TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 12. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


12. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 41 страница 57 из 57

41

Ups. es aizmirsu pievienot '' m '' vinjam nevis vinja :D

0

42

Ilze написал(а):

Ups. es aizmirsu pievienot '' m '' vinjam nevis vinja

Tu jau vari palabot jeb redaktēt savus ierakstus, ja kas nodrukājies ne tā!!!

Bet es sapratu, ko tu gribēji teikt. Ja, nu vienmēr ir tādi, kas izdomā visādas atrunas... :rofl:

0

43

albalonga написал(а):

Tu jau vari palabot jeb redaktēt savus ierakstus, ja kas nodrukājies ne tā!!!
Bet es sapratu, ko tu gribēji teikt. Ja, nu vienmēr ir tādi, kas izdomā visādas atrunas...

A  skaidrs , paldies tagad zinaashu :D Nju jaa taa ir .....  :haha:

0

44

albalonga написал(а):

Jā, bet tas ir tikai tiem, kuriem ir Lattelekom interneta pieslēgums...

Āk, nu jā... man ir Lattelecom tā kā man gāja.

Kurš rīt raksta atstāstu? :D ;)

0

45

missy написал(а):

Kurš rīt raksta atstāstu?

Es!!! Jo man rīt brīvdiena!!!!! :D

0

46

albalonga написал(а):

Es!!! Jo man rīt brīvdiena!!!!!

aha, nu labi.
brīvdiena-forši. :)

Prison Break noskatījies? Laba sērija bija. ;)

0

47

missy написал(а):

Prison Break noskatījies? Laba sērija bija.

Jā, ļoti satraucoša!!!!! Lai gan biju jau redzējusi, man ļoti patika!!!!!!!!!!!!!!! :D

0

48

albalonga написал(а):

Jā, ļoti satraucoša!!!!! Lai gan biju jau redzējusi, man ļoti patika!!!!!!!!!!!!!!!

pareizi, Tu tač' visu 1. sezonu laikam esi redzējusi, ja? :)
izbēgs viņi beidzot vai nē? :D

0

49

missy написал(а):

pareizi, Tu tač' visu 1. sezonu laikam esi redzējusi, ja?
izbēgs viņi beidzot vai nē?

Izbēgs pēdējā pirmās sezonas sērijā - 22-jā sērijā. Šodien bij tik 13-tā... :D  Jā, un starp citu - Abruci nav miris... :P

0

50

albalonga написал(а):

Izbēgs pēdējā pirmās sezonas sērijā - 22-jā sērijā. Šodien bij tik 13-tā...   Jā, un starp citu - Abruci nav miris...

:D oi tad nu gan...
nu paldies par informāciju. ;)

es tagad laižos. līdz rītam. ;) :)

0

51

Ak meičas cik mums ir liidziiga domaasssana es lasu komentaarus un priecaajos ar mani ir taa pat gan par to mullkkiigo smaidinnu kad notiek kas romantiski emocionaals gan par raudaassanu un daudz ko citu!!!!;) Liels paldies par attstaastiijumu missy bija ļoti labs zzeel ka neredzeeju passu filmu bet lasot jau iedomaajos to visu un jau arii mullkiigi smaidiiju!!!!!!! :):):) (flower)

0

52

missy написал(а):

oi tad nu gan...
nu paldies par informāciju.
es tagad laižos. līdz rītam.

Labs i - līdz rītam!!!!!!!! :D

0

53

Jolanta написал(а):

Ak meičas cik mums ir liidziiga domaasssana es lasu komentaarus un priecaajos ar mani ir taa pat gan par to mullkkiigo smaidinnu kad notiek kas romantiski emocionaals gan par raudaassanu un daudz ko citu!!!!

Nu redz cik mēs visas patiesībā esam sentimentālas un romantiskas, un visas sapņojam par tādu mīlestību, kā telenovelēs... :swoon:

0

54

albalonga написал(а):

Jolanta написал:

    Ak meičas cik mums ir liidziiga domaasssana es lasu komentaarus un priecaajos ar mani ir taa pat gan par to mullkkiigo smaidinnu kad notiek kas romantiski emocionaals gan par raudaassanu un daudz ko citu!!!!

Nu redz cik mēs visas patiesībā esam sentimentālas un romantiskas, un visas sapņojam par tādu mīlestību, kā telenovelēs... :swoon:

Jaa tiešaam driiz zinaasu vai vareesu dabuut seerijas!!!! :)

0

55

Jolanta написал(а):

Jaa tiešaam driiz zinaasu vai vareesu dabuut seerijas!!!!

Ak, kaut jel tev izdotos!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_^

0

56

albalonga написал(а):

Ak, kaut jel tev izdotos!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_^

Подпись автора

jaa es arii ceru jo tad mums buus vienalga ka LNT muus taa izccakareeja!!! Esu optimiski noskannota!!!! Turam iiksskkus!!! :):):)

0

57

Jolanta написал(а):

jaa es arii ceru jo tad mums buus vienalga ka LNT muus taa izccakareeja!!! Esu optimiski noskannota!!!! Turam iiksskkus!!!

Turam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yes:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 12. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts