TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā


29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā

Сообщений 41 страница 60 из 98

41

tak........
2, 3 un 4.????? vai tikai 3.????  :flag: koroche es laikam varu, neko neapsolu, bet pagaidaaam mana atbilde ir jaa...
es nezinu liidz galam jo ja buus sniegs vai kaut kas tas, tad iespeejams es izveeleeshos to citu un tad ja vareeshu jums piebiedroshos. koroche taa - es pagaidaam varu, jo mani visi aarsti pirms jaunaa gada un tad saakas ar 5 - tas netraucee. :D

par slidoshanu - JA JA JAAAAA.... esmu par !!!!!!!! teeja, kino - ok, esmu ar mieru ;)

0

42

nu 2.es laikam tomēr nebūšu dabūnama, jo Andrejs ar ģimeni grib pie mums ciemos atbraukt. Esmu brīva 3.un4.!!!!!!!!!!

0

43

Uu, paliek arvien labāk ^^ 3.es brīva un 4. puse dienas arī brīva. ^^ jau gaiduuu!!!

0

44

man būs 3. puse un 4. pilna :D

0

45

Paloma написал(а):

Uu, paliek arvien labāk  3.es brīva un 4. puse dienas arī brīva.  jau gaiduuu!!!

angelina написал(а):

man būs 3. puse un 4. pilna

ok ;)

ar atbraukdshanu peashai sev :)

0

46

welcome home!!!!!!!!!! :D

0

47

Julia - ar atgriešanos mājiņās :)

0

48

albalonga написал(а):

welcome home!!!!!!!!!!

aNgeL написал(а):

Julia - ar atgriešanos mājiņās

heh... paldiesinjsh :) shodien daudz kur jau esmu bijusi aizgaajusi, aarsti.. veikali un frizeetava :D un buus atkal "veikals"

nu tad kas naaks 3. datumaaa, kas naaks 4. datumaa?? un ko mees daram? ejam uz kino? kafejniica, teeeja? SLIDOTAVA???!!! ;)

p.s. man vairs nav mana latvijas nummura... :( es kaut kur pazaudeeju savu "zelta zivtinju" ja kas, vareeshu piezvaniit tik no teeva vai mammas mobiilaa... (ja vajag... ja vajadzeees)

Отредактировано Julia (30.12.2008 14:16)

0

49

ak nu 4 ap vēlāku vkaru varetu pat mēgināt ierasties jo tā pat vakar pusē ierodods rīgā bet nu tad jau laikam gan būtu man jābruc nedaudz ātrāk ārā, turklāt noteikti pirmstam jātiek uz savākm kojām jo ši meitene 4 noteikti būs varen apkrāvusies, un patreiz nekas neliecina par faktu ka  varētu pastāvēt iespēja ka mani uz rīgu aizvedīs vecāki

0

50

Julia - ar atgriešanos!!!!!!!!!!! :love:  žēl gan ka šoreiz tava aura vairs nav tik tuvu manējai kā iepriekš... :( :D

Es tātad būšu 3.cerams visu dienu, ja manejie neko neizdomās, ka baigi grib kopā ar mani darīt un 4.es varu ap pus5 jums pievienoties - nu bet tas atkarībā, kur jūs tobrīd būsiet un cik ilgu man laiku prasīs līdz jums tikt. :D

Un tad ko darām 3., ko 4.??? :)

0

51

Paloma написал(а):

Un tad ko darām 3., ko 4.???

nu tad ko??? tieshaaam? cilveeeki... karalien, visa ceriiba uz teviim, ka tu kaut ko organizeeesi :D
ejam slidot, a? un teeeju dzert, ko? pie karalienes vai palomas vai veel kaada, maajaas iet var? aicina?
kaadi piedaavaajumi? cikos satiekamies? ko daram?

0

52

nu, kurš bildīs kādu gudru vārdu??

0

53

Es piedāvāju 3.pie manis!!! :) tikai cikos??? Lūdzu, sarunājiet un tad kāda apziņojiet man, jo es nezinu, kā tikšu pie neta....
Un vispār ļoti priecātos, ja 3.pie manis, savādāk mani izrakstīs no mājas grāmatas, ka es visu laiku neesmu mājās. :D
Un - manejie grib tevi satikt, Julia :D :D :D

0

54

nu, es jau teicu, ka tik ap pēcpusdienu varu būt.

0

55

Paloma написал(а):

Es piedāvāju 3.pie manis!!!

Paloma написал(а):

Un - manejie grib tevi satikt, Julia

ok... es esmu ar mieru buut pie Palomas. tu kur tagad, maarupee??? ja kljuudiijos, nenosit mani, es neko jau neatceros.. ;)

labi, davai tiekamies 3. pie Palomas... ko tur var pie tevis dariit? es domaaju vne doma... ne maajaas? kaut kas jauks ir? tipaledainaa kalninja??? :D
ja ne, tad vienkaarshi maajaas.. la la, tri rublja...

0

56

angelina написал(а):

nu, es jau teicu, ka tik ap pēcpusdienu varu būt.

ok. manupraat tas ir ok... ja mees savaaksimies ap 3 vai velak. domaaju ir ok. ne? savaacamies centraa un tad dodamies pie Palomas...

0

57

Nuu.. es domāju ka agrāk vajadzētu, jo pa nakti noteikti nevarēs palikt un lai jūs tiekat vēl prom normāli....

Nu man ir daudz spēļu.. bū pastaiga no pieturas līdz mājai - slidošana :P izdomāsim :)

0

58

un tu angy pievienojies,kad vari! :) zini kā atbraukt :) varbūt aiziesim uz pieturu pretī :P

0

59

ak, forši jums..es arī gribētu piedalīties.. nu nekas, kādreiz gan jau citreiz! tikai ceru, ka citreiz sanāks tā, ka kad es būšu, tad arī jūs būsiet brīvas :P

0

60

Paloma написал(а):

Nuu.. es domāju ka agrāk vajadzētu, jo pa nakti noteikti nevarēs palikt un lai jūs tiekat vēl prom normāli....
Nu man ir daudz spēļu.. bū pastaiga no pieturas līdz mājai - slidošana  izdomāsim

ok, man nav probleemu... tad varam jau arii ap 12??
slidoshana laikam.... nu taaa... pa tacinja laikam visiem vairaak vai mazaak sanaaks,.... :D

tad kursh galu galaa ies, sestdien pie Palomitas, a? ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā