TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 3.sērija "Tormenta de balas"


Mas Sabe El Diablo 3.sērija "Tormenta de balas"

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

Nu tas man mazliet nepatika, ka neparādīja, kas notika pēc tam, kad viņs nogāza viņu. Vnk pēkšņi jau iet prom. Mjam. Nu bet neko ^^

Eh, un tik maz viņu bija šajā sērijā, un, protams, tieši beigām vajadzēja būt tādām, lai pamocītu mani tālāk. Arrrghh..

Bet viņi ir tik forši! Tā telefonsaruna, kā Anhels ar sevi cīnījās, tik forši žesti un izteiksmes :D Un kad satikās, rokasspiediens, kā apskatīja rētu - :love:  Ak, gaidu nākamo sēriju! :D nu nedrīkst tak tā beigt!!!

0

22

Paloma написал(а):

nu nedrīkst tak tā beigt!!!

:D  Ak, drīkst gan - viņi tak sazvērējušies mūs mocīt. :D

0

23

Tieši otrādi - ļoti labas beigas, lai varētu pašam pafantazēt, pasapņot, ko Manuela varētu atbildēt un kas norisināsies.. + paliek emocijas ilgāk :) kādas mocības? :D

0

24

mjā... man jau kādu laiku nav bijusi burvīgā fantazēšanas sajūta... Ehh.. skumji..
Man gribas skatīties tālāk. :D neesmu pieradusi gaidīt katru dienu pa sērijai :D

0

25

aNgeL написал(а):

Tieši otrādi - ļoti labas beigas, lai varētu pašam pafantazēt, pasapņot, ko Manuela varētu atbildēt un kas norisināsies.. + paliek emocijas ilgāk  kādas mocības?

hahah. njā, es pat naktī sapņoju iespējamos sižeta pavērsienus. Pagājuša naktī sapņoju, ka viņi irkopā un atceras, kā pirmoreiz tikušies un ko viens par otru domājuši, jo mums ta pirmo tikšanos nebija lemts redzēt.... Ak, njā. Nu ja es būtu autore, es vai nu flešbekus uztaisītu vai arī vienkārsi kādā brīdī viņi viens otram pateiktu, ko domāja viens par otru pirmās tikšanās brīdī...

0

26

jā, man arī patīk, ka viņi jau iepriekš tikušies bija.. un parasti, kad tā gadās man tomēr ļoti gribas, lai kaut kā , kaut vai atmiņu veidā parāda pirmo tikšanos.. Ļoti ceru, ka šeit tas kaut kā parādīsies..man būtu ļoti interesanti to redzēt :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 3.sērija "Tormenta de balas"