TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo mūzika


Mas sabe el Diablo mūzika

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

Pirms dažām dienām ļoti meklēju Mas sabe el diablo balādi, un lai gan man likās, ka kkad forumā redzēju, bet neatradu..varbūt kļūdījos..Lai nu kā, bet pavisam nejauši tai uzskrēju netā, tā ka ielieku arī šeit  :love:  :love:  :love:

Jean Rodriguez - Mas sabe el diablo
http://www.4shared.com/file/229522621/e … el_di.html

0

22

Un Mas sabe el Diablo instrumentālā versija tiem, kuri grib dziedāt karaoke :D :D

J. Canela & Wahero - Mas sabe el Diablo (instrumental)
http://www.4shared.com/file/229527740/f … -_Ms_.html

0

23

aNgeL написал(а):

Pirms dažām dienām ļoti meklēju Mas sabe el diablo balādi, un lai gan man likās, ka kkad forumā redzēju, bet neatradu..varbūt kļūdījos..Lai nu kā, bet pavisam nejauši tai uzskrēju netā, tā ka ielieku arī šeit  :love:  :love:  :love:

Jean Rodriguez - Mas sabe el diablo

Paldies..es jau ar sen meklēju!!!  :)  :love:

0

24

Mariposa написал(а):

Paldies..es jau ar sen meklēju!!!

Nju redz, cik jauki, ka vēl kādu iepriecināju!! :) :) :) Man pilnai laimei vajag tikai pilno Džimmija un Virhīnijas dziesmu..

0

25

aaaaawww, paldies! :love:  akkk, nē, bet ir kaitīgi klausīties msed dziesmu.... :D aaaaaaaiiiii :love:

0

26

Paloma написал(а):

akkk, nē, bet ir kaitīgi klausīties msed dziesmu

bišķi ir, jā :D :D Lai gan man joprojām vēl ir 1 sērija :D :D

0

27

AH! Laimīgā! :D
Un tai pašā laikā nesaprotu kā joprojām neesi noskatījusies! :D

0

28

īstenībā jo vairāk dienu paiet, jo vieglāk ir neskatīties, tā ka..jau gandrīz 2 ned pagāja un man nav tādas spēcīgās vilkšanas :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo mūzika