TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā


29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā

Сообщений 61 страница 80 из 98

61

Nu ok, tad 12 :P nu mēs laikam varam tikties centrā, tad es no rīta no Jūrmalas braukšu... :)
Jāpaskatās tikai, cikos autobusi iet.. :) tad ap to laiku varētu tikties :)
Nju, kas būs? :P

aNgeL - bet vai tad tik slikti bija, kad 17.novembrī netika neviens? :P

0

62

Paloma написал(а):

aNgeL - bet vai tad tik slikti bija, kad 17.novembrī netika neviens?

nu es pieklājības pēc nolēmu noklusēt to faktu, cik divvientulība ar Tevi ir ..neslikta :P

0

63

tu gribēji teikt, 3vientulība ar mani un Kolungu - šajā gadījumā, Amor Real. :D

0

64

Ok, tātad tieši 12:00 ir autobuss... Bet lieta tāda, ka es no Jūrmalas normāli netieku uz Rīgu... Būtu dikti jauki ja jūs pašas varētu iekāpt autobusā (tieši pretī Stockmanam, 25. autobuss) un es iekāptu Arkādijas parka pieturā. Jo kāpjot ārā Torņkalnā, man sanāk 20 min laiks līdz autobuss ir Arkādijas parka pieturā... Un tad paspēju.. :)

Tad tās kas brauc - uz 12 vēl kāda bez Julias??? alby???? varētu satikties un braukt un es pievienotos pusceļā... :P

0

65

oki, es piedalos.

Sorry. Man šon mistiskā diena - tapēc neko agrāk neatbildēju. Bē.

0

66

albalonga написал(а):

oki, es piedalos.

ok, tad es ar alby satiekos pie stockman ap 11.50 ja??? un braucam pie palomas?

0

67

jā. Tiekamies 11:50 pieturā autobusa tieši pretī Stokmanam.

0

68

albalonga написал(а):

jā. Tiekamies 11:50 pieturā autobusa tieši pretī Stokmanam.

veel viens gudrs jautaajums.... bet otmeer labaak uzprasu nevis neuzprasu.... karalienes kundze, kura celja pusee??? vai taa pietura ir tieshi pie stockman vai arii paareejot celju pie stockman???  :huh:

kursh tad brauc ar mums??? tikai es un alby???? un tad pie Palomas maajaas pievienosies angy un tas arii viss????  :dontknow:

0

69

mu tā izskatās, ka tasx arī viss, Julia. Žel, bet... eh...

Pietura ir otrā ielas pusē - vecrīgas pusē.

0

70

albalonga написал(а):

mu tā izskatās, ka tasx arī viss, Julia. Žel, bet... eh...

tas tieshaam zheeel...... :(

albalonga написал(а):

Pietura ir otrā ielas pusē - vecrīgas pusē.

paldies... bija veerts jautaat :)

0

71

;)

0

72

Paloma написал(а):

varbūt aiziesim uz pieturu pretī

varbūt???? nekāds varbūt, jūs NOTEIKTI iesiet pretī, jo es ceļu jau nu neatceros :P

0

73

tāks, apstākļi mainījušies, būšu laicīgi :D

0

74

hihihi... oki... bļin, tik agri.

Palo, ko atvest?

0

75

Nu ko atvedīsi, tas būs labi. :D tradicionāli - vajag bruneti. :D Un vēl.. es nez.. ko dzersim?? Julia - ko vēlies? :P nu domājiet pašas, ko paņemsiet, tas būs labi :P gan jau man arī mājās kkas atradīsies... :P
Ok, tad skaidrs cikos jūs esat.. tad jāzvana mammai vai man jābūt agrāk vai varu ar jums bruakt.. :)

nu skumji, ka mēs tik maz, skumji... Nju nekas, bet toties labākais, kas ir!!! :) žēl, ka citi tādi... :)

0

76

Paloma написал(а):

žēl, ka citi tādi... :)

kādi ta ir citi? [реклама вместо картинки]

0

77

Nu, es vienkārši netieku. Un esmu arī pietiekami slinka, lai priekšpēdējā brīvlaika dienā kratītos uz Rīgu. Kaut ko ar manu piedalīšanos varētu izdomāt uz Lieldienu pusi :)

0

78

vot tāāāādi, bumy :P dzīvo 2 pieturas no manis un ni sluxu, ni duxu. :P

0

79

Paloma написал(а):

vot tāāāādi, bumy :P dzīvo 2 pieturas no manis un ni sluxu, ni duxu. :P

nu beidz! tu man liec justies vainīgai! Kas man vajag uzrasties???

0

80

tad mee 11.50 kopaa ar angy un un alby satiekamies, ja??? vai es tikai ar alby?

ko nopirkt? ko atvest?? a ko vajag? davai tagad nolemjam, kas jaatved? alkoholu es negribu... jo plaani ir taadi ka ap 6 es braucu prom... pardon, nu bet taa ir.. man buus jaabrauc prom :(

kaut kaadus saldumus? vai kaut ko normaalu paeest?
augljus?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā