TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā


29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā

Сообщений 81 страница 98 из 98

81

Julia написал(а):

tad mee 11.50 kopaa ar angy un un alby satiekamies, ja??? vai es tikai ar alby?

angy arī būs :D

0

82

alby paziņoja, ka nebūs.

0

83

angelina написал(а):

alby paziņoja, ka nebūs.

ko???

0

84

alby slima ir galīgi :( un dzer theraflu un veseļojas, lai rīt vismaz var tējas namā ar mums pasēdēti...... :( t\a ka jūs ar angy šodien tik... :(

0

85

Paloma написал(а):

t\a ka jūs ar angy šodien tik...

piedod Madar... bet godiigi sakot... es gribeetu to visu atcelt.... vai arii...es saku, es arii nebraucu...

man ljoti zheel, bet mees esam paaraak maz, es gribeetu satikt tevi, bet.... man riebjaas taa darii, peedeejaa laikaa teikt nee, bet shoreiz man tas ir jaadara. es nekur nebraukshu. piedod, Madar un piedod angy... :(

:no:

Paloma написал(а):

alby slima ir galīgi  un dzer theraflu un veseļojas, lai rīt vismaz var tējas namā ar mums pasēdēti......

un tev albalondzinj, taadaa gadiijumaa, veseljojies.... dzer visu kas ir jaaizdzer, guli... eed vitamiinus, augljus... silti sagerbies utt ;)
visu labu

un veel reiz piedoshanu Palomai un angy...  :unsure:  ceru satiksimies riit

0

86

bļin, nu to jūs visu varējāt pateikt arī pirms es biju saģērbusies un sataisījusies. RIEBJAS!!!

0

87

angelina написал(а):

bļin, nu to jūs visu varējāt pateikt arī pirms es biju saģērbusies un sataisījusies. RIEBJAS!!!

piedod...

0

88

Eh, žēl Julia... :( bet nu saprotu laikam tevi.... Nu ceru, ka rīt tiksimies.... :)

0

89

Paloma написал(а):

Nu ceru, ka rīt tiksimies....

kas tad notiek ar riitdienu??
es varu satikties peec 5...
tad ejam uz teejas naminju? pastaigaajamies? ko daram... kursh ies??? kaa ar albalongu? galiigi slima?  :dontknow:

:tomato:

0

90

Nu es ar tējas namiņā varu būt kaut kur tikai ap pus5, tā ka tas būtu ok :)

jāuzraksta, jāpajautā, kā alby ar veselību.. ceru tiks rīt tējiņu padzert.. mani pagājšgad izārstēja tējas namiņš un jūs! :D

0

91

Paloma написал(а):

jāuzraksta, jāpajautā, kā alby ar veselību.. ceru tiks rīt tējiņu padzert.. mani pagājšgad izārstēja tējas namiņš un jūs

ceru ka vinja juutas labaak..

0

92

rīt būšu. Tad piecos man tejas namā jābūt, ja?

0

93

Nuuu, jā, var drusku pirms pieciem, jo es droši vien drusku pirms pieciem būšu... :)

0

94

oki

0

95

Em.. klau... Ir tāds jautājums... Bet atbildiet lūdzu nopietni tā, kā ir! :P
Par Elīnu man viss bija skaidrs jau pirms jautāju - tā drīzāk bija kā ēsma. :D
bet kā jums - nav iebildumu, ja es rīt nebūšu viena? :rolleyes:  Ja iepazīsieties ar kādu man ļoti svarīgu cilvēku? :rolleyes:

0

96

Paloma написал(а):

nav iebildumu, ja es rīt nebūšu viena?   Ja iepazīsieties ar kādu man ļoti svarīgu cilvēku?

man nav iebildumu... iepaziistini tik

lieta taada, ka mees shodien braucam uz kalniem (nu fignja tur, ne kalni) pie Ogres, un es jau sen prasu, lai ap 5 buutu riigaa atpakalj un uzreiz mani met laukaa centraa lai es ietu pie jums un teejas naminju, bet jau nav agrs riits, mees te veel chamaajaamies.
ko es gribu pateikt.
es varu nokaveet. iepeejams buushu ap 6 naminjaa :( ja 6 tad juus varbuut tur veel buusiet, ja? a ko juus gribat dariit pec tam? kaut kur veel ejat?

0

97

Būsim, būsim! Nu domāju, ka tur tad arī paliksim līdz mājās braukšanai.. alby laikam nav vēlams vazāties kaut kur īpaši apkārt.... :)

0

98

ok tad... tad man laikam jaanem liidz veel shmotkas, kaut ko lai paargeerbties kaut nedaudz, citaadaak atnaakshu kaa papagailis
es doshu zinju kaa man tur iet. kad buushu. ok? rakstiishu tev vai alby.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » 29. DECEMBRA liidz 9. JANVAARIM Julia Rīgā