TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 12. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


12. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 21 страница 40 из 57

21

missy написал(а):

Es dzīvē pilnīgi un galīgi neesmu tāda naiva romantiķe, drīzāk tāda stabila un nesapņaina, bet ne pesimiste

ahaaa.. tāpēc man brīžiem nelabi sāk mesties skatīties uz tādām varonēm kā Lusero... tik naiva stulbene. te jābūt tikai aklam, lai nepamanītu, ka Alvaro nekad viņu nemīlēja, pat pirms kāzām....aaaah.. tracina dažreiz. missy, mūsu gaume un skats uz dzīvi vēl joprojām ir līdzīgs....!!! ;)

albalonga написал(а):

Nu es vispār esmu romantiķe, kura slēpjas aiz biezascinisma maskas.....

ha ha haaaaa....  ak tu tāda ciniska persona? ;) nedomāju viss...

0

22

HuLiA написал(а):

missy raksti uz lnt-seriali-likme -komenti  ta "ja gribat zinat 13 februara  likmes aprakstu tad ieejet  telenoveleslv.mybb.ru un..." vot ta nevis ta ka tu raksti ...... reku ejiet lasiet   un as ir tikai tapec lai mec vaktu fanus   labi? raksti ta ludzu

aha, skaidra Tava doma. ;)
Es jau ceru, ka tie, kas nāk izlasīt arī reģistrējas, bet laikam jau ne visi...

0

23

Julia написал(а):

ha ha haaaaa....  ak tu tāda ciniska persona?  nedomāju viss...

Tu mani personīgi nepazīsti. Pirmais iespaids par mani visiem cilvēkiem parasti ir "iedomīga!!!"!!!!!!!!!
No malas parasti visiem izskatās, ka man nav nekādu kopleksu un viss ir pie kājas, ka mani nekas nekad nesatrauc. Bet tā jau nemaz nav. Es jau vien par filmām bieži raudu, gan kad notiek kaut kas slikts, gan arī kad kaut kad dikti labs - no aizkustinājuma!!!!!!!!!! :D

0

24

missy написал(а):

Es jau ceru, ka tie, kas nāk izlasīt arī reģistrējas, bet laikam jau ne visi...

Nu ko padarīsi - kā nu ir, tā ir. Nevienu jau ar spēku piespiest nevar.....

0

25

Julia написал(а):

ahaaa.. tāpēc man brīžiem nelabi sāk mesties skatīties uz tādām varonēm kā Lusero... tik naiva stulbene. te jābūt tikai aklam, lai nepamanītu, ka Alvaro nekad viņu nemīlēja, pat pirms kāzām....aaaah.. tracina dažreiz. missy, mūsu gaume un skats uz dzīvi vēl joprojām ir līdzīgs....!!!

Njā... Lusero ir viena no naivākajām, ko esmu redzējusi... Un es pat dažreiz kretīnu Alvaro saprotu, kad viņš uz viņu sadusmojas... :D

Gaumes mums tiešām apbrīnojami saskanīgas. Jauki, jauki. :D  :friends:

0

26

HuLia

Vai Mīla lielā pilsētā un Vētras atstāstījumi šodien būs?????? :rolleyes:

0

27

albalonga написал(а):

Tu mani personīgi nepazīsti. Pirmais iespaids par mani visiem cilvēkiem parasti ir "iedomīga!!!"!!!!!!!!!
No malas parasti visiem izskatās, ka man nav nekādu kopleksu un viss ir pie kājas, ka mani nekas nekad nesatrauc. Bet tā jau nemaz nav. Es jau vien par filmām bieži raudu, gan kad notiek kaut kas slikts, gan arī kad kaut kad dikti labs - no aizkustinājuma!!!!!!!!!!

Grūti Tevi tādu iedomāties, abalonga. ;)

Šodien laikam nebija raudamā diena :D, jo šodienas extra-aizkustinošās "Likmes" laikā nemaz neapbimbājos. :D  Parasti man tas raudiens uznāk negaiot. Tā boum un asaras birst...

Отредактировано missy (12.02.2007 16:23)

0

28

albalonga написал(а):

Tu mani personīgi nepazīsti. Pirmais iespaids par mani visiem cilvēkiem parasti ir "iedomīga!!!"!!!!!!!!!
No malas parasti visiem izskatās, ka man nav nekādu kopleksu un viss ir pie kājas, ka mani nekas nekad nesatrauc. Bet tā jau nemaz nav. Es jau vien par filmām bieži raudu, gan kad notiek kaut kas slikts, gan arī kad kaut kad dikti labs - no aizkustinājuma!!!!!!

oooo... "iedomīga, bez kompleksiem, viss pie kājas, nekas nekad nesatrauc"... tādu cilvēku ir maz, vismaz es nepazīstu. un man no sākuma gandriz vienmēr ir labas domas par cilvēku, tikai ar laiku, ja tas pierāda, ka ir tāds un šitāds... tad manas domas vairs uz labo pusi diezvai mainīsies. bet no sākuma es dodu iespēju. un vispār reti, kad cilvēkos maldos... man ir tādas īpašības, ka es pamanu daudzus sīkumus, vārdos, žestos, mājienos... (protams, runa neiet par iepazīšanos interneta) tāpēc tevi tiešam nezinu... es tikai tāpat vien izteicu vārbūtību... ;)

0

29

missy написал(а):

Grūti Tevi tādu iedomāties, abalonga.
Šodien laikam nebija raudamā diena , jo šodienas extra-aizkustinošās "Likmes" laikā nemaz neapbimbājos.   Parasti man tas raudiens uznāk negaiot. Tā boum un asaras birst...

Jā, man ar uz raudāšanu šodien nenesās, bet tik glupi smaidīt gribējās un vēl arī uzkliegt uz aukli, lai nenāk nelaikā!!!!!!!!! :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

30

albalonga написал(а):

Nu ko padarīsi - kā nu ir, tā ir. Nevienu jau ar spēku piespiest nevar.....

Un nevajag arī! Tie, kas grib, paši atnāks! Kā es, piemēram. :rolleyes:

0

31

Julia написал(а):

oooo... "iedomīga, bez kompleksiem, viss pie kājas, nekas nekad nesatrauc"... tādu cilvēku ir maz, vismaz es nepazīstu. un man no sākuma gandriz vienmēr ir labas domas par cilvēku, tikai ar laiku, ja tas pierāda, ka ir tāds un šitāds... tad manas domas vairs uz labo pusi diezvai mainīsies. bet no sākuma es dodu iespēju. un vispār reti, kad cilvēkos maldos... man ir tādas īpašības, ka es pamanu daudzus sīkumus, vārdos, žestos, mājienos... (protams, runa neiet par iepazīšanos interneta) tāpēc tevi tiešam nezinu... es tikai tāpat vien izteicu vārbūtību...

Es vispār ar vienmēr visādus sīkumus ievēroju... Man vispār patīk vērot cilvēkus. Reizēm pasēdēt parkā uz soliņa vai lielveikalā uz beņķūša un vienkārši pavērot cilvēkus. Iztēloties viņu dzīvesstāstus, viņu domas, viņu problēmas.... Nu jā - aizmirsu pieminēt - esmu mazliet jocīga... :haha:  :P  ^_^  :lol:

BNet vispār, pat ja sākumā cilvēkiem liekas, ka esmu iedomīga, vispār esmu ļoti draudzīga. Un ir patīkami palīdzēt cilvēkiem un darī viņus laimīgus!!!! Es tak esmu loteriju meitene - mēdzu nest veiksmi, bet citreiz arī neveiksmi... :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

32

Ragana написал(а):

Un nevajag arī! Tie, kas grib, paši atnāks! Kā es, piemēram.

Man prieks, ka atnāci un ka tev te patīk!!!! (Es vismaz ceru, ka patīk!!!!). Un tā jau ir, kas gribēs, tas nāks. Un kas ne - ne. Tā doma jau ir informēt cilvēkus, lai visi, kuriem šī vieta varētu patikt, te arī nokļūtu!!!!!!!!! :D

0

33

:rolleyes: MissY patiesam malacis tik skaisti aprakstiji !! Missy vai tu nezzini ka pa kompi var skatities tv !!! jo man 5 men. atpakal lika net un paradija ka tur vareja redzet LNT TV3 TV5 bet velak es ar savu teti nekadigi nevarejam atrast ja tu zini ludzu pasaki ja kads zin tad ludzu pasakiet !! :(

0

34

ANINA написал(а):

MissY patiesam malacis tik skaisti aprakstiji !! Missy vai tu nezzini ka pa kompi var skatities tv !!! jo man 5 men. atpakal lika net un paradija ka tur vareja redzet LNT TV3 TV5 bet velak es ar savu teti nekadigi nevarejam atrast ja tu zini ludzu pasaki ja kads zin tad ludzu pasakiet !!

;)
Cik es zinu tad wwwapollo.lv ir iespeja skatīties TV. ieej apollo un tur kreisajā stūrī, augšā ir sarkans uzraksts Lattelecom iTV. Tur arī, manuprāt, var skatīties TV-gan LV, gan dažus krievu kanālus, bet ir jāreģistrējas lai šo pakalpojumu izmantotu. Es arī esmu izmantojusi šo iTV, bet tas bija pirms kāda laiciņa un tad tas bija par brīvu, ceru, ka tagad nav jāmaksā... :)

0

35

Paldies, missy , lielisks staastiijums !!!!:)

0

36

Ilze написал(а):

Paldies, missy , lielisks staastiijums !!!!

Prieks censties. ;)

Kā ar veselību? Šodien skolā, ja?

0

37

missy написал(а):

Prieks censties.
Kā ar veselību? Šodien skolā, ja?

Jaa..shodien biju skolaa, bet man bija tikai 4 stundas jo paareejaas bija sports,un skolotaaja mani palaida uz maajaam :)

0

38

missy написал(а):

Cik es zinu tad wwwapollo.lv ir iespeja skatīties TV. ieej apollo un tur kreisajā stūrī, augšā ir sarkans uzraksts Lattelecom iTV. Tur arī, manuprāt, var skatīties TV-gan LV, gan dažus krievu kanālus, bet ir jāreģistrējas lai šo pakalpojumu izmantotu. Es arī esmu izmantojusi šo iTV, bet tas bija pirms kāda laiciņa un tad tas bija par brīvu, ceru, ka tagad nav jāmaksā...

Jā, bet tas ir tikai tiem, kuriem ir Lattelekom interneta pieslēgums... :(

0

39

Ilze написал(а):

Jaa..shodien biju skolaa, bet man bija tikai 4 stundas jo paareejaas bija sports,un skolotaaja mani palaida uz maajaam

Laba skolotāja. Man kādreiz skolā tā neveicās - tie, kas sportā nepiedalījās, vienalga dabūja sēdēt turpat un skatīties.... Bet labi, ka esi vesela!!!! :D

0

40

albalonga написал(а):

Laba skolotāja. Man kādreiz skolā tā neveicās - tie, kas sportā nepiedalījās, vienalga dabūja sēdēt turpat un skatīties.... Bet labi, ka esi vesela!!!!

Njaa..tas ir forshi...bet vinja palaizh tikai tos kam ir aarsta ziime, vienam zeenam kaa parasti nebija '' sporta teerpa , tad vinja veel kaut kas, ko tik vinsh neidzomaa '' :D unj vinsh protams palika seedeet :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 12. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts