TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 4.oktobris - karaliskās valdīšanas ceturtdaļgadsimts


4.oktobris - karaliskās valdīšanas ceturtdaļgadsimts

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

hihihi... es tik par. skatīsimies Ladron que roba aladron un dzersim vīnu pa kluso...

0

22

jums nu tie plāni ātri rodas! :D

0

23

nu cenšamies. Paldies Palomai par tiem plāniem. Es čista negribu mājās sēdēt. Tā jau skumīgi. :confused:

0

24

Nu pareizi darat! Tā tik turpiniet! :)

0

25

es jau aicinātu visus gribētājus, tikai... vēl tā kā tagad slimoju, negribu lielu pasākumu un ņemšanos, pie tam.. ja nu nolemsim arī pagulēt, tad nebūs kur sagulēt... Nu jā. Tā kaut kā.

par Ladronu es tikai par. :D vispirms gan Ledus periods būs jāskatās :P

0

26

ak es laikam tāda pamuļke te irrodos un nesaprotu kas kur vaira notiek bet nu mna vispār it āda doma ka kādu oktobra sesdienu varētu setdien no rīta brauk uz mājām nevis piekdiena, - ja tas ko maina

0

27

Tas maina to, ka kādā oktobra sestdienā mēs varam ko izdomāt - piemēram tavu ciemošanos manā mājā ar nakšņošanu :P

Bet tagad tikai šosestdien alby un angy pie manis brauc vakarā... :)

0

28

nu šosestdien tiktiešam netieku

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 4.oktobris - karaliskās valdīšanas ceturtdaļgadsimts