TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Bribi zināt savu pirāta vārdu?!


Bribi zināt savu pirāta vārdu?!

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

albalonga написал(а):

ideāli Palomai piemērots...

m? kāpēc? :rofl:

albalonga написал(а):

ev, ta mana mafija ar tevi draudzējas....

:rofl: tava mafija ar manu gangsteri, ja? :D

0

22

Paloma написал(а):

tava mafija ar manu gangsteri, ja

aha.... hihihihihi...

ev, nu lūdzu - nobriestat lomu spelei. Nepaies ilgs laiks un būs rudens brīvlaiks - varētu paspelēt....

0

23

alby, man rudens brīvlaiks neeksistē...

0

24

Paloma написал(а):

esmu beigta...  labās pakaļas zivs

:rofl: Es aprēcos.. :D:D:D :rofl:

albalonga написал(а):

ev, nu lūdzu - nobriestat lomu spelei. Nepaies ilgs laiks un būs rudens brīvlaiks - varētu paspelēt....

Es jau kopš iepriekšējās spēles esmu tiktāl nobriedusi, man visu laiku gribas jaunu lomu spēli! :shine: Iepatikās.. :)

0

25

hahaha, rudens brīvlaiks - orieks par tiem , kam tāds brīvlaiks vēl eksistē. Eh.

Un kā man iet ar lomu spēlēm jūs jau ziniet.. pie tam ar noskaņojumiem kas man pēdējā laikā gadās.. Ak, nezinu. Var jau protams mēģināt, bet.. neko nesolu no savas puses.

0

26

oj, labais tas vārdu saits :D :D parēkt var :D

albalonga написал(а):

ev, a mēs neesam gadījumā nobrieduši kādai lomu spēlei par pirātiem???? Dikti gribētos.... Varētu pirātus, mierīgos kuģotājus, karaļus, princeses - respektīvi seno laiku lomu spēli. Nu mums gan nevienu nekad nav lemts izspēlēt, bet mēs varētu mēģināt paspēlēt tomēr. Kas piesakās??????

Alby!!! Pirāti, princeses, senie laiki.... - un es mirt šitā varētu, sākot iedomāties to visu!! akk!!!  :love: kā gribētos.. bet jūs jau zināt, kā man ir ar to laiku pie datora.. nemaz tik daudz nav..
mja, rudens brīvlaiks..

0

27

rudens brīvlaiks ir sena pagātne :D

nē, nu ja kko sataisītos, es jau piebiedrotos, bet baidos, ka īpaša nākotne tam nebūs.

0

28

Paloma написал(а):

hahaha, rudens brīvlaiks - orieks par tiem , kam tāds brīvlaiks vēl eksistē.

Khm, jā...  :unsure:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Bribi zināt savu pirāta vārdu?!