TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Rostro de Analia ( Telemundo, 2008)


El Rostro de Analia ( Telemundo, 2008)

Сообщений 21 страница 40 из 48

21

Mariposa написал(а):

A, vispār cik tālu tu Analia tikusi!??

Es par kādam 3 nedēļam noskatījos 120 sērijas... Bet šodien redzēju tikai 130., jo es skatos pa youtube.com, bet tur vēl nav turpinājuma... Tāpēc jāgaida. ;) Bet tu?

0

22

rubi написал(а):

Es par kādam 3 nedēļam noskatījos 120 sērijas... Bet šodien redzēju tikai 130., jo es skatos pa youtube.com, bet tur vēl nav turpinājuma... Tāpēc jāgaida. ;) Bet tu?

Tu gan ātri skaties :D  Bet, par to esi milzīga malace :) .Es jau noskatijos sen visu, jo sekoju līdzi katrai sērijai no brīža, kad sakās..Ta kā visu jau zinu.. ^^ Kopumā man ļoti patika! Beigas orģinālas un pats stāsts arī, īpaši pedējās sērijas bija ļoti intriģejošas..Labi, klusēšu..savādāk kaut ko izpļāpāšu :D  :D

0

23

Jā, labāk nesaki... :D Bet prieks, ka beigas ir intriģējošas, jo baidījos, ka jau tie visi noslēpumi beidzās. :D

0

24

rubi написал(а):

Bet prieks, ka beigas ir intriģējošas, jo baidījos, ka jau tie visi noslēpumi beidzās. :D

Nu..noteikti nē!  :D Man jau vislielākais bija pārsteigums ar ko beigās palika kopā Migels! :D
Vismaz beidzot ar kādu, ko apspriest El Rostro de Analiu :)

0

25

Interesanti, ar ko... :D Jau baidos iedomāties. :)

0

26

rubi написал(а):

Interesanti, ar ko... :D Jau baidos iedomāties. :)

Nu, nekas biedejošs tur nav, tikai, manuprāt, bišku smieklīgi gan :D  :D
Gan jau tiksi tik tālu.. :)

0

27

Es arī pirms kādas nedēļas sāku skatīties :) Pirmkārt, manuprāt, pats seriāla sākums, tās pirmās minūtes un ar to dziesmu ir labākais sākums kādu esmu redzējusi :D Vismaz tādā stilā man dikti patīk!!!  :love:  Bet īstenībā man kkā neiet kopā tas, ka Ana ir Mariana.. :D wnk liekas, kā 2 pavisam dažādas :D un Danies tāds biški savāds..es nespēju saprast, kāpēc viņš Marianu kā teica, nebija spējis iemīlēt tā pa īstam, bet Anu no pirmā skatiena.. Āa. man vēl riktīgi patika Analias un Daniela pirmā tikšanās.. Tomēr , manuprāt, Daniela jūtās elenoveldaļēji ir tieši tā fiziskā puse - Analias seja un ķermenis un tml.. Bet vispār mani intriģē šī telenovele un Martins Karpans bija viens no tiem iemesliem, kādēļ sāku skatīties.. Patīk vēl tā doma, ka tā Marianas māte ir nostājusies pret Anu , nezinot, ka tā ir Mariana, kura viņai stāv pāri visam :D Īstenībā MArianai paveicās, jo tieši tas, ka viņai ir Analias seja , viņu vislabāk pasargā no Rikija :D  Tie tādi mani spriedumi par pirmām 30 sērijām :D ak, jāa - tas kas man visvairāk nepatika, ir ka izšķiroties no Anas, Daniels uzreiz ielaidās ar Sāru!
Patīk arī Kamilas un kristobala attiecību līnija.. un kāds patīkams bija ieraudzīt Karlu Isabellas lomā  :love:

0

28

aNgeL написал(а):

Bet īstenībā man kkā neiet kopā tas, ka Ana ir Mariana.. :D wnk liekas, kā 2 pavisam dažādas :D

Jā..man ar tas pats, jo Ana liekas pavisam citādāka..bet tas varbūt tapēc, ka zaudējusi atmiņu.. :D

aNgeL написал(а):

Āa. man vēl riktīgi patika Analias un Daniela pirmā tikšanās..

Man arī..ah, tas viņa skatiens..aww!!! :love:

aNgeL написал(а):

Patīk vēl tā doma, ka tā Marianas māte ir nostājusies pret Anu , nezinot, ka tā ir Mariana, kura viņai stāv pāri visam

Nuu..tā viņas māte vispār ir čuk-čuk.. :D

aNgeL написал(а):

Patīk arī Kamilas un kristobala attiecību līnija..

Jā, man tā dziesma ar patīk...  :love:  Kristobals un Kamilla jau ļoti skaists pāris..

aNgeL написал(а):

un kāds patīkams bija ieraudzīt Karlu Isabellas lomā

Jā, pavisam citāda nekā Mas sabes el diablo.. :)

0

29

A, vēl..aizmirsu pateikt, prieks ka sāki skatīties.. :)

0

30

Mariposa написал(а):

Jā, pavisam citāda nekā Mas sabes el diablo..

japm bet man prieks, ka viņa šeit arī labā..sākumā nobijos, ka moš ļauna būs.. Starpcitu, Tu vairs mas sabe el diablo neskaties?

Mariposa написал(а):

Jā, man tā dziesma ar patīk...

ah jāa.. wnk dievīga  :love: visu laiku iedvesmo uz Čukstu atbalsi :D

Mariposa написал(а):

A, vēl..aizmirsu pateikt, prieks ka sāki skatīties

Man arī prieks,..ļoti sen jau gribēju :)

0

31

aNgeL написал(а):

japm bet man prieks, ka viņa šeit arī labā..sākumā nobijos, ka moš ļauna būs.. Starpcitu, Tu vairs mas sabe el diablo neskaties?

Skatos..bet iet lēni...No Ziemassvētkiem nevienu sēriju neesmu redzējusi..Jūs jau visi tik tālu tikuši, tapēc kaut kā negribas komentēt vecās tēmas..

aNgeL написал(а):

ah jāa.. wnk dievīga  :love: visu laiku iedvesmo uz Čukstu atbalsi :D

A, super!!! Tad, jau es gaidu! :crazy:  Man šitā tieši iedvesmoja vispār uz Love Story pašu.. :D

aNgeL написал(а):

Man arī prieks,..ļoti sen jau gribēju :)

Jā, tikai jau nebija laika vai ne.? :) Man jau ar tā, Los Victorinos regulāri noskatos, kad vien iespējams, un tad cenšos paskaties to pāsu MsEl diablo..Un, tagad vēl Perro amor..Vienu laiku vēl vilku Ninos Ricos Pobres Padres , bet tas man apnika..
Ak, kur ne vēl 90210  un Melrose place, Gossip girl 3 sezona. ak dies..daudz man sanāk.. :confused:
A, cik es sapratu . tu skaties tris? :)

0

32

Mariposa написал(а):

A, cik es sapratu . tu skaties tris?

es msed, šo, perro amor un Sortilegio (2. reizi :D :D)

Mariposa написал(а):

Man šitā tieši iedvesmoja vispār uz Love Story pašu..

jap, atceros :)

Mariposa написал(а):

Tad, jau es gaidu!

nodrukāt ir ko, bet laika nav..

Mariposa написал(а):

Jā, tikai jau nebija laika vai ne.?

laika tagad īstenībā vispār nav. Sesija. bet es skatoties paralēli kaut ko no md taisu, tapēc pat vairāk sanāk , ka klausos seriālus nevis skatos..

0

33

aNgeL написал(а):

Sortilegio (2. reizi :D :D)

:D Nu, jā..zēl sķirties no viņiem.. :)

aNgeL написал(а):

nodrukāt ir ko, bet laika nav..

Nu, saprotams..Gan jau pēc sesijas.. :) Gaidit ko tik labu ir jau vērts. :flirt:

0

34

Mariposa написал(а):

Nu, jā..zēl sķirties no viņiem..

wnk ļoti forsi skatīties tās sākuma sērijas, kad tie varoņi jau ir iemīlēti. un vispār tās pirmās sērijas dievinu  :love:  un vēlāk jau arī..  :love: Dažas sērijas vispār 4 reizes noskatījos :D

Mariposa написал(а):

Nu, saprotams..Gan jau pēc sesijas..  Gaidit ko tik labu ir jau vērts.

vai..tas gan mīļi skan  :blush: nju moš ceturtdien nodrukāšu.. redzēs, kā būs ar visiem darbiem.

0

35

vienīgi žēl ka pie mums nerāda!  :mad:
kāpēc tad lietuvieši var ? :D:D:D

anyway, es sāku skatīties tikai tāpēc, ka netīšām uzslēdzu 78 kanālu un skanēja double vida un viss tas ievads vnk piesaistīja uzmanību!!!! :shine:

super! :) :cool:

0

36

aNgeL написал(а):

Patīk arī Kamilas un kristobala attiecību līnija..

Es to dievināju... :) Sākumā sižetu ne īpaši labi zināju, bet mani ļoti piesaistīja Elizabeta Gutjeresa (viņa ļoooti patīka Amor Comprado). Tāpēc noskatījos entradu un nodomāju skatīties... Domāju, ka starp viņu un Martinu būs ķīmija... +mūzika, sižets utt... Bet tad man viņu pāris sāka likties garlaicīgs, laikam, neskatītoes līdz beigām. Tomēr tad parādījās Kristobala, Kamillas līnija un iemīlēju šo telenoveli no jauna. Tagad esmu tikai pie 134. sērijas, jo bija svētki, skola, ar datoru bija problēmas, bet tagad būs Tallina. :) :love: Dievinu arī Kamilas un Kristobala dziesmu! :))

aNgeL написал(а):

Es arī pirms kādas nedēļas sāku skatīties :) Pirmkārt, manuprāt, pats seriāla sākums, tās pirmās minūtes un ar to dziesmu ir labākais sākums kādu esmu redzējusi :D Vismaz tādā stilā man dikti patīk!!!  :love:

Man arī ļoti patīk, bet, manuprāt, līdzīgajā stilā man tieši bija Rūbija. :love: Mīļota dziesma, entrada un tā Rūbija pašpārliecinātība, mērķtiecība, ka Analijai un tajā pašā laika Maribella ar savām problēmām ir mazliet līdzīga Marianai... :) Un līdzīgas sēriju beigas - sastapšanās un skatieni. :D Bet sižets, protams, ir atšķirīgs + Analia ir modernāka.. :)

0

37

zandix написал(а):

vienīgi žēl ka pie mums nerāda!   
kāpēc tad lietuvieši var ?
anyway, es sāku skatīties tikai tāpēc, ka netīšām uzslēdzu 78 kanālu un skanēja double vida un viss tas ievads vnk piesaistīja uzmanību!!!! 
super!

Jā, to, ka lietuvieši rāda daudz vērtīga jau sen sapratām...
Šīs telenoveles sižets tiešām ir ļoti saistošs! Pat kaut kā galvenais pāris nav tik interesants, kā viss , kas notiek ap Anu!

0

38

rubi написал(а):

Bet tad man viņu pāris sāka likties garlaicīgs, laikam, neskatītoes līdz beigām.

Nu jā, jo uzmanība vairāk tiek pievērsta tam, kas notiek ar Mariannu...Jā, beigās jau parasti nav ko starp tiem galvenajiem pāriem rādīt..vismaz lielākoties telenoveļu..

rubi написал(а):

Mīļota dziesma, entrada un tā Rūbija pašpārliecinātība, mērķtiecība, ka Analijai un tajā pašā laika Maribella ar savām problēmām ir mazliet līdzīga Marianai... :)

Ev, jā Gan!!! :D

rubi написал(а):

Bet sižets, protams, ir atšķirīgs + Analia ir modernāka.. :)

Nu, ar Rūbija man ir tā, manuprāt vislabākais seriāls, sižets nevienu bridi nelikās garlaicīgs,nuu vienīgais beigas varēja būt savadākas, nu žēl, ka Barbara Mori nolēma nepiedalīties turpinājumā..

A, Rostro Analia ir modernāka un citādāka par citām telenovelēm, ar vien vairāk parradās telenovelas, kas ir tālu no tām ierastajam..Un, prieks par to..Vajag kaut ko savadāku, citādi tak visi notikumi tai seriālos tik lidzīgi..

0

39

rubi написал(а):

Man arī ļoti patīk, bet, manuprāt, līdzīgajā stilā man tieši bija Rūbija.  Mīļota dziesma, entrada un tā Rūbija pašpārliecinātība, mērķtiecība, ka Analijai un tajā pašā laika Maribella ar savām problēmām ir mazliet līdzīga Marianai...  Un līdzīgas sēriju beigas - sastapšanās un skatieni.  Bet sižets, protams, ir atšķirīgs + Analia ir modernāka..

jāa..īstenībā tiešām ir līdzība :) Bet Analiā viss tur ar to mafiju, ieročiem, man wsp likās, ka Analia ir profesionālā slepkava, nevis policijas spiedze, tāpēc man tas sakums vēl vairāk patika :D pēc tam sākās visādi brīnumi - ka Analia tomēr ir citādāka, ka Ana zaudējusi atmiņu. :D

rubi написал(а):

Sākumā sižetu ne īpaši labi zināju, bet mani ļoti piesaistīja Elizabeta Gutjeresa (viņa ļoooti patīka Amor Comprado). Tāpēc noskatījos entradu un nodomāju skatīties... Domāju, ka starp viņu un Martinu būs ķīmija... +mūzika, sižets utt... Bet tad man viņu pāris sāka likties garlaicīgs,

Mhmm..Šī telenovele bija tēmēta tieši uz Marianu un Analiu, tāpēc Daniela un Anas attiecības pavājas sanākušas..žēl, ka tā, bet nu pašlaik - vismaz līdz 45. sērijai nebija arī gluži galīgā dimbā viss :D Daniels tomēr gatavs cīnīties par Anu, par spīti pagātnei un tas man ļoti patika :) Tas kā viņš aizstāv viņu... Nezinu gan, kas būs tālāk :D ar šo seriālu es kaut kā neielienu spoileros :D

0

40

Neesmu redzējusi nevienu sēriju,bet spriežot pēc atsauksmēm,tad šis ir labā nozīmē atšķirīgs seriāls,jā lietuvieši labāk prot izvēlēties seriālus ko rādīt,viņi acīmredzot ''negrābj'' pirmo,kas gadās pa rokai,bet rūpīgi iepazīstās ar sižetu un tad izlemj vai rādīt,vai nē.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Rostro de Analia ( Telemundo, 2008)