TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 1. sērija


Zorro 1. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

Vai kāds redzēja??? Tā bija labākā manas dienas daļa!!!!!! Fantastiski un ar zināmu devu humora - tādas noveles es dievinu. Un dievinu dēkas un piedzīvojumus... Un tas viss te bija!!! Es pat sāku cienī Marlēnu. Izrādās viņa ir fantastiska komiskā aktrise - jau sen vajadzēja, nevis tādas drausmīgi dramatiskas lomas kā Natālija "Spītējot liktenim". Un lai arī Mežonīgā kaķe ik pa laikam bija komiska, tomēr tai pat laikā arī dramatiska pārāk bieži.

Nu tā, es jau ar nesapratu pilnīgi visu, ko viņi tur runāja, bet mazliet atstāstīšu pirmo sēriju, cik nu sapratu. Tātad, sākas ar to, ka Spānijā Esmeralda bēg no baznīcas kliegdama - palīdziet. Izrādās viņas tēvs - kretīns - Fernando Sančess de Monkada spiež viņu precēties ar bagātu večuku Hasinto. Un viņa aizlaižas no baznīcas. Kareivji viņai dzenas pakaļ pēc viņa tēva pavēles. Burvīgas ainas, kā viņa mūk - komiski un jautri. Tikmēr Amerikā mazā ciematā San Lucia Djego de la Vega guļ ar tiesneša meitu, bet galvenokārt, lai iegūtu info. Kā Karolīna - tiesneša meita - saka, viņa iztēlojas, ka viņš ir Zorro, bet viņs izliekas, ka mīl viņu. Djego ir advokāts un palīdz nepatiesi apsūdzētiem nabagiem. Šoreiz viņš cenšas palīdzēt čigānam Migelam. Lai neradītu aizdomas, viņš par samaksu paņēmis čigāna zemi (bet tas tik tāpēc, lai bagātajiem neliktos jocīgi, ka viņš palīdz tāpat!!!). bet protams likumīgi nekas nesanāk. Viņš uzvelk Zorro masku un nobiedē tiesnesi, lai viņš taisnīgi atzītu čigānu par nevainīgu. Vēl ir kapteinis Montero, kurš burtiski vada pielsētiņu. Viņš piespiež čigāna sievu pārgulēt, solot, ka palaidīs viņas vīru. Bet protams samelo - baigais kretīns!!!! Redzams, ka Djego un kapteinis viens otru ciest nevar. Čigānu pēc kapteiņa pavēles tomēŗ vēl uz dažiem mēnešiem patur cietumā. Tad ir Marija Pija - mūķene un Djego tante. Viņa uzzina, ka Fernando Sančess de Monkada atgriezīsies pilsētiņā kā gubernators. Fernando bija viņas saderinātais, bet viņš nogalināja Djego (Zorro) māti indiānieti. Djego to visu redzēja, bet neatcaras, jo bija pārāk mazs zēns (telenoveles laikā noteikti atcerēsies). Mācītāj, kurš ir arī Zorro palīgs, Mariju Piju mierina. Viņš arī zina šo noslēpumu. Arī Alehandro, Djego tēvs un Marijas Pijas brālis mierina, bet viņš nezina par Fernando nodarījumu. Bet Esmeraldu tomēr noķer un liek apprecēties. Tas viss ir komiski, jo tā īsti vēl nav apprecējušies, kad viņas vīrs mirt. Bet viņa pierunāatzīt laulību par likumīgu un dabū vīra mantojumu - daudz naudas!!!!! Bet bēgot no baznīcas, viņu pamanīja čigāniete. Tā Esmeraldai iedeva veiksmes amuletu, kuru Esme pēc kāzām sāka nēsāt. Cik sapratu, Esmei ir čigānu asinis un čigāniete teica, ka viņa ir izredzētā. To viņa pastāstīja čigānam Renco. Tad Esmei bija jādodas ar kuģi uz ASV, kur viņas tēvs kļūs par gubernatoru. Viņas pusmāsa - maita Marianhela, tante un tēvs jau viņu gaidīja, a šī dejoja pilsētas laukumā. Čigāniete atveda Renco un viņš no pirmā skata iemīlējās. Bet čigāniete teica, ka viņa redzot, ka Esmeraldai esot lemts vīrietis ar divām dvēselēm, bet Renco protams neticēja, jo tāda vīrieša neesot (tas protams ir Djego/Zorro!!!) Tad nu ir tā diena, kad Fernando ar meitām un māsu ierodas ASv. Bernardo - mēmais Djego draugs un palīgs, dzird, ka čigānu Migelu šovakar izlaidīs balles laikā, kuru rīko par godu jaunajam gubernatoram. Djego saprot, ka tās ir lamatas un Migelu nogalinās. Un tā - balle. Marianhela iepazīstas ar kapteini - un abi kretīni viens otram uzreiz iepatīkas. Bet Esme kavējas. Laukā viņa satiek Migela sievu un aizstāv viņu pret kareivjiem. Sieviete lūdz, lai Esme palīdz - parunā ar savu tēvu gubernatoru, lai viņas vīru izlaiž. Esme saka, ka viņas tēvs viņu neklausīs. Čigāniete apvainojusies aiziet. Esme seko. Abas nonāk pie cietuma tieši, kad Migelu izlaiž. Uz viņu šauj kareivji. Parādās Zorro, kas sāk cīnīties ar kareivjiem. Čigāniete aivelk prom ievainoto Migelu. Esme paliek un kā apburta skatās, kā Zorro cīnās. Kad viņš jau grib mukt prom, Zorro uzskrien virsū Esmei un uzgāžas virsū. Abi saskatās. Abi pieceļas, bet viņu medaljoni ir sapinušiem un abi netiek viens no otra vaļā. Tikmēr sargi jau ir viņus aplenkuši. Abi saskatās. Ar to arī pirmā sērija beidzas. Ja kāds skatījās un ko nesaprata, prasiet un centīšos palīdzēt!!!!

0

2

kuuuuuuuuurrr to paskatities? :cray:

0

3

HuLiA написал(а):

kuuuuuuuuurrr to paskatities?

meklee video sekcijaa :D

0

4

ja jau samekleju bet man nekas neiet :cray:  ^_^

0

5

HuLiA написал(а):

ja jau samekleju bet man nekas neiet

Kā neiet??? Mediaputfile tak it tiešie linki kur uzreiz video rāda??? Un no sendspace ir viegli ielādēt - tik atver vaļā linku, paej uz lapas apakšu un tur mirgos  Download Link: el zorro-cap1.wmv  Spied tur, tad atvērsies lodziņš kurā spied Save un izvēlies ,kur savā datorā failu saglabāt. Tad fails sāks lādēties. Kad ielādēsies, varēsi skatīties!!!!

0

6

Entrada ir dievīga! Un dziesma tam ļoti piestāv!!!
Pats seriāls man ar ļoti patika. Patiešam sen nebija tada seriāla, kuru gaidi ar tadu NEPATIECīBU Latvijā (es gaidīšu noteikti)
Bet tikai sižets, daži aktieri un skati, jo Faveli kā nemīleju MEžONīGā KAķē, ta arī palika.
Te ir tada lieta, ka man nu nepatik viņas seja, jo man gan ir citas domas par skaistuma etaloniem.
Jā neskatities uz to, tad seriāls iznāca fantastisks.
Ar nepatiecību gaidu otro seriju. :give_heart:
Kristians ir superīgs!!! Nu man liekas paradas jauna "seriāla mīlestība" :yahoo:

0

7

Jā, Kriss ir vienkārši fantastisks. Bet Marlēne - nu jā - es viņu ar par skaistuli neuzskatu, bet viņā ir enerģija. Un kā viņa muka pa tirgu no sareivjiem, pierunāja atzīt mācītāju, ka laulības ir likumīgas un ieviesa savu kārtību tikko mirušā vīra mājās.... Tas bija tik fantastiski un jautri!!!! Super. Man patīk!!!!!!!!! :clapping:  :yahoo:

0

8

:beach: Ņja, tas bija kaut kas. Labakais Telemundo projekts!

0

9

Deyalit написал(а):

Ņja, tas bija kaut kas. Labakais Telemundo projekts!

Jā, tā gan!!!!!!!!! Un otrajā sērijā beidzot parādās Nataša Klausa!!!!!!!!!!! Žēl, ka pagaidām dabūju tikai otrās sērijas otro pusi - Leo 21 tur bijušas kaut kādas problēmas ar ierakstīšanu, un kvalitāte ir dranķīga... :foukss:

0

10

albalonga sorry ka ne pa temu bet smailinsh tavs ir labs=))kuru tu uzliki savaja pedeja sms(saja foruma)vot shito---} :foukss: tiesham labs

0

11

HuLiA написал(а):

albalonga sorry ka ne pa temu bet smailinsh tavs ir labs=))kuru tu uzliki savaja pedeja sms(saja foruma)vot shito---}  tiesham labs

Jā, man ar patīk!!!!!!!!!1 :foukss:

0

12

mmmmmmmmm..... seriāls tā neko..  :blush2:  tulīt vēl kaut ko paskatīšos... man iepatikās :)

0

13

ja promo video ir loti labas :first_move:

0

14

mmm... var teikt beidzot ierakstiiju 2 pirmas serijas un vel 3 ierakstaas... :D tad vel ceturto vajadzees.... vispar pec pirmas serijas ljoti iepatikaas.. taads viegli skataams un aizrauj ar savu humoru un seriala skaistumu !!! krāšņs!!!  :heart:

0

15

Nu, kurš redzēja? Kādi komenti? Cik jauki, ka ir mans sen, sen rakstītais apraksts...

0

16

es redzēju.. arī otreiz tikai latviešu val :) forši :) viss skaidrs :) ak, nu man jau patīk, tikai..to abu reklāmu laikā agrieza dažus brīžus.. piemēram to, kad Esmi noķēra un precējās ar to vīrieti, un kad viņa dejoja... vismaz es šos brīžus neredzēju .. tā gribējās :/ aaa.. grrr.. dusmas

0

17

hehe, es ar draugiem klačoties aizgāju, neredzēju :D

0

18

vot to, ka nogriež, man riebjas visvairāk. Ienīstu... :mad:

0

19

Es redzēju pavisam nedaudz. Marlēne nav no manām mīļākajām aktrisēm.
Bet aina, kur viņa pierunā mācītāju atzīt laulību par īstu man patika. :)

0

20

Vecais labais Zorro.  :D
Nu es arī paskatījos šodien, bet tā griešana ir vienkārši bezkaunīga.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 1. sērija