerbmw написал(а):

Prieks ka tev patikās!

:yep:  :D  :love:

0

26

Šo seriālu sākšu skatīties uzreiz pēc tam, kad pabeigšu rakstīt savu stulbo atskaiti augstskolai  :playful:

0

27

cravey написал(а):

Šo seriālu sākšu skatīties uzreiz pēc tam, kad pabeigšu rakstīt savu stulbo atskaiti augstskolai  :playful:

es nespēju vien sagaidīt ko tu domāsi par šo! :D

0

28

Velku 1. sēriju :)

0

29

Jau pēc ievada titriem esmu sajūsmāāāā!!! Dievinu viņus abus kopā :love:

0

30

cravey написал(а):

Dievinu viņus abus kopā :love:

Pārsvarā daudus jau tiēsi šis pāris piesaista drāmām, jo nu devil beside you ir patiešām viena no labākajām ko esu redzējusi un to es saku jau redzējusi diezgan daudz no tādām! :D

0

31

bumerbmw написал(а):

Pārsvarā daudus jau tiēsi šis pāris piesaista drāmām

Tam es tiešām ticu, jābrīnās, ka šie dzīvē nav kopā, jo konekšens viņiem patiešām labs http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif
Bumes, mums būs kkas jāmaratonē, kad es atgriezīšos :D

0

32

cravey написал(а):

Bumes, mums būs kkas jāmaratonē, kad es atgriezīšos

Devil beside you - jo arī man no ta, ko esu skatījusie, tas patika vislabāk.

LOL, kāpēc neesmu pārsteigta, ka cravey tagad aktīvi te. :rofl:

0

33

albalonga написал(а):

LOL, kāpēc neesmu pārsteigta, ka cravey tagad aktīvi te.

Ah ta pamanīji, ja? :D

albalonga написал(а):

Devil beside you - jo arī man no ta, ko esu skatījusie, tas patika vislabāk.

Mm, man jau velk pat uz DVD pasūtīšanu, jāpačeko ebay http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif

0

34

cravey написал(а):

Tam es tiešām ticu, jābrīnās, ka šie dzīvē nav kopā, jo konekšens viņiem patiešām labs http://i993.photobucket.com/albums/af58 … 124318.gif

bija smiekligs stasts ar to, ka Mike He mate neatbalsta, ka vins izveletos sev par sievu isa auguma sievieti, jo vina grib, lai gimene turpinatos tradicija ar gara auguma cilvekiem, bet vina piekrit iznemuma sakara ar Rainie. Kaaaroc abu vecaki ari brinas kapec vini nav kopa, jo abi ari dzive saprotas vienkarsi lieliski un pastavigi viens otru atbalsta.

cravey написал(а):

Bumes, mums būs kkas jāmaratonē, kad es atgriezīšos :D

oo ja tas bus jauki!

0

35

bumerbmw написал(а):

jo abi ari dzive saprotas vienkarsi lieliski un pastavigi viens otru atbalsta.

Ahhh, nu bilan, bet okz, gan jau, vēl pāris kopīgu projektiņu un tad jau http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif
Skatos tagad 2.sēriju un kaifoju :love:

0

36

A nav pilnīgi nekādu baumu par kādu jaunu kopīgu projektu, ko? Es kaut kur pa ausu galam dzirdēju par kkādu filmas projektu?
http://asianfanatics.net/forum/topic/520908-52030-mike-he贺军翔-rainie-he-yang-贺杨丞琳-part-4/page__st__1480?s=cd9bd3ec00b53e152075f82291ffffcb

0

37

cravey написал(а):

A nav pilnīgi nekādu baumu par kādu jaunu kopīgu projektu, ko? Es kaut kur pa ausu galam dzirdēju par kkādu filmas projektu?

neesmu kka vel dzirdejusi tulin paskatisos ko varu atrast par tadam baumam!

0

38

bumerbmw написал(а):

neesmu kka vel dzirdejusi tulin paskatisos ko varu atrast par tadam baumam!

Super :)

0

39

Aaaaa, 4. sērija - tik skaistas beigas  :love:

0

40

10. sērija - vnk bez vārdiem... :'(
Īstenībā tagad pēc 10 sēriju noskatīšanās tāda nedaudz deja vu sajūta, gan asociācijas ar Devil beside you, gan ļoooti daudz kur pilnīg redzu Deimona un Eleinas attiecības, TVD trijstūri. Arī šī ir superīga drāma!! Man tagad pēc Mike & Rainie būs grūti pierast pie kāda cita pāra citā seriālā. Man vnk liekas, ka viņi ir labākie no labākajiem, un tieši tad, kad ir kopā :) Vienīgie, kas viņiem līdzinās manu mīļāko pāru skalā ir Misaki & Usui, Damon & Elena, kā arī Brian & Justin. Šo četrotni nu vnk nav iespējams apsteigt un visus 4 ierindoju 1. vietā, jo visi ir vienlīdz mīļi.

Bet bāāāāc, skatos un pilnīg brīžiem pazūd tā sajūta, ka tas ir seriāls, liekas, ka reālā dzīve. Šitas taga izklausīsies so lame and sooo cliche, bet - Mike & Rainie foreva!!!! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Why Why Love? (Taivānas)