TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 14. - 17. sērija (UgunsGrēks)


14. - 17. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

6. aprīlī

14. sērija

Rasma uzzina, ka Aivars ir informēts par ugunsgrēka īstajiem iemesliem. Jevgēņija flirtē ar Aivaru. Vadims uzzina, ka Leons ir pašķīries no Elzas. Rasma kopā ar Ritu un Gunāru domā, kā piespiest Zentu klusēt, lai viņa patiesību par ugunsgrēku neatklātu apdrošinātājiem. Zenta kļūst greizsirdīga uz Jevgēņiju. Leons ierodas pie Martas, lai parunātu par Ieviņu. Elza pasaka Vadimam, ka netaisās atteikties no Leona..

0

2

GaBy написал(а):

Jevgēņija flirtē ar Aivaru.

Viņi tomēr tik forši abi kopā izskatās.. :D

GaBy написал(а):

Vadims uzzina, ka Leons ir pašķīries no Elzas.

Man patika, kā Leons uzbļāva Vadimam.. :love: :D

GaBy написал(а):

Zenta kļūst greizsirdīga uz Jevgēņiju.

Nu tā Zenta..  :angry: 'Es jums vēl visiem parādīšu! Un tev, Aivariņ, pirmajam'.. Viņai tak nav ne attiecību, ne kā ar Aivaru, ko viņa var ņemties?! :mad:

GaBy написал(а):

Leons ierodas pie Martas, lai parunātu par Ieviņu.

Man jau vienbrīd likās, ka viņš centīsies noskūpsīt Martu, bet nē, pasniedzās tik pēc pudeles.. :D :love:

GaBy написал(а):

Elza pasaka Vadimam, ka netaisās atteikties no Leona..

Hāh.. :D Ko viņa citu grib, lai tas Leons dara?! :D Piedod un dzīvo tālāk?! :D Viņa rīko greizsirdības scēnes, viņš - aiziet! :D

0

3

GaBy написал(а):

Leons ierodas pie Martas, lai parunātu par Ieviņu.

Šī vieta tā patika.. :D ^^ Leons vienmēr ierodas īstajā brīdī un kā es ierēcu,kad viņš lēja konjaku un skatījās uz Martu :D :) un man liekas par Ieviņu viņi īsti nerunāja.. :D tik par to ka viņš pašķīries no Elzas un abi priecīgi to "nosvin".. :D ^^

0

4

Adrianna написал(а):

abi priecīgi to "nosvin"..

Labi skan! :D Bet nu jā, par Ieviņu es tur nekā nedzirdēju.. :D

0

5

GaBy написал(а):

Man patika, kā Leons uzbļāva Vadimam..

Jā un Vadims Elzas priekšā arī paspēja nolamāties.. :D

GaBy написал(а):

Viņai tak nav ne attiecību, ne kā ar Aivaru, ko viņa var ņemties?!

Viņai bija attiecības 3.sez. :D un viņasprāt nopietnas.. :D :)

GaBy написал(а):

Man jau vienbrīd likās, ka viņš centīsies noskūpsīt Martu, bet nē, pasniedzās tik pēc pudeles..

Man tas pats.. :D žēl,bet interesanti tik un tā bija,tie smaidīgie skatieni.. :D ^^

GaBy написал(а):

Ko viņa citu grib, lai tas Leons dara?!  Piedod un dzīvo tālāk?!  Viņa rīko greizsirdības scēnes, viņš - aiziet!

Diezvai viņa ko daudz panāks.. :)

Starpcitu,tur teica laimē 500 eiro un pasaki kura aktrise drīzumā pievienosies UG... man kkā šķiet,ka Līga(K.Nevarauska).. :D Jauks galvu gan Riham,gan Leonam,lai gan tikpat labi Rēzija Kalniņa no Itālijas varētu atbraukt.. :)

0

6

Adrianna написал(а):

Jā un Vadims Elzas priekšā arī paspēja nolamāties..

Aha, bet dzirdams tikai pīīīī bija.. :D

Adrianna написал(а):

viņasprāt nopietnas..

Viņasprāt vai toč nopietnas? :D Nu tas ir - viņa bāzās virsū Aivaram, jo domāja, ka viņam viņa patīk? :D

Adrianna написал(а):

Diezvai viņa ko daudz panāks..

Panāks! Vēl lielāku Leona negribēšanos kaut ko mainīt.. Vispār jau Vadimam bija taisnība - tas, ka Leons redzēja, ka Elza pārgulēja ar Oto, palīdzēja viņam pieņemt lēmumu - šķirties no Elzas un iet pie Martas.. :) Nu bet a ko citu?!

Adrianna написал(а):

Līga(K.Nevarauska)..  Jauks galvu gan Riham,gan Leonam,

Svētā Marija! :D Nevajag, man jau ar viņu NC pietiek.. :D

Adrianna написал(а):

lai gan tikpat labi Rēzija Kalniņa no Itālijas varētu atbraukt..

Interesanti būtu, nebiju viņu redzējusi, šī laikam tik 2. sezonā uzpeldēja.. :) Tikai ne Agnese Zeltiņa! Nu lūdzu, nevajag! :D Viņa tur visu bojās ar savu klātbūtni jau vien! Nu neciešu es viņu! :x

0

7

GaBy написал(а):

Nu tas ir - viņa bāzās virsū Aivaram, jo domāja, ka viņam viņa patīk?

nē nu nedaudz bāzās,bet tobrīd Aivaram tas netraucēja viņš ar viņu pa brīdim bij vienā gultā.. :D un Zenta,ja nemaldos izspieda arii naudu.. :D :)

GaBy написал(а):

palīdzēja viņam pieņemt lēmumu - šķirties no Elzas un iet pie Martas..  Nu bet a ko citu?!

jāaa,tajā pašā brīdī,kad Leons pameta Elzu,sapratu,ka viņš īstenībā par to tīri priecājas sagaidīja iemeslu... Elza sagaidīja iemeslu pakašķēties,bet Leons iemeslu aiziet.. :D normāli.. :D

GaBy написал(а):

Nevajag, man jau ar viņu NC pietiek..

Neuztraucies redzēsi viņu daudz un bieži.. :D ;)

GaBy написал(а):

Tikai ne Agnese Zeltiņa! Nu lūdzu, nevajag!  Viņa tur visu bojās ar savu klātbūtni jau vien! Nu neciešu es viņu!

es šaubos,jo viņa tagad Amerikā,lai gan kas to,lai zin.. :D :)

0

8

Adrianna написал(а):

nē nu nedaudz bāzās,bet tobrīd Aivaram tas netraucēja viņš ar viņu pa brīdim bij vienā gultā..  un Zenta,ja nemaldos izspieda arii naudu..

Sviests! :D Gaidu rītdienas sēriju, gribu redzēt, ko tā Zenta tur atkal sadomājusi.. :D

Adrianna написал(а):

Elza sagaidīja iemeslu pakašķēties,bet Leons iemeslu aiziet..

Nu ja! :D ^^

0

9

GaBy написал(а):

Sviests!  Gaidu rītdienas sēriju, gribu redzēt, ko tā Zenta tur atkal sadomājusi..

jāa...es ar.. ^^

0

10

Adrianna написал(а):

Jā un Vadims Elzas priekšā arī paspēja nolamāties..

tas bija labs :D

GaBy написал(а):

Elza pasaka Vadimam, ka netaisās atteikties no Leona..

es laikam atkārtojos, bet viņa tiešām ir liela muļķe!

Adrianna написал(а):

man kkā šķiet,ka Līga(K.Nevarauska)..

man tāpat :)

GaBy написал(а):

Nevajag, man jau ar viņu NC pietiek..

viņa man jau pagājušās sezonas beigās šķita galīgi garām un nevajadzīga seriālā!

Adrianna написал(а):

es šaubos,jo viņa tagad Amerikā,lai gan kas to,lai zin..

nu, pēdējais ko lasīju bija tas, ka viņa Amerikā lētā filmā tēlo prostitūtu :D :D :D

0

11

Norkys написал(а):

Amerikā lētā filmā tēlo prostitūtu

:rofl: Ak dies.. :rofl:

Norkys написал(а):

es laikam atkārtojos, bet viņa tiešām ir liela muļķe!

Es atkārtošos, ka tev piekrītu.. :)

0

12

GaBy написал(а):

Ak dies..

ok, tas bija virsraksts. vispār tā ir kaut kāda studentu filma, bet tomēr... rēcīgi. :D

0

13

Norkys написал(а):

Amerikā lētā filmā tēlo prostitūtu

atradusi lomu ar ko lepoties.. :D :D pēctam rādīties saviem kolēģiem acīs... traki :D

0

14

7. aprīlī

15. sērija

Marta ir laimīga, jo Leons ir pašķīries no Elzas. Aivars gatavojas randiņam ar Jevgēņiju un atraida Zentu. No ārzemēm ierodas Helēna un ir šokā, ieraugot savu izpostīto salonu. Zenta cenšas sanaidot Martu ar Aivaru. Gunārs nozog apdrošinātāju vēstuli un uzzina, ka viņi ir gatavi maksāt. Marta no Zentas uzzina par slēgtajiem vakariem un sastrīdas ar Ritu. Helēna sarīko skandālu Aivara istabā.

0

15

GaBy написал(а):

Marta ir laimīga, jo Leons ir pašķīries no Elzas.

Njā.. :D Laimīga gan viņa bija. :D

GaBy написал(а):

Aivars gatavojas randiņam ar Jevgēņiju un atraida Zentu.

Nu tā Zenta mani vnk fascinē.. :D Patika, kā Aivars viņu atšuva. :D

GaBy написал(а):

No ārzemēm ierodas Helēna un ir šokā, ieraugot savu izpostīto salonu.

Tas kliedziens no salona un Gunāra smiekli.. :D:D:D Nabaga Mieriņš. :D

GaBy написал(а):

Gunārs nozog apdrošinātāju vēstuli un uzzina, ka viņi ir gatavi maksāt.

:shine: Super! ^^ Nu ne jau tas, ka nozaga vēstuli, bet tas, ka apdrošinātāji tomēr maksās.. :) :D

GaBy написал(а):

Marta no Zentas uzzina par slēgtajiem vakariem un sastrīdas ar Ritu.

Njā, stulbi sanāca, bet nu nezinu vai Marta spēs uz viņu dusmoties, kā nekā abas bērnības draudzenes.. :)

GaBy написал(а):

Helēna sarīko skandālu Aivara istabā.

Brauc viršu Aivaram, pati nezinādama, kas patiesībā notika.. :D

0

16

GaBy написал(а):

Tas kliedziens no salona un Gunāra smiekli..  Nabaga Mieriņš.

Helēna prot piešķilt uguni visam :D pēkšņi no zila gaisa uzrodoties.. :D

GaBy написал(а):

Njā, stulbi sanāca, bet nu nezinu vai Marta spēs uz viņu dusmoties, kā nekā abas bērnības draudzenes..

Domāju,ka ilgi nebūs tas strīds,jo gan jau izskaidrosies līdz pēdējam + atvainošanās... gan jau.. :)

GaBy написал(а):

Brauc viršu Aivaram, pati nezinādama, kas patiesībā notika..

un nesapratu kādā sakarā viņa pieminēja Martu :D nu jā no sākta gala viņa viņu necieta,bet nu.. :D

0

17

Adrianna написал(а):

nu jā no sākta gala viņa viņu necieta

Tapēc jau pieminēja. :D

0

18

8. aprīlī

16. sērija

Marta dusmojas uz Aivaru, kurš no viņas slēpis īsto ugunsgrēka iemeslu. Vadims pierunā Helēnu necelt skandālu, bet gan izmānīt no Pētersoniem naudu. Oto ierodas atvainoties Elzai, Elza nevēlas ar viņu runāt un patriec viņu. Oto ielien mājā atpakaļ pa logu. Aivars, Marta, Helēna un Vadims satiekas kafejnīcā, Helēna nespēj savaldīties un sastrīdas ar Martu. Leons ierauga savā mājā Oto, sākas kautiņš.

0

19

GaBy написал(а):

Vadims pierunā Helēnu necelt skandālu, bet gan izmānīt no Pētersoniem naudu.

Tas Vadims tāds dīvains liekas.. :D Naudas kā spāli, bet vēl vajag.. :D

GaBy написал(а):

Oto ielien mājā atpakaļ pa logu.

Tāds žipčiks.. :D

GaBy написал(а):

Helēna nespēj savaldīties un sastrīdas ar Martu.

Nu tā Helēna arī viena.. Brauc virsū Martai par to, ko viņa nemaz nav darījusi.. Vispirms būtu ieklausījusies un tad izdarījusi secinājumus..

GaBy написал(а):

Leons ierauga savā mājā Oto, sākas kautiņš.

Njā, šodien būs tas kautiņš, kurā Mārtiņš savainos roku.. :)

0

20

9. aprīlī

17. sērija

Oto un Leons kaujas, to ierauga Elza. Aivars uztraucas, vai bija gudri atraidīt Zentu. Zenta satiek vestibilā apdrošinātājus un it kā nejauši sāk izpļāpāties par īstajiem ugunsgrēka cēloņiem. Elza cenšas pārliecināt Leonu, ka Oto ielīdis abu mājā bez atļaujas. Apdrošinātāji nolemj, ka Pētersoni ir krāpnieki un gatavojas veikt atkārtotu ekspertīzi. Leons pasaka Elzai, ka ir laiks domāt par šķiršanos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 14. - 17. sērija (UgunsGrēks)