TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Mars (Taivānas)


Mars (Taivānas)

Сообщений 21 страница 36 из 36

21

Marlena Favela написал(а):

bet ja tas ir kkads romatisks staasts nevaru skatiities uz nesmukiem taapat kaa uz skumjaam beigaam :D

nu man sākumā neglīti likās tie vīriešu kārtas vāroņi Mis No Good, bet tad man iepatikās Will PAn, viņš smuks palikās manās acīs un ko lai saka. Viņu tur pat apcēļa par NG karali! :D Tagad gribās kaut ko ar viņu paskatītis :D

0

22

bumerbmw написал(а):

man iepatikās Will PAn, viņš smuks palikās manās acīs un ko lai saka. Viņu tur pat apcēļa par NG karali! :D

peec izskata vinsh izskataas tiiri normaals, bet laikam tomeer naw smukaaka neviena par Maiku :D  :crazyfun:  :love:  :insane:

0

23

Marlena Favela написал(а):

peec izskata vinsh izskataas tiiri normaals, bet laikam tomeer naw smukaaka neviena par Maiku :D  :crazyfun:  :love:  :insane:

Nu jā! TAd vēl ir jāpameklē, lai atrastu ko labāku par Maiku! :D

0

24

bumerbmw написал(а):

TAd vēl ir jāpameklē, lai atrastu ko labāku par Maiku! :D

aha aha aha :D :D :D :D
meklee gan  :D

0

25

es te atradu pavisam nejausi skatoties maika bildes Ambrose Hsu peec izskata arii patiiik  :love:
un veel vareetu buut Vic Zhou, Hideaki Takizawa :D :D :D :D
bet tikuntaa maiks labaaks  :'(  :love: :D

0

26

Marlena Favela написал(а):

Vic Zhou

ES viņu arī dievinu! It īpaši kad viņam ir tādi gari mati! Marsā!  :love:  :love:  :love: Iemīlētis varētu! :D

Marlena Favela написал(а):

Ambrose Hsu

ir ļoti starp citu līdzīgs Vicam! Bet viņš ir brūnāks! :D
un trešais arī ir smuks, bet japānis, tapēc īsti nepiesaista pagaidām! Bet varbūt ja sāktu ko skatīties ar viņu kas zin! :D

0

27

bumerbmw написал(а):

ES viņu arī dievinu! It īpaši kad viņam ir tādi gari mati! Marsā!  :love:  :love:  :love: Iemīlētis varētu! :D

es domaaju ka vinjaa tieshaam vareetu iemiileeties taapat kaa Maikaa...vienjiem abiem dieviigi mati   :love:  :love:

bumerbmw написал(а):

un trešais arī ir smuks, bet japānis, tapēc īsti nepiesaista pagaidām! Bet varbūt ja sāktu ko skatīties ar viņu kas zin! :D

es laikam ar vinju kko paskatiishos, peec izskata patiik....varbuut ja ko paskatishos iepatiksies veel vairaak!? :D

0

28

Marlena Favela написал(а):

es domaaju ka vinjaa tieshaam vareetu iemiileeties taapat kaa Maikaa...vienjiem abiem dieviigi mati   :love:  :love:

JAp, tikai kad Vicam ir tādi īsi dažbrīd ir dīvaini, bet tik un tā! Viņš ir pārāk labs un jauks. Viņam nepiestāv būt ļaunam kā Maikam, viņš ir labais tēls vairāk vismaz manās acīs! :D

0

29

bumerbmw написал(а):

Viņam nepiestāv būt ļaunam kā Maikam, viņš ir labais tēls vairāk vismaz manās acīs! :D

veel neesmu redzeejusi ar vinju neko...bet nevaru vien sagaidiit kad kko redzeeshu  :love:
un vinjam labaak tieshaam ir ar gariem...ar iisiem jociigi bet tikuntaa piemiiliigi liekas  :D  :love:
Maikam piestaav buut ljaunam, bet kad vinsh ir miiljsh tad nju vnk......ahhh :love:  :love:  :love:  :insane:  :D

0

30

Marlena Favela написал(а):

veel neesmu redzeejusi ar vinju neko...bet nevaru vien sagaidiit kad kko redzeeshu  :love:
un vinjam labaak tieshaam ir ar gariem...ar iisiem jociigi bet tikuntaa piemiiliigi liekas  :D  :love:
Maikam piestaav buut ljaunam, bet kad vinsh ir miiljsh tad nju vnk......ahhh :love:  :love:  :love:  :insane:  :D

tieši tā! Nu ko lai saka! Tavā parakstā ir mīļais Maiks un var izkust no skata! :D

0

31

bumerbmw написал(а):

tieši tā! Nu ko lai saka! Tavā parakstā ir mīļais Maiks un var izkust no skata! :D

ahaa  :love:  :insane:
un avataraa arii  :insane:

tavaa parakstaa maiks arii izskataas piemiiliigs, tacju nedaudz viltiigs kkaads   :love:  :writing:

vakar noskatiijos to seeriju, kuraa Maiks ir tai parakstaa pa labi....un es vnk izkusu......  :insane:  :insane:  :insane:  :love:  :love:
vinsh njo deemona ir paarveerties par iistu miilju salduminju :D :D :D  :love:  :love:

Отредактировано Marlena Favela (19.12.2008 18:28)

0

32

Marlena Favela написал(а):

vakar noskatiijos to seeriju, kuraa Maiks ir tai parakstaa pa labi....un es vnk izkusu......  :insane:  :insane:  :insane:  :love:  :love:
vinsh njo deemona ir paarveerties par iistu miilju salduminju :D :D :D  :love:  :love:

oo! Kura tā sērija bij? ES ar gribu pakust atkal! :D

Marlena Favela написал(а):

tavaa parakstaa maiks arii izskataas piemiiliigs, tacju nedaudz viltiigs kkaads   :love:  :writing:

Nu ko lai dara! Viņu tak Rainija bučo! :D Tapēc jau noteikt viltīgs bij! :D

0

33

bumerbmw написал(а):

oo! Kura tā sērija bij? ES ar gribu pakust atkal! :D

ja nemaldos taa bija 11 seerija, un seerijaa es veel vairaak kusu, kad vinsh skuupstijaas ar to Dzjadiju :D  :love:  :love:

bumerbmw написал(а):

Nu ko lai dara! Viņu tak Rainija bučo! :D Tapēc jau noteikt viltīgs bij! :D

aha....  :insane:  :love:  :D

0

34

Marlena Favela написал(а):

ja nemaldos taa bija 11 seerija, un seerijaa es veel vairaak kusu, kad vinsh skuupstijaas ar to Dzjadiju :D  :love:  :love:

o būs jāpaskatās! PAldies! :D

Marlena Favela написал(а):

aha....  :insane:  :love:  :D

:D

0

35

bumerbmw написал(а):

o būs jāpaskatās! PAldies! :D

paskaties gan  :love:
es domaaju, ka peec kaada laika paarskatiishos wwl......ideaals seriaalinsh  :love:  :love:  :insane:

0

36

Marlena Favela написал(а):

es domaaju, ka peec kaada laika paarskatiishos wwl......ideaals seriaalinsh  :love:  :love:  :insane:

nu jā! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Mars (Taivānas)