TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā


29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā

Сообщений 1 страница 20 из 98

1

Kuros no siem datumiem kurš kad tiek un kad mēs varam rīkot mūsu tikšanās? Vismaz divreiz ar Juļciku jāsatiekas - ta jau tradīcija.... :D

0

2

Nu pagaidām es neko nezinu un tieku vienaga kad :D nu laikam vienīgi izņemot 31.decembri :P

0

3

ew, man pat brīvlaikam kkad tad jābūt :D

0

4

ā nu jā, man tak ar. :D no 22.dec.-4.janv.laikam :)

0

5

Nu, es varētu tikt janvārī

0

6

ak nu es neiznu gluži vai vārēsu un vēlēšos uz vienu dienu kratīties uz rīgu brīvlaikaā - kaut kas zin kas man darām stur būs

0

7

albalonga написал(а):

Kuros no siem datumiem kurš kad tiek un kad mēs varam rīkot mūsu tikšanās? Vismaz divreiz ar Juļciku jāsatiekas - ta jau tradīcija....

tas ir tik aizkustinoshi..... tik...... bljin.... paldies ka par taadu zinju ka es ierados tajos datumos riigaa, man tiek veltiita sadalja un teema... wow. patiikami :love:

nu ko meitenes. 2 reizes satikties buutu fantastiski..... nu vienu ar visaam (peec iepeejas vairaak) ir kaut kaa jaaizdara. ka nekaaa briivlaiks vel visiem un arii Jauno gadu vel var nosvineet kopiigi.
u ko meitenes.... plaanojam kaut ko laiciigi :) nu lab, varbuut nedaudz veelaak.... bet turiet shos datumus galvaaa - tajos ir jaasatiekaas, ne tapeec tieshi ka es tee esmu, bet taapeec ka jums ir briivlaiks un ir tikko pagaajushi visi sveetki :)

0

8

Es esmu brīva 31.decembrī, 1., 2., 4. janvārī. Varu izbrīvēt arī kādu dienu no 5.-9.janvārim. Un kuriem datumiem tad sakam plānot tikšanās (konferences?)

Palo atgādināja kā godprātīgs mods, ka svarīgām lietām ir savas, atsevišķas tēmas.... :D

0

9

ja.....
kad tiekamies? nu laikam ir laiks par to saakt spriest! ;)

0

10

aw, Julia - tavs aviks - es izkusu.... :love:

0

11

Un es kūstu no Julias paraksta... :)

Par tēmu runājot. Jau teicu, ka diemžēl nebūšu :(

0

12

Norkys написал(а):

Par tēmu runājot. Jau teicu, ka diemžēl nebūšu

jo tavos plānos tikai gulēšana??

0

13

Es... jau laikam teicu. 31.droši vien nevarēšu, vecgaadavakars kā nekā... Par 1.īsti nezinu.. arī brīvdiena utt., nez ko mana ģimene sadomās un vsp... 2.3. - nekād ueirobežojumu! ^^ 4.esmu brīva pēc 16:00, it kā. Tad... nu 5.-9 man lekcijas... 7.brīvs - trešdiena kā nekā :D soooo.... tā apmēram. :D
Kā tev angy? Un kas vēl domā ierasties? :)

0

14

nu, angy jebkurā laikā it kā var pēc pašreizējā grafika.

0

15

angelina написал(а):

jo tavos plānos tikai gulēšana??

nu, manos plānos ir arī drausmīgais 29.decembra skolas pasākums...

0

16

Norkys написал(а):

nu, manos plānos ir arī drausmīgais 29.decembra skolas pasākums...

nu, bet tas viss??

0

17

29. decembris - skolas Jaungada pasākums
30.decembris - vecāku kāzu jubileja
31.decembris - Vecgada vakars
1.janvāris - Jaungads

un vēlāk nav jēgas braukt uz Rīgu. Gan naudas dēļ, gan arī tos 3 stundu vilcienā dēļ.

0

18

albalonga написал(а):

aw, Julia - tavs aviks - es izkusu....

Norkys написал(а):

Un es kūstu no Julias paraksta

prieks ka abas divas izkusaaat....... :D

Norkys написал(а):

29.decembra skolas pasākums

lai man skola tik veelu kaut ko pasaaktu vel.... hmmmmmmm....

Paloma написал(а):

31.droši vien nevarēšu, vecgaadavakars kā nekā... Par 1.īsti nezinu.. arī brīvdiena utt., nez ko mana ģimene sadomās un vsp... 2.3. - nekād ueirobežojumu!  4.esmu brīva pēc 16:00, it kā. Tad... nu 5.-9 man lekcijas... 7.brīvs - trešdiena kā nekā

diezgan ceriigi..... daudz iespeeju. tikai lai arii citiem shiis dienas patiktu un arii man...  %-)

ha ha haaa..

Norkys написал(а):

un vēlāk nav jēgas braukt uz Rīgu. Gan naudas dēļ, gan arī tos 3 stundu vilcienā dēļ

a pirms gada butu jeega braukt un kratities.... :D

0

19

man pagaidaam izskataas taa... (ne par ko vel iisti nezinu un drosha neesmu, jo atkariigs arii visss no laika apstaakljiem)
ta ka mani vecaaki mani redz maz, biezhi vien es laikam tomer pielagoshos vinju un muusu visu ribai but kopaa, bet protams ne vienmeer. man jaasatiek juus, citus draugus, jaaizdara kucha darbu... jaapciemo radi..

labi, pagaidaam...
30, 31 viss ir aizpildiits.... citas dienas vel pagaidaam briivas..

0

20

so...? kaadi plaaani?  :question:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā