TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Izlaušanās/Prison Break


Izlaušanās/Prison Break

Сообщений 41 страница 60 из 70

41

pinocchio написал(а):

bet nu visamz galvenais ka būs un ka bamas ka sāra nebūs nav pilnīgas

Nu tās baumas jau bija sen, bet nu jā-galvenais, ka viss kārtībā.

pinocchio написал(а):

nezinu vai pinocchio tik ļoti patiktu šis seriāls ja viņu nebūtu,m tā pinocchio domāja

Skaidrs. Nu man jau arī viņi ir mīļi. Bez viņiem nebūtu tas-nekādas romantikas, bet man patīk seriāls kā tāds, bet bez Sāras&Maikla nevar. :D

0

42

missy написал(а):

Skaidrs. Nu man jau arī viņi ir mīļi. Bez viņiem nebūtu tas-nekādas romantikas, bet man patīk seriāls kā tāds, bet bez Sāras&Maikla nevar

laikam es pat necenstos skatīties šo setriālu ja tur neb;utu šis jaukās attiecības

0

43

Behind the scenes-season 3.
http://justjared.buzznet.com/2007/08/29 … he-scenes/

0

44

jauns-superīgs S3 promo: http://www.youtube.com/watch?v=vll16KytVBY&eurl=http://www.prisonbreakmanhunt.com/

0

45

missy написал(а):

jauns-superīgs S3 promo

a kungs ku jauki
nu tā pattiešām ir liela mīlestība, pattiesa nekā citas
tik jauki es nevar nu tagad gan es noteikti skatīšos

0

46

pinocchio написал(а):

a kungs ku jauki
nu tā pattiešām ir liela mīlestība, pattiesa nekā citas

jā... ļoti jauki viss šajā mazajā video parādīts. man ļoti patīk. :)

0

47

missy написал(а):

jā... ļoti jauki viss šajā mazajā video parādīts. man ļoti patīk

man dikti patīk, kā man žel sāras viņa tagad noteikti jūtas vainīga. a kungs kā es tagad vēlos skatīties tu pat nevari iedomāties

0

48

pinocchio написал(а):

man dikti patīk, kā man žel sāras viņa tagad noteikti jūtas vainīga. a kungs kā es tagad vēlos skatīties tu pat nevari iedomāties

es arī gribētu skatīties... nekas, nav vairs ilgi līdz S3. :)

+1

49

es atkal lasiiju, ka Sarah Wayne Callies toomeer nebuushot vairs shovaa. Vienaa no epizodeem it kaa liidziniece tika izmantota. Un lasiiju, ka ir visai ticams, ka 3. sezona nebuus pedeejaa :)

OK, now you worrywarts have something to wring your hands about: The Ausiello Report has just learned that after giving birth, Sarah Wayne Callies is not returning to Prison Break after all.

Shocking, right? Especially given the way the actress' manager has been insisting for weeks that her client would be back. (The words "pants on fire" come to mind.)

We already knew that Callies was MIA from the opening credits in the first two episodes and that, for the one scene in which Dr. Sara appeared, a body double was used. But nonetheless, trusting souls that we are, we believed the mom-to-be still had a job. Well, no more. There's a story here, and you're gonna get it.

Um, as soon as we do.

+1

50

nu tad  es esmu dusmīgi, pat neskatoties uz to, ka mans mīļākais tēls seriālā ir Links!!!

+1

51

Wii, paldies par Hausa un Izlaušanās sadaļām! :)
njaa, žēl gan, ka tā. Kautkādas telefonsarunas Maikla&Sāras faniem gan tiks;] Linkolns man arī ļoti patīk :) Vēl arī Pauls Kelermans, kaut arī viņš ir ļaunais. ( viņam šajā septembrī sākas jauns seriāls Private Practice )

0

52

indy написал(а):

( viņam šajā septembrī sākas jauns seriāls Private Practice )

o, interesanti. Man ar viņš ļoti patika. Un otrajā sezonā tā viena aina kopā ar Linku, kur viņi uz jumta sarunājās... Wow...

0

53

indy написал(а):

Wii, paldies par Hausa un Izlaušanās sadaļām!

Tiešām padies. :)

Bet par tām baumām es nezinu. Es esmu tik daudz tos spoilerus salasījusies, ka vairs nezinu kam ticēt. :/ Tāpēc esmu nolēmusi šito pēdējo nedēļu spoilerus vair nelasīt-nopietni, viņi man tikai galvu jauc. :D Es tiešām nezinu kam ticēt un kam nē, bet es tomēr nedomāju, ka SWC pamet šovu, tāpēc vien, ka oficiālajā promo Sāra daudz bija redzama, tā kā... Bet vispār-gaidīsim un tad jau redzēsim. Katrā ziņā es ceru, ka tās ir kārtējās baumas, kuras ik pa laikam par viņu uzrodas...

0

54

Jā, cerams gan, ka tās tikai baumas :)
Private Practice būs medicīnas seriāls par  pieaugušu, savā dzīvē jau kko sasniegušu cilvēku dzīvi - attiecībām, prieku, bēdām, mīlestību, darbu. Centrā ir Edisona Montgomerija, kura pārceļas, lai sāktu dzīvi no jauna. 1. sērija 26. septembrī.
Treileris

0

55

Paldies par info, indy. Mīļās - davai veidojiet atsevišķas tēmas atsevišķām lietām, nevis te visu vienā rakstiet. Tāpēc jau izveidoju atsevišķu forumu... ;)

0

56

albalonga написал(а):

Mīļās - davai veidojiet atsevišķas tēmas atsevišķām lietām, nevis te visu vienā rakstiet.

Nudaram tā. Es jau iepriekš domāju, ka nav laikam labi, ka es visu vienā čupā lieku, bet nu tagad varēšu tēmas veidot. ;)

0

57

Pirmais 4. sezonas promo:
http://www.youtube.com/watch?v=FwhimTaBueY

0

58

ak un man acis iepletās
- tik trkoti labs un skaits promo
- un kātrējo reizi, atgādina ka vēlos skatīties, tiklīdz tiks rādītas tv3 jaunās sērijas

0

59

pinocchio написал(а):

ak un man acis iepletās
- tik trkoti labs un skaits promo
- un kātrējo reizi, atgādina ka vēlos skatīties, tiklīdz tiks rādītas tv3 jaunās sērijas

prieks.

jauns promo:
http://www.youtube.com/watch?v=qjD9iO8gV9U

+1

60

aktik īsi , kodolīgi
un tiktuā jauki
tīkami
un trkoti pievelkoši

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Izlaušanās/Prison Break