TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā


29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā

Сообщений 21 страница 40 из 98

21

Es balsotu par 4. un 7. janvāri :) nezinu, kā pārējiem.. :)  bet nu 4.es tradicionāli ap pus5 pievienošos... :D

2.es būšu aizņemta ar cenu pārlīmēšanu Jūrmalas grāmatnīcās, 3. alby netiek.. tā ka tādi mani priekšlikumi.. :) bet nu protams, skatitieties kā pārejām, nav jau obligāti viss man jāpakārto. :D

Un 7.vnk jo tā man ir brīvdiena :D lai gan.. šķiet arī pārējās dienās man maz lekciju, tā ka.. laikam vienalga :D

Отредактировано Paloma (26.12.2008 16:52)

0

22

tu traka 7., man tak skola.

nu, 4. ir jēdzīgāk. pēdējā brīvdiena :D

0

23

nu kā jau teicu - es varu 2., 4., un 7. ar lielu piespiešanos ar varu izbrīvēt vai arī iespējams jebkuru dienu tajā nedēļā, bet to zināšu tik 5., jo piekto noteikti nevaru izbrīvēt.

0

24

nu bet tak 4., jo 7. es noteikti nebūšu.

0

25

nu ceturtajā tad noteikti. angy, 2.varam satikties. Julia, nāksi ar mums? Palo lau ņemās ar savām cenu zīmēm - pati vainīga. A mēs varam uz kino aiziet un tējas namā pasēdēt.

Ko daram tad ceturtajā?

0

26

varam arī 2.

4. varam slidot. bet nu ok, dažiem te slidot nepatīk. nu ta nez.

0

27

kam - dažiem? Man patīk, tikai es nemāku. Ja vilksiet mani no sniega kupenām ārā un atvainosieties tiem, kurus netīšām savainošu, tad es piedalos... :D

0

28

jāskatās, ko citi saka :D

0

29

o.O

0

30

:O:O:O me šokā. Es, protams, saprotu, ka nevar visu pakārtot man, bet lai TĀ pateiktu... :O ok, varbūt esmu pelnījusi... ;)

Var 4.slidot, man nav iebildumu :) tika jūs droši vien būsiet izslidojušās, kad es jums varēšu pievienoties, tā ka... nu redzēs :) Ceru, ka vismaz kādu dienu uz kādu brītiņu kādu no jums, īpaši jau Juliu, satikšu ;)

0

31

hahaha, Palo, bet nu jau sen teicu, ka 3.strādāšu un ka 2.un4.tieku. Sen jau to zināji, bet galu galā izdarīji izvēli par labi cenu zīmēm, tā ka - jā, pati vainīga.... :playful:

0

32

Nu ko lai dara, ka tieši todien palīdzību vajag...
Nekas, izklaidēsieties gana labi arī bez manis ;) un pat labāk būs ;)

0

33

Paloma написал(а):

un pat labāk būs

:no:

0

34

Piedodiet. Es runāju viskautko, kas varbūt nemaz nav taisnība... Un vispār es jūtos šausmīgi vainīga jūsu priekšā.. Jo man ir sajūta, ka kaut kā esmu jūs pamentusi novārtā.. vai nez.. kkā... un tāpēc jo vairāk gribas jūs satikt, bet te tā sanāk... ka vispār gandrīz laikam nesatikšu.. :(
Un es jūs mīlu.. par spīti visam, arī sev pašai. ļoti mīlu. Un tāpēc ļoti pārdzīvoju, kad liekas, ka veltu jums par maz uzmanības utt :(

0

35

Viss, Palo - es sarunāju - es strādasu 31., bet 3.būšu brīva un viss - tev nu māksies visu dienu ar mani, angy un iespejams Juliu pavadīt.

Ev, vel kāds pievienosies.

0

36

oj, nu 3. ta es gan tikai ap pēcpusdienu varu parādīties.

0

37

Es labprāt...bet man līdz 5ajam ir jāpārvācas! Šausmīgi daudz darāmā! :(

0

38

Aw, albyyyyyyy.... :'(  tas ir tik.. tik... tik mīīīļi!!! Tad viss, 3.aizņemts jums ^^ Paldies, mīļum!! :)

0

39

:rolleyes:

0

40

Vaaai, es kā atcerējos šo tavu rolleyes skatienu!!! :D ek, bļin, ilgojos pēc jums :P mūžību neesat satiktas... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā