TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Televīziju upfront 2009/2010 sezonai


Televīziju upfront 2009/2010 sezonai

Сообщений 21 страница 40 из 49

21

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=At9bzBuz9-8&feature=player_embedded[/youtube]

0

22

Abi promo man patika :) Pirmais forši iesākts - ar to zvanu, un tad teksts.. un tā konkrēti neparādīja sejas :) Sižets gan man vairāk otrajā patīk (laikam tāpēc , ka pirmo īsti nespratu) ..Interesanti - galveno varoni sauc Rosalinda un viņa dziedāja Talijas dziesmu.. Žēl , ka Sandra matus apgrieza..

albalonga написал(а):

Nu nez - man jau liekas, ka Jencarlosam negatīvās lomas nepiestāv. Viņam drīzāk Primitivo loma piestāvētu. Nez.

pirmkārt, laikam tāpēc , ka mums tas traumējoši..tagad viņu kā labo redzam - tik mīļu un jauku.. Man galīgi negribas viņu negatīvā lomā pagaidām redzēt..

0

23

El Clon man patīk, ka beidzot arī citu kultūru izmanto - austrumu :) Es gan šāda veida zinātnisko padarīšanu neatbalstu, tāpēc tas nedaudz atturētu no vēlmes skatīties.. bet no otras puses interesanti ..neesmu redzējusi oriģinālu.
Vispār - kā man patīk visādus promo skatīties :D :D :D

0

24

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kB-6EhmD4rQ&feature=player_embedded[/youtube]

0

25

Ev šitas man vislabāk patīk a virgen - es te sāku rēkt līdz asarām. Tik jautri izskatījās. Un Antonio striptīzs - hahaha - apgāzties var. Un Laura Perico man jau no "Viktorijas" ļoti patīk. Un vēl arī Coldplay melodija skanēja. Super - vot šito gribu ar tādiem pašiem aktieriem un ar humoru. Super.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-A5bCxvy41o&feature=player_embedded[/youtube]

0

26

Oo, šis pēdējais (Ninos ricos) man arī iepatikās, jo man vispār patīk skatīties par studentiem :) Un šī aktrise man patīk :) Traki, traki..tik daudz, ko gribas skatīties.. un pārskatīties vecos..

Отредактировано aNgeL (30.05.2009 21:27)

0

27

Eu..man arī Perro amor riktīgi ieinteresēja.. Īpaši jo man riktīgi patīk Laura un Araps.. un šāda veida sižets tomēr arī joprojām interesants liekas :D Gribu redzēt!!!

albalonga написал(а):

Un vēl arī Coldplay melodija skanēja.

un manām ausīm Avrila skanēja :D

0

28

Par ko protams albalonga reāli bēdājas - La Buena, La Mala y la Fea nemaz netika prezentēta un, lai arī līdzīgu pilotiņu uzfilmēja, līdz mums nekad tas nenonāks, bet vienkārsi sap.ūs Telemundo arhīvā. Nu vismaz tā izskatās. Nu es jau sen izteicu aizdomas, ka tas varētu būt Meiera dēļ. Nezinu. Bet nu nav. Arī Telemundo wordpress blogā šī novele nav pat iespējamo projektu sarkstā. :'(

0

29

albalonga написал(а):

Par ko protams albalonga reāli bēdājas - La Buena, La Mala y la Fea nemaz netika prezentēta un, lai arī līdzīgu pilotiņu uzfilmēja, līdz mums nekad tas nenonāks, bet vienkārsi sap.ūs Telemundo arhīvā. Nu vismaz tā izskatās. Nu es jau sen izteicu aizdomas, ka tas varētu būt Meiera dēļ. Nezinu. Bet nu nav. Arī Telemundo wordpress blogā šī novele nav pat iespējamo projektu sarkstā.

nja...žēl, ka tā.. :(

0

30

albalonga написал(а):

Ev šitas man vislabāk patīk a virgen - es te sāku rēkt līdz asarām. Tik jautri izskatījās. Un Antonio striptīzs - hahaha - apgāzties var. Un Laura Perico man jau no "Viktorijas" ļoti patīk. Un vēl arī Coldplay melodija skanēja. Super - vot šito gribu ar tādiem pašiem aktieriem un ar humoru. Super.

vot sitas man likās tīri iteresants - man jau protams tīk atsujošie momenti, bet varu derēt ka šis nva paredzētsvasarai, bt nu centīšos piekotp to ka katru vasaru noskatos vismaz vienu spēnu seriālu lai cik banāls tas arī nebūtu
šitas liekas tīri interesants
un uzķūnētais gossip girl kautkas piesasitījas , bet nu neredzu jēgu vēlvienai gossip girl versijai - negrasos jau kritizēt, turklāt viņa jau noteikti būs traki naiviņa uztaisīta kas traki sp
anu seriālos atbaida bet otram taisni pretēji tāa uzlabotā naida sietiete tas tā daļēji tā kā piesaista

0

31

EL CLON, SUPERR! Vismaz treilerim nav ne vainas un Maurisio, ahhh  :love:  Cerams, ka Telemundo neizčakarēs šo noveli, fingers crossed :flag:

0

32

Jā, es ar īkšķus turu.

Nu tā - iegāju Dannas Garcias forumā - 24.maijā viņa rakstīju, ka El Gancho al Corazon pēc trim nedēļām beigs filmēt. Nu vairākas reizes novele ir pagarināta. Danna teica, ka pēc tam būs tik pāris nedēļas brīvas un tad Kolumbijā sāks Lolu filmēt. Ta lūk. Bet kas būs viņas partneris - joprojām nav skaidrs - internetā visvairāk par Karpanu baumo. Vel varianti ir Cristians de la Fuente vai Ēriks Elias. Nu Ēriks čista te neder. Ja viņš tur būs - es neskatīšos. Es esmu ļoti,  ļoti par Karpanu.

0

33

Es arī ...no šiem trijiem - par Karpanu!!!

0

34

albalonga написал(а):

Nu tā - iegāju Dannas Garcias forumā - 24.maijā viņa rakstīju, ka El Gancho al Corazon pēc trim nedēļām beigs filmēt. Nu vairākas reizes novele ir pagarināta. Danna teica, ka pēc tam būs tik pāris nedēļas brīvas un tad Kolumbijā sāks Lolu filmēt. Ta lūk. Bet kas būs viņas partneris - joprojām nav skaidrs - internetā visvairāk par Karpanu baumo. Vel varianti ir Cristians de la Fuente vai Ēriks Elias. Nu Ēriks čista te neder. Ja viņš tur būs - es neskatīšos. Es esmu ļoti,  ļoti par Karpanu.

es esmu par dannu - ā pat jebkurš džeks nobālēs viņai līdzās
mnuprāt tā pat telenoveli izvilks viņu - bet nu laikam jau būtu kruti ja būtu smuks un populārs blakus lai telemundo acīs visu to projektu pavelk

0

35

Hmm..
a wikipedijā pie Lola Calamidades rakstīts, ka - cast - Danna Garcia is Lola ;
Mario Cimarro is Fernando

Kaut ko sajaukuši? Nav kaut kur vēl tādas baumas uzpeldējušas?

0

36

Oho - interesanti, ņemot vērā, ka Telemundo izmeta Cimarro. Njā. Jokaini. Bet neticu, ka tā.

0

37

Patiesībā es arī nespēju kaut kā tam noticēt.. vēl pie iespējamiem kandidātiem ir pavīdējis vārds Ezequiel Estremitz.
bet šo aktieri es it kā nepazīstu..

0

38

labākais būtu sagaidīt pirmo sēriju un tikai tad uzzināt, kurš galu galā atveidos šo lomu :D

0

39

aNgeL написал(а):

Ezequiel Estremitz

jā, šitas gan ir patiesi - esu dzirdējusi - kaut kāds Kolumbijas aktieri, par kuru es ar neko nezinu.

0

40

EEhhhh...nu kas tas ir???? Nesen ar Lolu calamidades pārstāju gaidīt, jo galā sanāca, ka galvenajās lomās būs aktieris, kas nav manos favorītos..bet nu nāākamais, ko dikti klusībā te gaidīju ir Perro amor ar Arapu Bethe un Lauru Perico... Bet tagad, cik palasīju galvenajās lomās būs Carlos Ponce un Ana Lucia Dominguez , filmēt sāks novembrī.. man te bēdas riktīgās.. es tā gribēju šo seriālu ar tiem diviem aktieriem  :'(  :'(  :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Televīziju upfront 2009/2010 sezonai