TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » Manana es para siempre - Aktieru sastāvs


Manana es para siempre - Aktieru sastāvs

Сообщений 21 страница 35 из 35

21

Miranda написал(а):

Zinu viņu no Salomes laikiem!

Atceros to noveli!!!!Sen gāja pa tv3

0

22

mmaarriiaa написал(а):

Sen gāja pa tv3

Jā, ļoti sen!  :)

0

23

aNgeL написал(а):

ak, nu nevar viņs wnk patikt, viņu jādievina!!! arī esmu

nu es laikam esmu neiespējamais gadījums, jo man pat nav tuvu viņas dievināšanas bums, man pat viņš nepatīk un manuprāt no viņa telenovelām esmu redzējusi tikkai vienu , un to pašu vairāk jo dannai patika, man tolaik ne tā, bet ja tagad būtu jāsaka tad man patika telneo9vela, tikkai viņš ne pārāk
- zinu daudzi jau domā ka esmu dīvaina, varat skaļi to neteikt

0

24

pinocchio написал(а):

nu es laikam esmu neiespējamais gadījums, jo man pat nav tuvu viņas dievināšanas bums, man pat viņš nepatīk

nu es tieši tā biju arī domājusi, ka vai nu dažiem nepatīk vai arī viņu dievina.. man liekas kkā vidējo starp šiem abiem nebiju manījusi.. lai gan iespējams , ka ir

0

25

pinocchio написал(а):

nu es laikam esmu neiespējamais gadījums, jo man pat nav tuvu viņas dievināšanas bums, man pat viņš nepatīk

Kantram sava gaume

0

26

Ana Martin como Maria de Montenegro - tiešām? tā ir pilīgi skaidra lieta?
jo tagad viņa filmējas Un gancho al corazon, un man kaut kā negribas domāt, ka ap to laiku telenovele būs beigusies.

0

27

Aaaakkk, jau oktobra baeigās būs??? aaaaaaaaa - kā gaidu!!!
Hehe, es kādreiz necietu Kolungu un tagad nespēju to saprast, jo vnk dievinu viņu!!! :love: Tik ļoti gaidu šo telenoveli!! :love:
Un prieks būs redzēt Michelu Vieth :) :) :)

0

28

danna написал(а):

Ana Martin como Maria de Montenegro - tiešām? tā ir pilīgi skaidra lieta?
jo tagad viņa filmējas Un gancho al corazon, un man kaut kā negribas domāt, ka ap to laiku telenovele būs beigusies.

nu tur tā bija rakstīts, iespējams, ka viņai būs neliela epizodiska loma, tā, ka netraucēs filmēties arī un gancho al corazon. Es domāju, ka un gancho al corazon būs daudz sēriju!!

Paloma написал(а):

Aaaakkk, jau oktobra baeigās būs??? aaaaaaaaa - kā gaidu!!!
Hehe, es kādreiz necietu Kolungu un tagad nespēju to saprast, jo vnk dievinu viņu!!! :love: Tik ļoti gaidu šo telenoveli!! :love:

Es arī ļoti gaidu!!!!!Un man baigais prieks, ka pēc Alboradas skatīšanās tev domas par viņu mainījās!!

Paloma написал(а):

Un prieks būs redzēt Michelu Vieth

Man ar viņa patīk!!!!!

0

29

Man pašai arī prieks! :D Tik daudz būtu zaudējusi nedievinot Kolungu!!! Tas tak.. noziegums viņu nezināt vai nedievināt. :D

0

30

Paloma написал(а):

Man pašai arī prieks!  Tik daudz būtu zaudējusi nedievinot Kolungu!!! Tas tak.. noziegums viņu nezināt vai nedievināt.

un kāaads man prieks par to, ka Tavas acis atvērās :D

0

31

kkā pārāk nebrīnos :D
Viss , sāku iedvesmoties. :D kas tev pat varētu patikt... :P iedvesma uz Ēriku un .. Neitanu? :D

0

32

Paloma написал(а):

kas tev pat varētu patikt...  iedvesma uz Ēriku un .. Neitanu?

vaiii.. varētu iebļauties no tāda progresa :D paskaties Alboradas klipā mūsu mīļāko momentu, ieslēdz īsto dziesmu un dvesmojies :P  :love: to raxtot un atceroties pati pa celjam izkusu.. eh :)

0

33

Roberto Palazuelos jeb kā viņu dēvē El Diamanto negro arī būs un atveidos Silvijas varones brāli. Urrrā, mana šokolādīte būs. Bet Mišele Vīta tipa nebūs, jo tipa ir atdota uz Telemundo un tur atveidos galveno lomu kaut kādā telenovelē, bet tā vēl tik bauma.

0

34

albalonga написал(а):

Roberto Palazuelos jeb kā viņu dēvē El Diamanto negro arī būs un atveidos Silvijas varones brāli. Urrrā, mana šokolādīte būs. Bet Mišele Vīta tipa nebūs, jo tipa ir atdota uz Telemundo un tur atveidos galveno lomu kaut kādā telenovelē, bet tā vēl tik bauma.

Jā tā ir taisnība. Mišelu nomāinīja, jo viņa izskatās par jaunu, lai tēlotu vecāko māsu, tāpēc viņas vietā būs īsti neatceros - Ludviga vai Dominika Paleta.

0

35

jaaa... aktieru sastaavs superiiigs :) labais.....  :glasses:

ah..... ka gribaaas lai aatraak iznaaktu, un tad es noteiktu gribu pirkt sho serialu - tikai luugshos, lai nebuutu tik daargi...  :dontknow:  luudzu...  :rolleyes:

njam njam njam  :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mańana es para siempre (Televisa) » Manana es para siempre - Aktieru sastāvs