TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion sērijas


Pasion sērijas

Сообщений 21 страница 40 из 45

21

mmaarriiaa написал(а):

Savādāk jāgaida līdz kādai 55 vai 60 sērijai, kad viņi beidzot skūpstīsies,

:O wow!!!!! vārdu trūkst tādā gadījumā :O

Paloma написал(а):

būs laikam jānoskatās kādreiz kārtīgi alborada..

bez laikam :P būs

Miranda написал(а):

Ik pa laikam pārskatu arī Amor real sērijas! Ļoti patīk!

Paloma написал(а):

gribētos jau AR ar aNgeL kopā skatīties, bet nu... lab, cerība mirst pēdējā  jūnijā pēc sesijām jābrauc pie manis uz kādu nedēļu un tad var...

Miranda написал(а):

Nē, Amor real, varētu teikt, ir mans seriāls, jo nenormāli patīk! Varu skatīties un skatīties

Paloma написал(а):

Un padsmit sērijas dienā ir  dievīgi un nāvējoši! 
Nu lab, man gaidot iesp;eju ar viņu skatīties vēl ir pei 30 sērijām, ko izgriezt, vēlreiz paskatoties

Miranda написал(а):

Njā, es laikam vienu dienu līdz pat 3iem naktī sēdēju un skatījos! Vnk nevarēju attiet nost

ak, cik jauka saruna :) par AR! :) aaah.. atkal gribētu visu dienu nosēdēt un skatīties un skatīties uz Manuelu un Matildi..un uz Manuelu :D  jā, es arī par šo seriālu varu teikt, ka mans seriāls! tāa dievinu! vislaik tik pieminot viņu emocijas uzplaukst :)

mmaarriiaa написал(а):

Es dievinu visas Kolungas telenoveles, jo katrā ir kas labs pat ja ne visur viss patīk(nevar jau būt ka viss pa prātam). Bet visas  ir interesantas interesantas, saistošas, neaizmirstamas - kā jau biju teikusi.

kāds man prieks, ka Latvijā rāda visas viņa telenoveles :)  :love: viņš ir savu telenoveļu rozīnīte :D

0

22

aNgeL написал(а):

kāds man prieks, ka Latvijā rāda visas viņa telenoveles :)  :love: viņš ir savu telenoveļu rozīnīte :D

Man arī prieks!  :love: Bieži brīnos, nu kur var būt tāds aktieris, tik izskatīgs, tik... trūkst vārdu!  :love:

aNgeL написал(а):

jā, es arī par šo seriālu varu teikt, ka mans seriāls!

:love:  :love:  :love:

0

23

Miranda написал(а):

Bieži brīnos, nu kur var būt tāds aktieris, tik izskatīgs, tik... trūkst vārdu!

jāa! un es tāpat! kā paveicās, ka viņš tiešām kļuva par aktieri!

0

24

aNgeL написал(а):

kā paveicās, ka viņš tiešām kļuva par aktieri!

Jā! Diez ko mēs darītu, ja neko nebūtu par viņu dzirdējušas?  :D Par ko tad fanotu? Domāju, ka viņam neviens cits aktieris līdzās nestāv!  :love:

0

25

Negribās te  :shine:  ar muļķīgiem jautājumiem,bet kā var lejuplādēt sērijas?  :rolleyes:  Varbūt ir kādā iepriekšējā diskusijā,ja slinkums rakstīt? Mēģināju te kaut ko,bet nekas nesanāca.  :dontknow:

0

26

Uzspied to megaupload linku, tad jāievada kods, ko viņš prasa, tad jāpagaida tās sekundes - 45 laikam un parādās podziņa download :) Spied un lādē! :)

0

27

Adrianna написал(а):

Negribās te    ar muļķīgiem jautājumiem,bet kā var lejuplādēt sērijas?

nuu, nav jau muļķīgs jautājums! normāls ;)

+1

28

ooo..paldies!  :D ;) ^^  es vnk sākumā to kodu nepamanīju,tāpēc arī apmulsu sākumā,kad atvērās mājaslapa.Nu tā taču esmu es. :)

0

29

Adrianna написал(а):

ooo..paldies!  :D ;) ^^  es vnk sākumā to kodu nepamanīju,tāpēc arī apmulsu sākumā,kad atvērās mājaslapa.Nu tā taču esmu es. :)

No sākuma jau katram var gadīties, ja nav lādējis no šīs mājaslapas
:)

Tev patīk šī telenovele?

0

30

mmaarriiaa,tā gan ir ka lādēju pirmoreiz. :) Neesmu redzējusi,bet vismaz aktieru ziņā,domāju,ka patiks.  ^^

0

31

Adrianna написал(а):

mmaarriiaa,tā gan ir ka lādēju pirmoreiz. :) Neesmu redzējusi,bet vismaz aktieru ziņā,domāju,ka patiks.  ^^

man patīk, kaut arī gaumes, protams, atšķiras.
Pirmās s\erijas nav vēl baigi, baigi interesantas labāk sāk kļūt ar kādu 15

0

32

Adriana, ļoti ceru, ka Tev patiks šī telenovele!!! vismaz es esmu lielā sajūsmā!!!! uzskatu par Fernando Colungas 2 vislabākajām telenovelēm - Amor Real un Pasion ;)

0

33

aNgeL написал(а):

uzskatu par Fernando Colungas 2 vislabākajām telenovelēm - Amor Real un Pasion

un es Alboradu un Pasion :D

0

34

Norkys написал(а):

un es Alboradu un Pasion

Amor Real esi redzējusi? :P liekas ka nēe.. nu tad uz priekšu :P

nu krapniece man ar patīk..wnk tuvs seriāls..bērnības seriāls..un dvīņu sižets :) un vārds "Karloss Daniels" man patīk :)

0

35

aNgeL написал(а):

arloss Daniels

:love: Man arī.. Viņam piestāv.. :shine:

0

36

GaBy написал(а):

Man arī.. Viņam piestāv..

jāaa :) :)  :love:  nu iespējams wnk ka gandrīz visu dzīvi pazinu viņu ar šo vārdu.. galu galā gan jau ātrāk iegaumēju "Karloss Daniels" nevis Fernando Kolunga :D bet tāpat - skaists ļoti vārds :)

0

37

aNgeL написал(а):

nu krapniece man ar patīk..wnk tuvs seriāls..bērnības seriāls..un dvīņu sižets

pievienojos pilnībā šiem vārdiem. viens no pirmajiem seriāliem, kurus skatījos

aNgeL написал(а):

nu tad uz priekšu

man ir bail, ka mani atbaidīs Adela  :blush: tās laikam ir tikai manas iedomas

0

38

Norkys написал(а):

man ir bail, ka mani atbaidīs Adela  :blush: tās laikam ir tikai manas iedomas

Šeit es domāju, ka nē!!!!!Vismaz man viņa šajā telenovelē ļoti patika un izskata ziņā viņa nemaz neizskatījās tik nevesala kā tagad
tā ka uz priekšu - iesaku noskatīties ir laba telenovele :)

0

39

Norkys написал(а):

man ir bail, ka mani atbaidīs Adela

mmaarriiaa написал(а):

Šeit es domāju, ka nē!!!!!Vismaz man viņa šajā telenovelē ļoti patika un izskata ziņā viņa nemaz neizskatījās tik nevesala kā tagad
tā ka uz priekšu - iesaku noskatīties ir laba telenovele

jap, piekrītu mmaariiaaii, šajā seriālā Adela arī man ļoti patika! labi izskatījās...un wsp neiedomājos nevienu citu vairs MAtildes lomai šajā telenovelē.. Norkys, noteikti skaties!! šī telenovele ir tā vērta :D šī telenovele ir spēcīga - ar Palomu to lieliski izjutām!

0

40

Piekrītu jums, meitenes, man arī ļoti patīk Fernando Kolungas telenoveles  :love: , varu skatīties atkal un atkal...  :blush:

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion sērijas