TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 12. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


12. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 57

1

Če ierodas pie Gra un paziņo, ka Gabriela sievai piedzimis dēls. Če ir dusmīgs un saka Gra lai tagad, kad mazais ir piedzims, viņa pat nedomājot izpostīt Gab ģimeni.

Gab&Frans ieiet apraudzīt mazo. Frans vēlreiz apsveic Gab un vēlreiz piekodina lai Gab ciena savu sievu.

Gra ir šokā par to, ka Gab sievai piedzimis dēls. Viņa visu laiku raud un pārdzīvo, jo tagad saprot, ka Gab tiešām nekad nepiederēs viņai.

Gab&Hul kopīgi dodas pie bērniņa. Pēc apraudzīšanas viņi iznāk no mazā istabas un seko ļōti aizkustinoša aina: Gab: "Viņš ir tikpat stiprs kā viņa mate." Hul: "Un tikpat spītīgs kā tēvs. Viņš no mums ir mantojis labāko, kas vajadzīgs lai viņš izdzīvotu." Abi smaida.
Gab pateicas Hul par viņa dēlu un saka, ka zina, ka Hul dzemdībās varēja nomirt. Hul paziņo, ka bija gatava mirt lai tikai viņu bērniņš nāktu pasaulē. Hul saka, ka turpmāk vēlas dzīvot mierā, jo bērniņš varētu slikti ietekmēties no tā, ka viņa vecāki strīdas. Gab arī saka, ka vēlas dzīvot mierīgi, bet atzīst, ka gribētu lai tas būtu ne tikai bērna dēļ, bet arī tādēļ, ka bērna vecāki mīlētu viens otru. Viņiem abiem pār vaigiem rit asaras. Hul:"Bet Gabriel..." (likās, ka Hul pateiks, ka viņa arī mīl Gab) viņus iztraucē Iraseima un pasaka Hul, ka pie viņas ieradusies Eva. Gab saka, ka to nokārtos, bet Hul ir ar mieru runāt ar Evu.

Kasandra nolemj sākt dot Hulio īstās sirdszāles, kuras izrakstījis ārsts, nevis tās, kuras deva visu laiku lai Hulio atstieptu kājas. Viņai Hulio nāve vairs nav izdevīga-ir jāmaina testaments.

Eva ienāk pie Hul istabā un apsveic ar bērniņa piedzimšanu. Eva saka, ka Hul beidzot jākļūst par īstu sievieti un jāsniedz Gab mīlestība, kas viņam tik ļoti pietrūkst, jo savādāk viņš var sākt to meklēt pie citām sievietēm. Hul jautā Evai vai Gab atkal meklējis viņu, Eva saka, ka nē. Hul jautā vai Eva vēl mīl Gab. Eva atbild, ka nē: "Es viņu pārstāju mīlēt tajā dienā kad uzzināju, ka tu gaidi bērniņu."

Hulio grib lai Sole pēc iespējas ātrāk atgrieztos klosterī. Soledadu sarūktina šī tēva attieksme.

Gra atkal ir nikna uz Lasaru, jo viņa neko Gra neteica par Gab sievas grūtniecību.

Auklīte Klāra jautā Hul kāpēc viņa runājusi ar Evu. Hul saka, ka netur ļaunu prātu uz Evu un uzskata viņu par krietnu sievieti atšķirībā no Kasadras.

Gra ir ļōti dusmīga uz Las par to, ka viņa atkal slēpusi kko tik svarīgu par Gab no viņas. Viņa paziņo, ka brauks prom no Sagasparas, jo nedrīkst izjaukt ģimeni. Las saka, ka Gra tā nevar darīt, jo viņas dieviem tas nepatīk. Gra saka, ka netic Las dieviem ja jau viņi atbalsta tādas lietas kā ģimeņu izjaukšanu. Las gandrīz iepļaukā Gra. Gra paska, ka aizbraukšana ir viņas pēdējais lēmums un lūdz Las nodot Gab vēstuli, ko uzrakstījusi, jo pati nevēlas vairs viņu satikt.

Nadjas&Kas runā pa telefonu: Kas sakas Nad, ka viņai jāpanāk, ka bērns pēc iespējas ātrāk būtu pagalam.

Hul ieiet pie Gab kabinetā. Ieraudzījis Hul, Gab uzreiz pārtrauc telefona sarunu. Gab saka, ka Hul nevajadzētu staigāt apkārt, bet gan atpūsties. Hul saka, ka tas ko pirmīt Gab teikusi bijis no sirds un pa īstam un tad grasās iet prom, bet Gab viņu aizkavē un jautā vai Hul tiešām ir ar mieru aizmirst visus aizvainojumus un viņa kļūdas. Hul saka, ka viņa tiešām cenšas. Gab:"Un Eva? Vai tāpēc tu ar viņu pirmīt runāji?" Hul:"Manuprāt, Eva ir krietna sieviete..." Gab:"Un Kasandra? Saproti, es viņu pazinu tad, kad vēl nepazinu tevi un tavu tēvu." Hul:"Būs grūti, bet..." Tad ir neliels klusums un te pēkšņi Hul sāk lēni tuvoties Gab un būtu sekojusi buča, ja vien viņi atkal netiktu iztraucēti... Šoreiz tā ir Kla, kas paziņo, ka pie Gab ieradusies Las. Hul nedaudz pārsteigta par Las ierašanos pie Gab.

Las paziņo Gab, ka Gra taisās aizbraukt, jo uzzinājusi, ka Gab sievai ir piedzimis viņa dēls. Gab saka, ka Gra aizbraukšana viņu apbēdinās, bet viņš netaisās Gra aizkavēt. Las atdod Gab Gra vēstuli.

Gab aiziet atpakaļ uz kabinetu. Hul joprojām ir tur, Kla arī. Hul jautā ko Las gribējusi, Gab melo, ka viņa teikusi, ka nav toreiz gribējusi izraisīt Hul abortu. Aiz muguras Gab slēpj vēstuli. Gab saka, ka Hul vajadzētu iet atpūsties, Kla piekrīt. Hul smaida Gabrielam un aiziet.

Las paziņo Gra, ka atdevusi Gab vēstuli un mēģna pierunāt viņu nepamest Sangasparu.

Kamēr medmāsa ir izgājusi, Nad ieiet Hul&Gab bērniņa istabā. Viņa izslēdz kaut kādu ierīci. Mazais sāk raudāt, bet atkal atgriežas medmāsa un Nad ieslēdz aparātu atpakaļ. Medmāsa aizrāda Nad, ka nākošreiz lai ienāktu jāpalūdz atļauja.

Las stāsta Gra, ka Gab bērns ir ļoti vārgs un dievi varētu sodīt bērnu par to, ka Gra aizbrauc. Las apgalvo, ka dievi grib lai Gra paliek pilsētā. Gra domā, ka Las atkal melo.

Gab izlasa Gra sirdi plosošo vēstuli, kurā rakstīts cik ļoti viņa Gab mīl un, ka nekad neaizmirsīs.

Gra no veikala pārdevēja uzzina, ka Gab bērns patiešām ir ļoti vājš, jo piedzimis par agru.

Sole ierodas pie svētā tēva un atzīstas, ka vairs nevēlas būt mūķene, jo māsas bērna piedzimšana viņai likusi daudz ko pārdomāt. Sv. tēvs saka, ka tas nev grēks un viņu atblsta.

Gra aiziet pie Las un pasaka, ka uzzinājusi, ka Gab bērns patiešām ir ļoti vārgs, bet tik un tā netic, ka viņas aizbraukšana varētu bērnam kaitēt. Las sak, ka dievi grib lai Gra aizved Gab no Sangasparas, jo tas pilsētiņai nesis un nesīs tikai nelaimes. Las vēlreiz atkārto, ja Gra grib palīdzēt bērnam viņai jāpaliek. Gra nepiekrīt un saka, ka tik un tā brauks prom.

Ārsti Hul paziņo, ka bērniņam kļūst arvien labāk.

Gab aiziet pei Če un ir dusmīgs par to, ka Če pateicis Gra, ka viņa sievai piedzimis dēls. Če saka, ka tā ir labāk un iesaka Gab nedomāt par Gra. Gab saka, ka viņš nemaz par viņu nedomā un lai Če nemaz nedomājot, ka Gra bijusi viņa mīļākā.

Hul virtuvē kopā ar Iras gatavo kaut kādu ēdienu. Turpat ir arī Leandro, viņš atnācis ciemos pie Hul un atzīst, ka nespēj aizmirst viņas māsu.

Kasandra uzrīko milzu teātri Hulio priekšā sākot raudāt un paziņojot, ka naktī nav varējusi gulēt, jo domājusi, kas notiks kad Hulio nomirs un viņa baidoties, ka pēc Hulio nāves Hulija viņu padzīs no rančo.

"Temasonas Dimants":Hul runā ar Sv. tēvu par bērniņa kristībām. Ierodas Gab un saka, ka kristības tik vārgam bērniņam viņam neliekas laba doma. Hul saka, ka ļoti vēlētos lai bērniņš būtu svētīts un nav jārīko svētki, kristības varētu notikt tikai ģimenes lokā. Gab piekrīt, bet saka, ka mazo nevar izvest no mājas. Hul saka, ka tāpēc ataicinājusi Sv. tēvu lai lūgtu kristības novadīt mājās. Sv. tēvs piekrīt. Hul&Gab reizē pasaka: "Paldies tēvs," un sāk smieties un smaidīt viens otram. Sv. tēvs saka, ka viņam būs prieks kristīt viņu bērniņu, bet vēl lielāks prieks viņam esot par to, ka bērns tā satuvinājis Hul&Gab. Hul&Gab smaida, bet abi tā kā samulst.

Sol ierodas pie Hul un saka, ka izlēmusi nekļūt par mūķeni. Hul ļoti priecājas par Sol lēmumu. Sol atzīst, ka baidās to teikt tēvam, Hul ierosina to pateikt Hulio kristību laikā, kad viņš varētu būt ļoti priecīgs. Istabā ienāk Kla. Hul viņai paziņo Sol lēmumu, arī viņa ļoti priecājas.

Hul&Gab sēž pie vakariņu galda. Gab pasakas Hul, ka par spīti visam viņa ir ar mieru mazo saukt par Gabrielu. Hul: "Hulio Gabriels. Skan labi, vai ne?" Gab:"Ja vēlies vari saukt tikai par Hulio..." Hul:"Nē, man patīk viss kopā-Hulio Gabriels." Gab smaida, arī Hul pasmaida viņam, bet tad kā jau ierasts viņi novēršas viens no otra. Hul piedāvā Gab ēdinu, kuru pati gatavojusi (viņš to nezina), bet Gab atsakās un kad Hul grib pateikt, ka viņa ēdienu gatavojusi pati Gab viņu pārtrauc un saka, ka viņam vēl kkur jāpiezvana. Viņš novēl arlabunakti un aiziet. Hul saskumst.

Lusero atkal ir bēdīga un jautā Alvaro kāpēc viņš izturas tik vēsi pret viņu. Alv liek likt viņu mierā, bet Lus nepadodas. Tad Alv piedraud viņai iesist pļauku ja viņa nebeigs gausties. Lus jautā kāpēc Alv vispār viņu precējis. Alv viņa noriebjas un viņš dusmās izstāstas patiesību par mantojumu un pirmā mazbērna lietu. Lus saprotams šokā.

Gra ar savām sakravātajām mantām dodas gar šosejas malu lai iekāptu pirmajā autobusā, kas apstāsies pieturā. Las viņai seko un atkal mēģina viņu atrunāt no aizbraukšanas. Gra viņā neklausās. Tad brauc kāda vieglā automašīna. Gra grib auto nostopēt, bet auto vadītājs ir piedzēries un nenovaldot stūri notriec Grasiju.
Sērijas beigas.

Отредактировано missy (12.02.2007 15:21)

0

2

LIELS paldies! :friends:
Viss tik siiki iztastiits! malacis! ^_^

0

3

IruN4ik написал(а):

LIELS paldies! 
Viss tik siiki iztastiits! malacis!

Nav par ko.  :friends:

0

4

:D nu patiewam aizrauj

0

5

missy, jauks atstāstījums!  :friends:

Njā... Vai tiešām Lusero ir tik stulba, ka ticēja Alvaro mīlestībai?
Esmu gatava nožņaugt Nadju par to , ka viņa gribēja nodarīt pāri mazajam! :mad:
Žēl gan, ka Hūliju nun Gabrielu iztraucēja.

0

6

missy un tagad es tev gribu kaut ko pateikt nevajag rakstit uz lnt "reku serijas appraksts" vajag teikt ta "forsha saite par daudziem telenovelliem ar labu adminu..." lai visi pie mums ietu!! :) citreizs labak teic ta :friends:

0

7

malacis, missy!!! sērija bija super... tik aizkustinoši skatities uz Hūliju un Gabrielu... un ka viņi smaida viens otram un Huilja tik tuva pateikt, ka mil viņu... taču Gabriels itka jau saprot, ka Hūlija vēljoprojām mīl viņu, bet tik un tā uztraucas un domā par Grāsiju.... eeeeeh...
man gribās smaidīt kopā ar viņiem.. nezinu, viņi tik labi spēlē, ka liekas viņu starpā tik tiešām ir tik liela mīlestība. acis mirdz un es dievinu to Hūlijas nedaudz pavedinošo un apmulstu smaidu.. :)

0

8

HuLiA написал(а):

nu patiewam aizrauj

;)

Ragana написал(а):

missy, jauks atstāstījums!   
Njā... Vai tiešām Lusero ir tik stulba, ka ticēja Alvaro mīlestībai?
Esmu gatava nožņaugt Nadju par to , ka viņa gribēja nodarīt pāri mazajam! 
Žēl gan, ka Hūliju nun Gabrielu iztraucēja.

Paldies. Prieks, ka patīk. ;)

Jā... Nadja ir baigā maita. :D Tas jau sen ir skaidrs.
Un žēl, tiešām žēl, ka Huliju un Gabrielu visu laiku kāds traucēja. Sen jau viņi būtu slabauši! :)

0

9

Julia написал(а):

malacis, missy!!! sērija bija super... tik aizkustinoši skatities uz Hūliju un Gabrielu... un ka viņi smaida viens otram un Huilja tik tuva pateikt, ka mil viņu... taču Gabriels itka jau saprot, ka Hūlija vēljoprojām mīl viņu, bet tik un tā uztraucas un domā par Grāsiju.... eeeeeh...
man gribās smaidīt kopā ar viņiem.. nezinu, viņi tik labi spēlē, ka liekas viņu starpā tik tiešām ir tik liela mīlestība. acis mirdz un es dievinu to Hūlijas nedaudz pavedinošo un apmulstu smaidu..

;)
Sērija tiešām bija labu labā. šodien mūs īpaši lutināja ar Gabriela un Hulijas aizkustinošajām ainām. :D :) Ja Tu zinātu kā es smaidu kad tās skatos, kā tāda muļķīte. :D
Jā, aktieri tiešām lieliski un Hulijas smaidiņš... tas ir jauks, tiešām. ;)

0

10

jus esat romantiki=)))))))  :P

0

11

HuLiA написал(а):

jus esat romantiki=)))))))

Tā sanāk. :D
Un Tu nēesi? :)

0

12

nezinu :P  varbut ja bet varbut ne ^_^  nu tu saprati par to ka labak  dot aprakstijumu? :D

0

13

Es jau dzīvē arī esmu vairāk reāliste, bet kad skatos seriālus un romantiskas filmas un ja vēl runāju par tām, tad laikam kļustu stipri romantiska... :D ;)

HuLiA написал(а):

nu tu saprati par to ka labak  dot aprakstijumu?

nesapratu Tavu jaut. :D

0

14

HuLiA написал(а):

jus esat romantiki=))))))

vispār esmu romatiķe, tikai maz kuri par to zina.. es to īpaši neafišēju... :D

0

15

missy написал(а):

Es jau dzīvē arī esmu vairāk reāliste, bet kad skatos seriālus un romantiskas filmas un ja vēl runāju par tām, tad laikam kļustu stipri romantiska..

vo vo... es arī esmu realist... nedaudz optimists, ļoti reti pesimists.... nu bet skatoties romantiskas ainas... man lūpas pašas sāk smaidīt. esmu emocionāla un rūp cilvēka jūtas... ;)

0

16

Ak, kāda sērija!!!!!!!!!!! Tikko noskatījos ierakstu!!!! Brīnišķīgs atstāstījums, missy!!!!!! Un man bija tādas dusmas, kas HuGu pirmoreiz iztraucēja, bet kad otrorez kabinetā aukle iztraucēja - es vispār kliedzu. Un pēc tam Hulija gaidīja Gabrielu un gribēja palikt kopā ar viņu divatā un turpināt sarunu, a aukle kā neiet prom, tā neiet... Man baigās dusmas šodien uz aukli bija. Un duraks Gabriels atteicās no Hulijas gatavotajām pankūciņām - viņam redz pietikšos ar salātiem!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.... ķēms!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bet tas mirklis kabinetā, kur viņi jau gandrīz, gandrīz.... bet nē!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA................ Nē, es tiešām dievinu viņu un reizēm dusmojos uz viņu stūrgalvību, bet vienlga dievinu!!!!!!!!!! Un maziņais Hugo (Hulio Gabriels) - es viņu dievinu. Ak cik jauks mazulītis. Mantojis mammuka spēku un tētuka stūrgalvību!!!!!!!!!1 :D  :D  :D

0

17

HuLiA написал(а):

jus esat romantiki=)))))))

Nu es vispār esmu romantiķe, kura slēpjas aiz biezascinisma maskas............ :rofl:

0

18

Julia написал(а):

vo vo... es arī esmu realist... nedaudz optimists, ļoti reti pesimists.... nu bet skatoties romantiskas ainas... man lūpas pašas sāk smaidīt. esmu emocionāla un rūp cilvēka jūtas...

Tieši tā. Es dzīvē pilnīgi un galīgi neesmu tāda naiva romantiķe, drīzāk tāda stabila un nesapņaina, bet ne pesimiste. Laikam seriāli no manis izvelk to mazumiņu romantisma... :D :)

0

19

missy raksti uz lnt-seriali-likme -komenti  ta "ja gribat zinat 13 februara  likmes aprakstu tad ieejet  telenoveleslv.mybb.ru un..." vot ta nevis ta ka tu raksti ...... reku ejiet lasiet :D  un as ir tikai tapec lai mec vaktu fanus :friends:  labi? raksti ta ludzu :)

0

20

albalonga написал(а):

Ak, kāda sērija!!!!!!!!!!! Tikko noskatījos ierakstu!!!! Brīnišķīgs atstāstījums, missy!!!!!! Un man bija tādas dusmas, kas HuGu pirmoreiz iztraucēja, bet kad otrorez kabinetā aukle iztraucēja - es vispār kliedzu. Un pēc tam Hulija gaidīja Gabrielu un gribēja palikt kopā ar viņu divatā un turpināt sarunu, a aukle kā neiet prom, tā neiet... Man baigās dusmas šodien uz aukli bija. Un duraks Gabriels atteicās no Hulijas gatavotajām pankūciņām - viņam redz pietikšos ar salātiem!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.... ķēms!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bet tas mirklis kabinetā, kur viņi jau gandrīz, gandrīz.... bet nē!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA................ Nē, es tiešām dievinu viņu un reizēm dusmojos uz viņu stūrgalvību, bet vienlga dievinu!!!!!!!!!! Un maziņais Hugo (Hulio Gabriels) - es viņu dievinu. Ak cik jauks mazulītis. Mantojis mammuka spēku un tētuka stūrgalvību!!!!!!!!!1

Paldies albalonga. ;)
Man atliek Tev tikai piekrist par šodienas sēriju! Nu tāda sērija. :D
Viņi jau sen būtu izlīguši, ja vien kāds visu laiku nemaisītos pa vidu!
Es savu ierakstu vairākas reizes patinu atpakaļ un apskatīju visus to jaukos momentus, kā man patika.
Gabrielu galīgi pēdējā laikā nevar saprast. Mīl jau Huliju ļoti, bet tajā pašā laikā tāds vēs, kā piemēram tajās vakariņās... Tā pinkšķe Grasija viņam galvu jauc!
Bēbis tiešām jaukumiņš. Gribējās Nadju piežiegt, kad viņa to aparātu izslēdza!! Labi, ka viss laimīgi ar mazo beidzās... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 12. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts