TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Rostro de Analia ( Telemundo, 2008)


El Rostro de Analia ( Telemundo, 2008)

Сообщений 41 страница 48 из 48

41

Terēze написал(а):

Neesmu redzējusi nevienu sēriju,bet spriežot pēc atsauksmēm,tad šis ir labā nozīmē atšķirīgs seriāls

jā, tā ir.. Ka jau teicu, pašu galveno varoņu jūtu ziņā seriāls nav tik spēcīgs, bet viss pārējais - intrigas, mafija, noslēpumi, briesmas un adrenalīns - tas gan ļoti interesanti un piesaistoši uztaisīts. Vismaz priekš manis :)

0

42

No sevis aizbēgt nevar,lai arī cik talantīga aktrise Elizabete arī nebūtu,viņa diezvai var Anas tēlu izveidot tādu,kurā nebūtu nekā no pašas aktrises būtības,lai arī kā necenstos,ne tik daudz tēla iekšējā būtībā un domāšanā,kā ārējās izpausmēs-žestikulācijā,acu skatienā un tamlīdzīgi.

0

43

tiku līdz sērijām, kad Izabella uzzināja, ka Ana ir Mariana :) īstenībā šajās sērijās man interesanti skatīties tikai uz Izabellu :D Cerēju, ka Ana ieraudzīs tās foto, kurās Analia tip grib nogalināt Marianu, bet nē..aplauza manas cerības :D Anu un Danielu man kkā garlaicīgi skatīties..pārējos arī.. Izabella gan man liekas interesanta..tapat kā Virhīnija msed..Man liekas, ka Karla wnk ir no tām aktrisēm, kuras spēj padarīt varoni interesantu. ak, un cik aizkustinoši viņa tagad skatās uz Anu, zinot, ka tā ir viņas draudzene  :love:

0

44

Protams, jau iepriekš varēja nojaust, ka Anas un Daniela kāzās notiks kaut kas grandiozs, un tā tiešām bija :D Atkal izcelšu Isabellu - ārkārtīgi patika, kā viņa uzvedās, kad ieraudzīja Sāru baznīcā, klusiņām aizgāja visu noskaidrot, jo uzreiz noprata, ka kaut kas nav tā! Protams, izcēlās skandāls.. Un vēlāk Daniels vēlējās bēgt ar Anu - tik jauki  :love:  Vienīgais - protams, ka viss mainījās! Vispār interesanti izdomāts, ka Anai tās atmiņas un likās, ka pati ir slepkava, bet vēlāk bāāc un atklājas, ka Analia bijusi iefiltrēta policiste! Vispār kopš tās kāzu dienu wnk nevaru atrauties no šī seriāla! Pat interesanti vērot Anu cietumā bija, un vēl viss ar to Antoniju, un vēl Rohelija, bet Ana jau māk aizstāvēties :D Un kā vēlāk viņa Rohēlijai parādīja, kura te stiprāka.. Vienīgais izskatījās cietsirdīgi :D Un ļoti patika tā labā policiste, kas strādāja cietumā :) Ah, un nemaz nerunājot par pārējo.. Sākumā tas detektīvs Brauns man nepatika, bet izrādās, ka viņam interesanta loma - sagatavot Anu slepenajai misijai! Kā es dievinu tādu actionu, gatavošanos!!! Mja..Daniels gan - īstenībā viņš ir tas galvenais varonis, kurš nav pelnījis palikt beigās ar mīļoto, manuprāt.. Bet nu vismaz nesagāja ar Sāru tapat, bet pašam savi mērķi viņu atmaskot, bet vienalga.. pff... Ā, un tik forši bij, kad Ana un Kristobals pārgērbās un bārā satika Sāru un Danielu..ļoti patika tā aina :D
Mja, es vislaik cerēju, ka Kamila neapprecēsies ar Migelu, bet nu ok..redzēs, kas tālāk būs..
Un par Isabellu, protams, man vislabākie vārdi sakāmi - viņa ir vienkārši dievīga!! Draudzene ar tādu atdevi, viņa tā aizstāv Anu, cīnās par viņu pret visu un visiem un vispār viņa ir lieliska!! Kad viņu nolaupīja tajā mašīnā, man likās, ka mani nervi to nepārdzīvos, bet Isabella vienlaicīgi ir tik drosmīga, viltīga - ik reizi prata sev palīdzēt - vienreiz ar viltību izbēgot, šoreiz tās sms nosūtot. Sobrīd esmu tikusi sērijā, kad Anu it kā izlaiž no cietuma, un viņa vēl nav izstāstījusi ISabellai par sevi (eh, ja ne tā nolaupīšana.. ), tā ka nezinu, vai izstāstīs, bet ceru, ka drīz ! :D :D

0

45

Nu tāāā.. Beidzot noskatījos visu līdz galam! Nu Action šajā seriālā man ļoti patika! intrigējoši, interesanti! viss ar to policiju, mafiju.. mmmm  :love: Un ļoti interesanti skatīties tās ainas , kur rāda abas - Anu un Marianu! :D
Par beigām - pat nezinu ko teikt.. No vienas puses manī nav tāda protesta, ka Mariana palika ar Analias seju un otrādi.. Tas pat tā diezgan interesanti, bet no otras puses es tomēr vairāk esmu klasiskā piekritēja - labāk patiktu, ja Mariana atgūtu savu seju. No trešās puses es neiebilstu, ja viņas tā arī paliktu kā dvīnes :D
īstenībā kādreiz labprāt noskatītos 2. reizi, bet pārāk daudz sēriju priekš 2. reizes. žēl, ka tā nav filma :D
Un kas man vēl patika - ka tomēr par spīti visam noziedzīgajam un nežēlīgajam šajā telenovelē, taču nav īpaši miruši kaut kādi svarīgi iemīļotie varoņi (Tikai Joju tā uzreiz atceros), vairāk kaut kādi blakusvaroņi..

0

46

aNgeL написал(а):

Nu tāāā.. Beidzot noskatījos visu līdz galam! Nu Action šajā seriālā man ļoti patika! intrigējoši, interesanti! viss ar to policiju, mafiju.. mmmm  :love:

Prieks, ka beidzot noskatijies!!!!http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif
Varēsi ķertie klāt i rakstīšanai, i lasīšanai  :D  :D

aNgeL написал(а):

Par beigām - pat nezinu ko teikt.. No vienas puses manī nav tāda protesta, ka Mariana palika ar Analias seju un otrādi.. Tas pat tā diezgan interesanti, bet no otras puses es tomēr vairāk esmu klasiskā piekritēja - labāk patiktu, ja Mariana atgūtu savu seju. No trešās puses es neiebilstu, ja viņas tā arī paliktu kā dvīnes :D

Jā..pa tām sejām..Man jau tīri labi patika, un ka Marianna palika ar Analias seju!  :)

aNgeL написал(а):

īstenībā kādreiz labprāt noskatītos 2. reizi, bet pārāk daudz sēriju priekš 2. reizes. žēl, ka tā nav filma :D

:D  Es ar labprāt noskatītos vēlreiz..Aceros, ka vienmēr agri no rītiem celos, lai noskatitos Analias sēriju pirms skolas, gribējas visu atrāk uzzināt!  :D
Jā, man ļoti patika šis seriāls , īpaši pāri!  :love:  Vispirms jau Mariana un Daniels, tad Izabella..aizmirsu tikai tā džekiņa vārdu, ar kuru viņa palika  :blush: , un Kristobals un Kamilla..tikai sorry, bet Migelam būtu piemeklējusi citu  :D  Nu, es nevaru viņus pieņemt..parāk smieklīgi viņi kopā uzvedās   :D  ..Vispār jau viens no man mīļākajiem seriāliem!  :)
Dievināju visu to action un tos noslēpumus, intrigas sēriju beigās..ak, jā viss bija super dievīgi!!! :love:  Tikai varēja būt vairāk Daniela un Marianas kopā būšanas! Sākumā man ļoti patika, bet beigās vairāk uzmanības tik pievērsta Marianai un Analia nevis galvenajam pārim..bet tas tā.. :)

0

47

Mariposa написал(а):

Prieks, ka beidzot noskatijies!!!!

īstenībā priekš tāda sēriju skaita, es noskatījos ļoti ātri, manuprāt :D

Mariposa написал(а):

Varēsi ķertie klāt i rakstīšanai, i lasīšanai

xi, xi! tas gan :D klāt lasīšanai ķerties jau noteikti..par rakstīšanu - es ceru! gribas jau :D

Mariposa написал(а):

Es ar labprāt noskatītos vēlreiz

Cik jauki, ka mums tajā domas sakrīt :) Piekrītu, ka sižetiski šajā telenovelē daudz visādu murdziņu, bet tāpat kā La Traicion - ja murdziņi tiek pakārtoti kaut kam dievināmam un fantastiskam, tad man nav nekādu iebildumu! ah, sagribējās La Traicion, to pieminot :D :D Cik jauki, ka man ir izgrieztās sērijas :D lai gan īstenībā man visvairāk šobrīd gribas El Clon - mani iekšēji tā aizrauj viņi  :love:  :love:

0

48

aktieri piedalījās vienā raidījumā, runāja par serialu, par sevi :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tyj-3jJRU4I[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M1cymel8iHE[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Xz_8WmmNp5M[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7FHBDj8bqCc[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_b1AjK1ijMs[/youtube]

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » El Rostro de Analia ( Telemundo, 2008)