TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » UgunsGrēks


UgunsGrēks

Сообщений 41 страница 60 из 76

41

Vai jums vajag forumu šim seriālam?

+1

42

albalonga написал(а):

Vai jums vajag forumu šim seriālam?

alby, es tevi mīlēšu līdz mūža galam, ja tu uztaisīsi!  :flirt:

0

43

Kgan jau tāpat mīlu, bet nu, tu saprati.. :D

0

44

albalonga написал(а):

Vai jums vajag forumu šim seriālam?

Tu lasi manas domas. :D būtu ideāli ^^

0

45

Principā varētu nosaukumu

Neprāta cena/UgunsGrēks 

Jo tas ir viens un tas pats seriāls.. :)

0

46

Adrianna написал(а):

Principā varētu nosaukumu

Neprāta cena/UgunsGrēks

Jo tas ir viens un tas pats seriāls..

Aha, un tad par abiem tur čatot, jo NC arī skatos.. :D ^^

0

47

31. 03

Marta, Oto, Rihards un Aivars meklē pazudušo Ieviņu. Zenta ierodas viesnīcā, lai slepus paņemtu dažas sev noderīgas mantas, bet uzduras Miervaldim. Marta domā, ka Ieviņa pazudusi, jo uzzinājusi, ka Leons ir viņas īstais tēvs. Zenta tiek vaļā no Miervalža, bet viņu iztraucē Gunārs. Rasmai rodas ideja, ka Ieviņa varētu būt viesnīcā. Miervaldis un Gunārs pieķer Zentu zogam. Ieviņa ierodas pie Leona un pasaka, ka tagad dzīvos šeit, pie tēta.

0

48

GaBy написал(а):

Marta, Oto, Rihards un Aivars meklē pazudušo Ieviņu.

Njā, žēl Martas.. Tāda histērija..

GaBy написал(а):

Zenta ierodas viesnīcā, lai slepus paņemtu dažas sev noderīgas mantas, bet uzduras Miervaldim.

GaBy написал(а):

Zenta tiek vaļā no Miervalža, bet viņu iztraucē Gunārs.

LOL, tas bija labs.. :D Kā es smējos par viņu un tiem viņas bārenīšiem.. :D

GaBy написал(а):

Ieviņa ierodas pie Leona un pasaka, ka tagad dzīvos šeit, pie tēta.

Awww, tas bija tik jauki! :love:

Rītdienas sērija! :love: Āāāāāāāāāāāāāā! :love::love::love: Gaidu jau tagad! :love::love::love:

0

49

GaBy написал(а):

Njā, žēl Martas.. Tāda histērija..

Interesanti kā viņa spēj iejusties tik ļoti savā lomā un tik patiesi raudāt...

GaBy написал(а):

LOL, tas bija labs..  Kā es smējos par viņu un tiem viņas bārenīšiem..

par piena kannām un ģērbšanos nost :D :D

GaBy написал(а):

Rītdienas sērija!  Āāāāāāāāāāāāāā!  Gaidu jau tagad!

es tāpat man tā ir bijis ar katru sēriju,kuru esmu redzējusi.  :love:  ^^ aaaaaah...  ^^

0

50

Adrianna написал(а):

par piena kannām un ģērbšanos nost

:rofl:

Adrianna написал(а):

es tāpat man tā ir bijis ar katru sēriju,kuru esmu redzējusi.

Man ne gluži katru, bet rītdienas vnk gaidu jau šodien! :D :love:  :love:  :love:

0

51

GaBy написал(а):

Man ne gluži katru, bet rītdienas vnk gaidu jau šodien!

ai,mīlīt,pagaidi tik kad viņi "ķipa" izremontēs viesnīcu...intrigas būs ne pa jokam.. tas,kas tagad ir, ir tikai sākums.. :love:

0

52

Adrianna написал(а):

tas,kas tagad ir, ir tikai sākums..

Čiše! Ne vārda vairs! :canthearyou:

0

53

GaBy написал(а):

Čiše! Ne vārda vairs!

vale,vale :D ;)

0

54

Agrāk vienīgais ,kas seriālā kaitināja ,bija tas,ka visa darbība notika tikai viesnīcā. Bet tagad rāda arī ''Stabulītes"stalli ,kā arī Timmermaņu ģimenes māju. Bet runājot par sižetu ,tiešām liekas dīvaini ,kā gan neviens nevarēja iedomāties ,ka Ieviņa varētu būt pie Leona , Oto taču atzinās Martai ,ka ir izstāstījis meitenei patiesību . Bet vēl jocīgāk ,ka nevērsās policijā ,lai sāk Ievas meklēšanu .

0

55

Terēze написал(а):

Bet runājot par sižetu ,tiešām liekas dīvaini ,kā gan neviens nevarēja iedomāties ,ka Ieviņa varētu būt pie Leona , Oto taču atzinās Martai ,ka ir izstāstījis meitenei patiesību . Bet vēl jocīgāk ,ka nevērsās policijā ,lai sāk Ievas meklēšanu .

Man arī tas likās dīvaini,vienīgi viņi domāja to pašu ļaunāko,ka viņa ir noslīkusi,bet jebkurā gadījumā vajadzēja iesaistīt policiju...:dontknow: lāab, jāiet vien blenzt tālākos notikumus.. ^^

0

56

01. 04.

Marta ir izmisumā, jo nevar atrast Ieviņu. Leons cenšas pārliecināt Ieviņu doties pie mammas. Elza kļūst greizsirdīga, kad Leons atkal gatavojas tikties ar Martu, un ar viņu sastrīdas. Zenta cenšas noslēpt sazagtās mantas, Marta to ierauga. Leons un Ieviņa ierodas viesnīcā pie Martas. Elza piezvana Oto un palūdz viņu atnākt. Marta saprot, ka Leons netaisās pamest Elzu. Leons ierauga Elzu un Oto mīlējamies.

0

57

GaBy написал(а):

Leons cenšas pārliecināt Ieviņu doties pie mammas.

Āw, viņš ir tik mīļš pret to bērnu.. :love: ^^

GaBy написал(а):

Elza kļūst greizsirdīga, kad Leons atkal gatavojas tikties ar Martu, un ar viņu sastrīdas.

Elza laikam izmanto katru mīļu brīdi, lai tikai pastrīdētos ar Leonu! :no:

GaBy написал(а):

Leons un Ieviņa ierodas viesnīcā pie Martas.

Tā mazā čiepa ir tik forša.. :D 'Sabučojieties taču, nu nē, pa īstam'.. :D:D:D Mīlīgs bērns! :love:

GaBy написал(а):

Leons ierauga Elzu un Oto mīlējamies.

Lai gan šito zināju, bet vienalga sēdēju pie TV ar sejas uzteiksmi 'OMG, OMG, OMG!!!!!'.. :D

P.S. Es domāju, ka šīs nedēļas sērijas rakstam vēl šeit, bet jaunnedēļ varēs taisīt jaunu tēmu! ;) ^^

0

58

GaBy написал(а):

Tā mazā čiepa ir tik forša..  'Sabučojieties taču, nu nē, pa īstam'..  Mīlīgs bērns!

Tā vieta tiešām bija laba.. :D vēl galvenais,nu lai Elza nāk dzīvot ar mums. :D -Nē,Ieviņ tā neviens nedzīvo!- Kāpēc nedzīvo?- :D

GaBy написал(а):

Elza laikam izmanto katru mīļu brīdi, lai tikai pastrīdētos ar Leonu!

uzreiz tā ņemt un zvanīt Oto un uz savām mājām vismaz būtu satikušies kkur ārpus un nenākusi mājās... tā zemiski,bet nu tiešām skats bija labs :D :O

mmm šodien pēdējā šīsnedēļas sērija tad līdz pirmdienai.. :) beidzot varēšu NC skatīties bez traucējumiem. :D ^^

GaBy написал(а):

bet jaunnedēļ varēs taisīt jaunu tēmu!

aham  :yep:

0

59

Adrianna написал(а):

tā zemiski,

Īstais vārds! :D

Adrianna написал(а):

beidzot varēšu NC skatīties bez traucējumiem.

Kas ta tev traucē? :D Autene? :)

0

60

GaBy написал(а):

Īstais vārds!

vnk kkaa automātiski izspruka.. :D

GaBy написал(а):

Kas ta tev traucē?  Autene?

:D aham,nu jā 2dienās un 3dienās būs traucējumi,bet gan jau priekš tam ir anotācijas :D ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » UgunsGrēks