TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 4.oktobris - karaliskās valdīšanas ceturtdaļgadsimts


4.oktobris - karaliskās valdīšanas ceturtdaļgadsimts

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Nu respektīvi - 4. un 5. oktobrī svinam manu dzimšanas dienu divdesmit piekto. Diemžēl 4.es strādāju, tāpēc ierašanās albalongas karaliskajā mītnē paredzēta uz 20:00 un tad visu nakti neguļam, bet svinam, sinam, svinam, tik ilgi, cik izturam - kaut vai līdz pat 6.oktobrim - tas būtu satriecoši!!!!!!!!! Nu tā lūk. Ja ir kādi īpaši pasūtījumi par ēdienu (Paloma - bruneti nopirkšu!!!!!) vai par dzērieniem - dodiet ziņu. Un dodiet ziņu, kuri būs lūdzu.

Par dažiem jau droši

1.Paloma
2.angy
3.bumes

Un tālāk????

0

2

awww, tas par Bruneti lika man tāāā pasmaidīt. :shine:

Hihihi, alby, vienīgā problēma, ka man 6.oktobrī lekcijas un 7.oktobrī divas ieskaites. :rofl:

Bet nu svinēsim, cik turēsim!!! Un tad 5. brauksim mājās gulēt kā beigtas. :D

Par dzērieniem - es domāju, ka tur man uz angy toč jautājumu nav. :P angy svētās agaves to savādāk nepiedos. :rofl:

0

3

Es jau labprāt ierastos uz tik grandiozām svinībām, bet.. :( lieta tāda, ka pati savu dzimeni svinu 4. oktobrī un 6. oktobrī ar klasi laižam uz izrādi "Manu sievu sauc Moriss".. ^^

0

4

vēl viena!!! sadzimušas te kā sēnes rudenī... :D

0

5

Paloma написал(а):

vēl viena!!! sadzimušas te kā sēnes rudenī...

:P Runā, ka visvairāk cilvēku ir, kas ir dzimuši rudenī.. :P Muahahahā.. :D

0

6

nu smagi - žēl GaBy. Eh. Izskatās, ka manas grandiozās svinības galu galā būs pavisam maziņas. Man vismīļākais ir 16.jūnijs, kad bijām tik daudz un Juļčiks bija. Žēl, ka arī tad Jūrmalas māsiņas nebija.

0

7

albalonga написал(а):

Žēl, ka arī tad Jūrmalas māsiņas nebija.

un Norkys arī žēl, ka nebija :(

0

8

davaj, nuka visi sarosās!!! Tā taču ir KARALIENES dzimšanas diena, un nevis šāda tāda, bet CETURTDAĻGADSIMTS!!! Saņemās!!! :P

0

9

Paloma написал(а):

Saņemās!!!

neiespējami

0

10

albalonga написал(а):

Žēl, ka arī tad Jūrmalas māsiņas nebija.

Jūrmalas māsiņas ļoooti centīsies pievienoties nākamajā konferencē.. :)

0

11

Paloma написал(а):

sadzimušas te kā sēnes rudenī...

tas bij forši pateikts :D

GaBy написал(а):

Runā, ka visvairāk cilvēku ir, kas ir dzimuši rudenī..  Muahahahā..

mmm :love: 

uz tāāādām svinībām labprāt pievienotos, bet nu neko teikt nevaru, ka būšu, jo man nav ne mazākās nojausmas, cik ļoti tās brīvdienas man būs noslogotas.. tas tāds liels manas studiju programmas mīnuss, ka liela daļa darbu prasa tiešām daudz laika.. pat nedēļu spēju vienu taisīt un tad citus atstāju uz brīvdienām..

0

12

:O :O :O Es paliku muti vaļā. Tu vismaz apsver iespēju??? :love: :love: :love:

0

13

Paloma написал(а):

vēl viena!!! sadzimušas te kā sēnes rudenī...

a ha haaaaaaaa........ :D man shis patika :love: es arii taadaa gadiijumaa esmu kaa rudens seene...... ka nekaaa arii oktobriii ;)

albalonga написал(а):

Man vismīļākais ir 16.jūnijs, kad bijām tik daudz un Juļčiks bija. Žēl, ka arī tad Jūrmalas māsiņas nebija.

man liels prieks ka albalongas miiljakaa paseedeeshana bija 16. junijaa... kad arii es tajaa piedaliijos, bet vel pat shodien atceros...... kaa man vispaar negribeejaas naakt, reti man ir taads garastavoklis - nekaads, vistieshakajaa nozimee ka tas bija tajaa dienaa..... diena (vakars) jau bija ljoti jauks.... bet es taja diena nebiju es...

nu ceru ka uz sho pasaakumu tomeer buus kaads ieradies un labaak jau peec iespeejas vairaak. diemzhaal ka es tagad neesmu latvijaa... mans bralis pec spaanijas lidoja uz riigu, a es uz anglju.. :(

Paloma написал(а):

Tā taču ir KARALIENES dzimšanas diena, un nevis šāda tāda, bet CETURTDAĻGADSIMTS!!! Saņemās!!!

tieshi taaa!!!!!!!! sanjeematies cilveeki! sviniet alby's ceturtdaljgadsimta dzimshanas dienu kopaaa!!!!!! jo KOPAA JAUTRAAAK !!!!!!!!!

:love: :love: :love:

0

14

OFICIāLI PAZIņOJU, KA šIS PASāKUMS DIEMžēL ģIMENES APSTāKļU Dēļ IR ATCELTS... jAU TEICU, KA TAS Tā VAR NOTIKT UN DIEMžEL TA NU IR NOTICIS. eS ļOTI ATVAINOJOS PAR SAGāDāTAJāM NEēRTīBā, BET TICIET MAN - šAJā ATCELšANAS SAKARā ES JūTOS VISSūDīGāK.

0

15

:'( :'( :'(

alby - ja es paprasu mammai pie manis todien???
Bāc, es gribuuu nosvinēt tavu dzimšanas dienu!!! :'( Sliktākajā gadījumā pirmdien pēc manām lekcijām noteikti gribēšu tevi satikt, bet... aa, es tā gaidīju jau sestdienu! :(

0

16

11.oktobris, sestdiena. Esmu brīva. Varam ko uz to datumu sadomāt, bet svinēt savu dzimšanas dienu pie tevis man neērti.

0

17

nu nez... Es vienkārši tā gribu jūs atkal visas satikt... Un tā gribēju kārtīgi pasvinēt tavus lielos svētkus.. :(

bet nu vienalga.. ja tev tā nedēļa ir atvaļinājums, tad 1dienas otrā puse ir mana. :P es gribēšu tev iedot savu dāvanu :P un punkts tur.

0

18

Paloma написал(а):

ja tev tā nedēļa ir atvaļinājums, tad 1dienas otrā puse ir mana.  es gribēšu tev iedot savu dāvanu  un punkts tur.

ku mīļi... Paldies. Nopietni - ja no rīta raudāju no skumjām, tad tagad no aizkustinājuma. :'(

0

19

ko?? nenotiek??

hmm, un kur es tagad lai lieku brīvu nakti... negribu tak mājās palikt...

0

20

brauc pie manis. :D nē, nopietni. :D un tu ar, alby :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 4.oktobris - karaliskās valdīšanas ceturtdaļgadsimts