TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 3.sērija "Tormenta de balas"


Mas Sabe El Diablo 3.sērija "Tormenta de balas"

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

Avance 3

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MV97wNzxW4Y&feature=channel_page[/youtube]

Un Gabijas te ir daudz.  :D  Es ta tik vakarā ar skaņu redzēšu, tagad tik bez skaņas, tā ka nezinu, kas tur...  o.O

0

2

xe, xe, a es ar skaņu noskatījos :D :D

0

3

baigā, smej. Labāk būtu pateikusi, ko tur saka... :mad:

0

4

ļaušu Tev fantazēt pašai par to līdz brīdim, kad noskatīsies ar skaņu :P

0

5

:mad:  :mad:  :mad:

:rofl:

0

6

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ae2737c36976ce46a6cc9a07b2c928e0.gif

0

7

Hahaha, noskatījos ar skaņu. Nabaga Manu satraukusies, ka Angels varētu būt iesaistīts. Ah... Njā.  :(

0

8

albalonga написал(а):

Nabaga Manu satraukusies, ka Angels varētu būt iesaistīts. Ah... Njā.

bet tas jau bija paredzami...

0

9

nu jā, bet vienalga - viņas rūpju pilnā sejas izteime mani skumdina... :(

0

10

drīzāk būtu jāpriecē, ka viņu tik ļoti viņš uztrauc..turklāt, mēs jau zinām, ka viņš bija spiests to darīt..ne jau viņš nodeva viņas ticību viņam, bet apstākļi..ļaunie cilvēciņi

0

11

aNgeL написал(а):

drīzāk būtu jāpriecē, ka viņu tik ļoti viņš uztrauc..turklāt, mēs jau zinām, ka viņš bija spiests to darīt..ne jau viņš nodeva viņas ticību viņam, bet apstākļi..ļaunie cilvēciņi

nu jā, jā - saprotu jau visu. Tik kā teicu - ja Gabijai nomākta sejas izteikme - es to uztveru personīgi.  :rofl:

0

12

Jau ir tūbē

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lGiUTONjd7Q[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gSeT7hEKH_o&feature=channel_page[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z_zZnSqth5E&feature=channel_page[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GUyJJtXKJA0&feature=channel_page[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rfgOA9wnPWU&feature=channel_page[/youtube]

0

13

Hih. laba sērija.. :P un Manuelas un Angela saruna pa telefonu.. Uuu.. sēdēju un smaidīju kad viņš pateica ka viņa viņam ir īpaša.  :love:  gribu ātrāk turpinājumu viņu tālākajai sarunaii kafejnīcā..

0

14

njā, un parādījās viens no cēloņiem , kāpēc Manu galu galā tomēr apprecēs Martinu - viņas tētis mirst ar vēzi... :'(

0

15

Īss sižeta apraksts

Un tātad - Angels aizlaižas - mums gan neparāda, kā viņš no Manu norāpās un vai tiešām neviens neievēroja, ka viņš Manu nogāza no kājām, bet nu labi - saprotu jau, ka tādas lietas vizuāli kruta neizskatītos. Angels aizlaižas, bet tikmēr viņa draugs sašauj detektīva Kardonas tēvu. Detektīvs pārdzīvo un lūdz tēvu turēties - Angels to visu noskatās un pārdzīvo. Manu savukārt ar Horacio runā. Viņai roka biki ievainota. Viņai ir aizdomas, ka Angels iesaistīts zādzībā - viņa norūpējusies. Timēr poliči iztaujā Manu vecākus. Martins lūdz likt mierā, ka viņš visu kārtošot un reizē izdibina visu, ko poliči zina vai nezina par zādzību. Mums skatītājiem ir priekšrocība, jo mēz zinām, ka Martins ir tas pats Hierro, kurš zvana Leonam un pēc kura paqvēles zādzība tika īstenota. Joprojām nenotiek manis tik gaidītā Vigīnijas un detektīva tikšanās. Virgīnijaarī labprāt vēlas visu kārtot ar policiju, bet vecāki lūdz, lai labāk to dara Martins. Tikmēr Angels atgriezies bārā un pārdzīvo, ka draugs to polici sašāva, kā arī pārdzīvo, ko Manu par viņu domā - vai varbūt jau poličiem ir nosūdzējusi. Atsakās dzert ar draugiem, bet vienatnē dzer. Manuprāt lielisks tēlojums no Jencarlosa puses! Galu galā draugs iesaka pirmajam piezvanīt Munu. Mums atkal tiek dāvātas Jencarlos-līdz-jostas-vietai-kails ainas, kad Angels iznāk no dušas un sameklē makā Manu vizītkarti. Vēl pa vidu ir Esperanza, kuras stāstu nu var teikt gandrīz pilnībā esam izzinājuši. Gribu lai ātrāk viņas pagātnes stāsti beidzas, jo tikai aizņem lieku laiku sērijās. Vot tā vot.
Parādās jauna neapšaubāmi komiska varone Nina Lazarus, kas strādās par sekretāri pie Manu un Horacio. Uzreiz atpazīst Horacio gejisko dabu. Super jautri bij - es ņirdzu. Respektīvi šajā novelē smieklus mums dāzās Horacio un Nina.
Angels piezvana Manu. Lieliska saruna. Manu tik viegli neatlaiž Angelu, kurš otrā galā jūtas ļoti neērti, jo melo Manu. Manu uzaicina Angelu pusdienās. Angels saka, ka katrs maksās par sevi...
Martins savukārt no brāļa dabū tās dāmītes no balles numuru un atklāti pasaka, ka attiecības ar Manu ir izdevīgs darījums, lai gan Manu viņam protams patīk. Vēl uzzinām, ka no valsts nozagtās lietas Martins izved ar Manu tēva kompānijas palīdzību un kristians ir lietu kursā. Tāpat uzzinam, ka Manu te'vs mirst no vēža un sasuc kopsapulci uzņēmumā. Noteikti nosauks sava amata mantinieku, kurš - kā paredzu - būs Martins.
Vēl Leons apsola Hierro, ka nokārtos visu ar polici, kurš ir reanimācijā un vienīgais var atpazīt zagļus. Man jau loģiski domājot liekas, ka liela daļa sargu var zagļus atpazīt, bet nu labi...
Angels ierodas uz tikšanos ar Manu braucot ar velosipēdu. Hahahaha... Nu ļoti loģiski - Ņujorkas ielās ar velosipēdu, bet nu labi. Ģērbies džinsu kostīmiņā, kas Jencarlosam bija uz prezentāciju. Manu ģērbusies lillā krekliņā, kas viņai bija promo bildēs. Un ja uzmanīgi entradu pētījās - tieši šādās drēbēs ir skūpsts pie koka. Vai mūs nākamajā sērijā gaida pirmais skūpsts?????????????? o.O  :D  :love:
Manu protams jūtas ērti kafūzī, Angels ne īpaši. Manu uzdod āķīgus jautājumus par zādzību, bet Angels veiksmīgi izlokās un pirmais dodas uzbrukumā - tieši pajautā, vai Manu domā, ka viņš vainīgs. Un beigas. Bet jauki bij, kā viņi sarokojās, satiekoties pie kafē. Un kā viņš atkstīja ievainojumu uz Manu rokas. Dievīgi. Un atkal mežonīgais gaidīšanas prieks līdz rītam. :D

0

16

mja..pirmos 2 video noskatījos, pārejos man youtube nedod.. mani nemīl!!!!!!!!  :'(  būs vēlāk jāmēģina...
mm..bet man patīk, ka vēl joprojām pagātni arī ik pa brīdim parāda..kaut gan Esperansai tāds..pabanāls dzīves stāsts, no vienas puses diezgan garlaicīgs..bet no otras man patīk pavērot to visu.

0

17

wwiii..es noskatījos tomēēŗ!!!

albalonga написал(а):

mums gan neparāda, kā viņš no Manu norāpās un vai tiešām neviens neievēroja, ka viņš Manu nogāza no kājām, bet nu labi - saprotu jau, ka tādas lietas vizuāli kruta neizskatītos.

vispār jau man savādi likās, ka tie ab tur guļ un pārējie panikā skrien prom°un neko nemana :D

albalonga написал(а):

Parādās jauna neapšaubāmi komiska varone Nina Lazarus, kas strādās par sekretāri pie Manu un Horacio. Uzreiz atpazīst Horacio gejisko dabu. Super jautri bij - es ņirdzu.

es arī paņirdzu :D šī tāda smieklīga un tik tieši konstatēja, ka šis gejs.. :D :D

albalonga написал(а):

Angels piezvana Manu. Lieliska saruna. Manu tik viegli neatlaiž Angelu, kurš otrā galā jūtas ļoti neērti, jo melo Manu. Manu uzaicina Angelu pusdienās.

forša saruna!! abi tādi viltīgi, katrs savā galā mēģina par kaut ko pārliecināties :D Man vēl patika, ka viņus abus draugi mēģināja atrunāt no tikšanās :D

albalonga написал(а):

Angels ierodas uz tikšanos ar Manu braucot ar velosipēdu. Hahahaha... Nu ļoti loģiski - Ņujorkas ielās ar velosipēdu, bet nu labi.

toties skaisti izskatījās :D vispār skaisti tas bija uztaisīts, kā satikās :)

albalonga написал(а):

Manu protams jūtas ērti kafūzī, Angels ne īpaši. Manu uzdod āķīgus jautājumus par zādzību, bet Angels veiksmīgi izlokās un pirmais dodas uzbrukumā - tieši pajautā, vai Manu domā, ka viņš vainīgs. Un beigas. Bet jauki bij, kā viņi sarokojās, satiekoties pie kafē. Un kā viņš atkstīja ievainojumu uz Manu rokas. Dievīgi

ak, viltīgie :D bet Angels malacis, ka tādu jautājumu beigās uzdeva :D kāda Manuelai izteiksme bija..nabadzīte.. :D

0

18

aNgeL написал(а):

kāda Manuelai izteiksme bija..nabadzīte..

njā, bet kad viņa uzzinās, ka viņš bija pat ļoti iesaistīts zādzībā - nabadzīte. Viņai vēl smagāk būs no tā, ka viņš melojis... :'(  Hahaha, ārprāts - es jau pārdzīvoju par Manuelas nākotnē paredzamajiem pārdzīvojumiem. Tā jau patiesi ir diagnoze.... :D

0

19

albalonga написал(а):

Viņai vēl smagāk būs no tā, ka viņš melojis...   Hahaha, ārprāts - es jau pārdzīvoju par Manuelas nākotnē paredzamajiem pārdzīvojumiem. Tā jau patiesi ir diagnoze....

Nu jāā.. protams, būs smagi atklāt, ka viņš meloja..ak, bet kuram tad dzīvē viegli? :P

0

20

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 3.sērija "Tormenta de balas"