TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Lūdzu aizpildiet.


Lūdzu aizpildiet.

Сообщений 41 страница 49 из 49

41

Norkys написал(а):

kāpēc?

man niks nepatīk..toreiz nevarēju izdomāt, tāpēc tādu parastu uzrakstīju..nu bet nemainīšu - pagaidam noteikti :D kaut gan kas zina..moš uznāks :D

Norkys написал(а):

man piedāvā nākamgad tādu rakstīt. nezinu vai piekrist.

būtībā ZPD ir laba pieredze.. piemēram vēlāk augstskolā mācoties jau nedaudz vieglāk ir, jo ir kkāda saprašana. un ir interesanti, īpaši ja tēma interesē..

0

42

aNgeL написал(а):

būtībā ZPD ir laba pieredze..

nu, mūsu skolā 11.klasē obligāti ir jāraksta, bet man nākamgad ir tikai 9.  :| Šogad bija sava veida pieredze rakstot mazpulka projekta darbu, kas zināmā mērā atgādināja ZPD...

0

43

Norkys написал(а):

man piedāvā nākamgad tādu rakstīt. nezinu vai piekrist.

Es rakstīju tikai sākot ar vidusskolu. :) Raksti,jo tas Tev vēlāk var labi noderēt, tā kā Angel jau teica. ;) Tā kā rakstīju pagaišgad,man nav nekādu problēmu rakstīt šogad, daudz mazāk laika tas viss aizņem. :) Tik neliels slinkums un gribas ko citu dariit tas gan. :)

aNgeL написал(а):

eem...man tik daudz Espanolu izmeta ..  laikam labāk ar manu niku, lai neuzaicinu kādu kas neesi Tu  (nu jāa. iemesls iepazīties ar kādu...bet ..iztikšu šoreiz  )

:D nu jā,man dēļ tā mana nika daudz spāņi sāk rakstīt. :D Vienreiz bij viens no Venecuēlas,nedaudz parunājām un tad es viņam pajautāju: Tu zini,kur atrodas Latvija? Šis atbildēja ka Eiropā. :D :) Es viņam paskaidroju sīkāk,ka starp Igauniju,Lietuvu un blakus Krievijai. :D :) Tad viņš man prasīja kur Venecuēla,nu protams,ka Dienvidamerikā. :) Tā kā prakses pēc vari noriskēt.  :D  :whistle:

0

44

Norkys написал(а):

nu, mūsu skolā 11.klasē obligāti ir jāraksta, bet man nākamgad ir tikai 9.   Šogad bija sava veida pieredze rakstot mazpulka projekta darbu, kas zināmā mērā atgādināja ZPD...

hmm..nu īsti pat nezinu ko teikt.. iespējams 9.kl var iztikt... tur tāpat pietiek ko darīt.

0

45

Par 9.kl piekrītu,galu galā jāgatavojas eksāmeniem. =/

0

46

Ak, zpd... :) tie senie laiki.. :) nu mums vispār bija viens zpd pa diviem gadiem jātaisa... Bet man patika, tēma pašai interesanta bija :) un tālu ar to tiku... vispār tādas atmiņas ar zpd.. :) tas mainīja manu dzīvi, ienesa ko jaunu, ko nebijušu... :)

Hehe, un puse tēmas ar twilight pilna. :D foooorši. :D vesels bars mēs te esam. :D

0

47

Paloma написал(а):

Ak, zpd...  tie senie laiki..  nu mums vispār bija viens zpd pa diviem gadiem jātaisa... Bet man patika, tēma pašai interesanta bija  un tālu ar to tiku... vispār tādas atmiņas ar zpd..  tas mainīja manu dzīvi, ienesa ko jaunu, ko nebijušu... 
Hehe, un puse tēmas ar twilight pilna.  foooorši.  vesels bars mēs te esam.

Tas labi,ka ar labām atmiņām. ;) pirmais zpd man asociējās ar asarām un to,kā mani izsauca pašu pirmo un pirmo reizi prezentēt zpd. :) Asaras bij par to,ka bija ļoti maz laika,lai tiktu ar visu galā daudz kas bija jāpārtaisa. :) Kad stāstīju pirmā, tā teikt atklāju to visu pasākumu vidusskolai,tad bij neliels uztraukums,bet kā sāku runāt,tā viss bija kā vajag. :) Vislabāk patika atbildēt uz jautājumiem tur vienmēr var izpausties. :D Labākais moments,kas paliks prātā ir darba iesiešana. :) Gan jau,vēl 3. darbs būs nākamgad,cerams ka visu atcerēšos arī ar labām atmiņām  un ar smaidu uz sejas. :D :)

Paloma написал(а):

Hehe, un puse tēmas ar twilight pilna.  foooorši.  vesels bars mēs te esam.

Es jau tā vainīgā,kas sāka par tiem parakstiem runāt,Tev ar starpcitu foršs paraksts,kā jau lielākai daļai no Twilight bara. :D ;)

0

48

Mjā, nu bija sākumā tā, ka likās ātrāk lai tik beidzas tas murgs, lielākās šausmas utt. :D nu kā, mums bij arī vispirms pa katedrām aizstāvēšanas, pēc tam no katras katedras 1-2 uz skolas konferenci.. un kā mani skolas konferencē direktors nomocīja!!! :S gandrīz jau vienīgo uz rajonu nepalaida. Ak, kāds man pēc tam bija gandarījums!!! :rofl:  Rajona olimpiādes laikā sanāca,ka esmu Tenerifē, a mani bez aizstāvēšanas no rajona uz valsti aizsūtīja!!! :D un valstī otrās pakāpes diploms un - brauciens uz nometni "Alfa" vasarā. ^^ laikam mana skaistākā vasara. Zīmīga vasara. ^^

0

49

Paloma написал(а):

Rajona olimpiādes laikā sanāca,ka esmu Tenerifē, a mani bez aizstāvēšanas no rajona uz valsti aizsūtīja!!!  un valstī otrās pakāpes diploms un - brauciens uz nometni "Alfa" vasarā.  laikam mana skaistākā vasara. Zīmīga vasara.

Apsveicu ar diplomu. ;) Man šogad bij izdevusies vasara ^^  ,varētu pat teikt viena no labākajām manā mūžā. :D :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Lūdzu aizpildiet.