TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 1. sērija


Zorro 1. sērija

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

Nu, man ļoti iepatikās Marlēne, lai arī nekad nav īpaši patikusi! Šī loma viņai piestāv, bet Zorro vienkārši dievīgs!

0

22

aNgeL написал(а):

piemēram to, kad Esmi noķēra un precējās ar to vīrieti, un kad viņa dejoja...

I HATE TV3!!! Nu kāāāā??? Kā tā var un cik var??? :( apriebusies tā griešana!!  :mad:

Ko var teikt... Ievadtitru, Zorro rādīšanas un Esmes brauciena uz Ameriku laikā ar spīdošām acīm un platu smaidu skatījos ekrānā. :D  Dievinuuuu Zorro kā tādu, nevis seriālu, bet pašu Zorro - vienmēr esmu dievinājusi!!!
Man baigi dīvaini skatīties uz Marianhelu un viņas tēvu, ņemot vērā, ka Viktorijā viņi ir pāris. :D Vēl tagad piefiksēju, ka "Zorro" Bernardo ir Viktorijā Jeronimo draugs-datorģēnijs, bet nu tas aktieris jau bija šķtiis redzēts. Kas mani pārsteidza bija tā tur (kā to ieslodzīto sauca?) sieva, tā čigāniete. Skatos - nu bāc, pazīstama seja! Tad pieleca - Viktorijas Estrelja!!! :)  man patīk tā meitene! :)

0

23

Paloma написал(а):

kā to ieslodzīto sauca?)

Migels vai Manuels! Pati vairs neatceros...

0

24

oi jaaaaaaaaa.......... PIRMAAAS SEERIJAS MAN LJOOOOOOTI PATIKA !!!!!!!!!!!!!!!  :crazy:

biju staraa un gaidiiju aatrak albalongu kura atnesiis jaunu linku ar jaunu seeriju !!!!  :crazyfun:

1. serija rulleee!  :cool:

0

25

eh
vakar redzēju pirmo sēriju
pavsaim nedaudz bet tomēr
un beigas ārkārtīgi patika
nu varētu būt tā ka tā tomēr ir izgāšanās bet pēc tā nelielā brītiņa ko es redzēju man ļoti patika
bet kā parasti laiks stulbs jo tad iet māsīca un tur ir mana jaukā maite

0

26

esu darbā tā agrāk un tikko noskatījos Zorro 1. sēriju Master filmēto. Nu krimināli daudz izgraizīts. Nu un ņemot vērā, ka 1. sērija kopā ar titriem ir stundu un 6 minūtes gara, tad izgrieztas ir kādas 20 minūtes kopumā. Nu es vispār dikti par to dusmīga. Bet nu Zorro lielisks. Lielākā vilšanās ir tā, ka viņš vēlāk sāks arvien mazāk parādīties - mēs redzēsim Djegito, bet Zorro nebūs...

0

27

nu ja vēl rādītu lnt tad tiktu izgriest vēl vairāk - nu man tā vismaz vienm;er ir licies ka lnt ir izgriešanas čepmionāts

0

28

albalonga написал(а):

Bet nu Zorro lielisks. Lielākā vilšanās ir tā, ka viņš vēlāk sāks arvien mazāk parādīties - mēs redzēsim Djegito, bet Zorro nebūs...

:'(  un ts ir šausmīgi!!! Jo es dievinu tieši Zorro!!! Eh, palaistu mani pie tāda seriāla filmēšanas... parādītu kādam jābūt :D  es tak vnk esmu stāvā sajūsmā, kad Zorro rāda!!!
Par griešanu.. Nu, es tv3 vairāk uzskatu par grieānas čempionu, vismaz ar to leilāka saskarsme bijusi. Kā ecdd uz beigām vispār bezkaunīgi sāka graiz'ti - tādus fantastiskus momentus izgrieza!!!!! ja ne neta video, vispār nebūtu redzējusi tos!! tak noziegums! :/  un tagad ar Zorro jau pašā sākumā tā sāk uzvesties :( nu cūcība... :(

0

29

Esmu šeit! Sēriju protams (es nauzskaitītu sevi par HuLi(u) ja nebutu paskatījusies šo sērju) redzēju... Otro reizi... Visu... reklamas pauze galīgi sabojaja manu un bez ta slikto garīgo...  :'(  Stulbene tā reklama.... Beigas bija vienkarši FATASTIC! (Mjaaa... man patika))  Sērija arī  :idea:

0

30

Ragana написал(а):

Bet aina, kur viņa pierunā mācītāju atzīt laulību par īstu man patika.

šī aina man arī ļoti patika :D
xe, mans brālis arī skatījās vakar.. un tagad tētim arī pateica, lai ātrāk atved viņu mājās, jo Zorro būs.. man rēcīgi, ņemot vērā, ka viņam nepatīk seriāli :D bet nu jā - Zorro - ar to viss pateikts :D

0

31

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 1. sērija