TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 14. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas atstāsts


14. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas atstāsts

Сообщений 21 страница 40 из 42

21

albalonga написал(а):

Jā, es ar lasīju. Gab pārgulēs ar Grā no dusmām, ka Hulijai ir, bijis cits vīrietis... Ga pat pateiks Gra, ka šķirsies no sievas un precēs viņu. Eva un Čepe pateiks Hu, ka viņa ir pati vainīga, ka Ga guļ ar citu. Tad nu Hu galu galā lūgs Ga piedošanu (sen bij laiks) un atzīsies, ka ir samelojusi par to citu vīrieti, jo bijusi greaizsirdīga un ka Ga joprojām ir vienīgais vīrietis viņas dzīvē!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jā, bet vispār tajā "Seriālu" anotācijā bija vairākas kļūdas, kuras atradu. Tur bija rakstīts, ka Leandro (notekti bija domāta Lasara) centīsies savest kopā Gab&Gra. Un bija vēl kkas, tagad uz sitienu neatceros. Kāda es piekasīga. :D :D

Esmu redzējusi to piedošanas video-baigi labs (apraudājos). Gab pēc tās piedošanas uzreiz nepiedos, bet kkad vēlāk.
Ceru, ka jau šoedēļ to piedoš. rādīs. :D

0

22

albalonga написал(а):

Gab pārgulēs ar Grā no dusmām, ka Hulijai ir, bijis cits vīrietis... Ga pat pateiks Gra, ka šķirsies no sievas un precēs viņu. Eva un Čepe pateiks Hu, ka viņa ir pati vainīga, ka Ga guļ ar citu. Tad nu Hu galu galā lūgs Ga piedošanu (sen bij laiks) un atzīsies, ka ir samelojusi par to citu vīrieti, jo bijusi greaizsirdīga un ka Ga joprojām ir vienīgais vīrietis viņas dzīvē!!!!!!!!!

ahaaa... tas laikam bus to ko varēja redzēt youtube.com

tak Hūlija jau rīt lūgs piedošanu, vai vēlāk???

0

23

Julia написал(а):

tak Hūlija jau rīt lūgs piedošanu, vai vēlāk???

Rīt - vismaz pēc Rīgas Viļņu anotācijas!!!!!!!!

0

24

missy написал(а):

Jā, bet vispār tajā "Seriālu" anotācijā bija vairākas kļūdas, kuras atradu. Tur bija rakstīts, ka Leandro (notekti bija domāta Lasara) centīsies savest kopā Gab&Gra. Un bija vēl kkas, tagad uz sitienu neatceros. Kāda es piekasīga.

A viņiem vienmēr kļūdu vesela čupa - liekas, ka tie kas tur raksta, vispār par telenovelēm nemaz neinteresējas, tikai ņem kaut ko un no neta pārtulko... :angry2:

0

25

albalonga написал(а):

Rīt - vismaz pēc Rīgas Viļņu anotācijas!!!!!!!!

O! jau rīt. labais. :D

0

26

Julia написал(а):

starp citu, albalonga, es mēģinu kaut ko ielādēt internetā no tiem saviem video... nu, tas ir tik "viegli"    nosakuma mani nekā nepiņēma... bet tagad jau stundu lādējās unvēl pusdienu lādēsies...    nezinu... nu es vēl mēģinu. tik un tā, albalonga, paldies par padomu
žēl man Hulijas un Gabriela... es saprotu, apmēram kas notiks... nu tā Nadja gan savārīs putras. un tie divi spītnieki arī...     eeeh...

A kur mēģini lādēt un cik lielu failu?????? Bet lādējas parasti ilgi - jā. Bet tas ar lielā mērā atkarīgs no tava interneta pieslēguma...

0

27

albalonga написал(а):

Rīt - vismaz pēc Rīgas Viļņu anotācijas!!!!

kaut kā rīt tad viss ātri notiks...  :ok:

0

28

albalonga написал(а):

A viņiem vienmēr kļūdu vesela čupa - liekas, ka tie kas tur raksta, vispār par telenovelēm nemaz neinteresējas, tikai ņem kaut ko un no neta pārtulko...

Vispār mēdiji tādi neuzmanīgi pēdējā laikā. :D
Mana omīte sūdzējās, ka tam seriālam "Izredzēta kļūt par zvaigzni"  šodien kkāda veca sērija parādīta. :D

0

29

missy написал(а):

O! jau rīt. labais.

Es ar nespēju sagaidīt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrin2:

A kurš rīt aprakstu rakstīs????????? Es varu, bet ne agrāk kā ap sešiem vai septiņiem...

0

30

albalonga написал(а):

A kur mēģini lādēt un cik lielu failu?????? Bet lādējas parasti ilgi - jā. Bet tas ar lielā mērā atkarīgs no tava interneta pieslēguma...

megaupload un sendspace mēģinu... zini, ja godīgi, man apnika. faili ir no 80 - 250 MB . internets, nav no ātrākājiem, bet itkā nav ne vainas... nezinu.

0

31

Julia написал(а):

kaut kā rīt tad viss ātri notiks...

Jā, tāpēc es uztraucos, ka rīt tas varētu nenotikt - Rīgas viļņu anotācijas ar mēdz būt neprecīzas. Bet var jau būt, ka būs. Es pieņemu, ka ar to sērija varētu beigties. Hu to visu pasaka un Ga paliek tāds ar muti vaļā - un sērijai beigas... :biggrin2:

0

32

albalonga написал(а):

Es ar nespēju sagaidīt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
A kurš rīt aprakstu rakstīs????????? Es varu, bet ne agrāk kā ap sešiem vai septiņiem...

Jā es arī gaidu ar nepacietību rītdienas sēriju. :)

Es rīt nevarēšu atstāstu uzdrukāt. Nebūs laiks, bet 5dien iespējams varēšu. ;)

0

33

missy написал(а):

Vispār mēdiji tādi neuzmanīgi pēdējā laikā.
Mana omīte sūdzējās, ka tam seriālam "Izredzēta kļūt par zvaigzni"  šodien kkāda veca sērija parādīta.

Jā, nu tādas muļķības viņi ik pa laikam dara... :bende:

Julia написал(а):

megaupload un sendspace mēģinu... zini, ja godīgi, man apnika. faili ir no 80 - 250 MB . internets, nav no ātrākājiem, bet itkā nav ne vainas... nezinu.

Jā, nu dīvaini. Sendspace parasti ir ilgi, bet megaupload nav tik traki. Cik ilgā laikā tu spēj tautai to uz skype nosūtīt???

0

34

albalonga написал(а):

Jā, tāpēc es uztraucos, ka rīt tas varētu nenotikt - Rīgas viļņu anotācijas ar mēdz būt neprecīzas. Bet var jau būt, ka būs. Es pieņemu, ka ar to sērija varētu beigties. Hu to visu pasaka un Ga paliek tāds ar muti vaļā - un sērijai beigas..

nu jā, iespējams!!!  eeh viņi nabadziņi, cietīs Nadjas dēļ :D bet es nevainoju ne vienu ne otru... Hūlijai ir iemesls melot un Gabrielam krāpt. es vēl domāju no sākuma, kāpēc Gabriels kraps Hūliju ar to Grāsiju... negribējās ticēt šiem murgainiem dieviem!!! ;) nu bet tagad iemesls ir... un vēl arī domāju, kāpēc Hūlija viņam tik viegli piedos...  :clapping:

0

35

missy написал(а):

Jā es arī gaidu ar nepacietību rītdienas sēriju.
Es rīt nevarēšu atstāstu uzdrukāt. Nebūs laiks, bet 5dien iespējams varēšu.

Nu tad laika vajadzēs atkal man rīt drukāt!!!! Nav jau tik grūti, tikai senči ne vienmēr grib mani laist pie sava teļļuka, kuram video maģis!!!!!! :D Un rīt es tikai ap puspieciem mājās būšu!!!!!!11

0

36

albalonga написал(а):

Jā, nu dīvaini. Sendspace parasti ir ilgi, bet megaupload nav tik traki. Cik ilgā laikā tu spēj tautai to uz skype nosūtīt???

nu Jolantai vēl samērā ātri... bet Ilzei gan ilgi. vienkārši gribeju, lai visi paši ielādē, kas grib, pat tie, kuru te nav iereģistrējušies... es vienkāršu caur skype netaisos visiem sūtīt.... tad es datoru nekad neizslēgšu!!!!! vienkārši nu tie video ir ok, var redzēt, es caur fotoaparātu, bet faili ir lieli, tāpēc ilgi sūtās....

0

37

Julia написал(а):

nu jā, iespējams!!!  eeh viņi nabadziņi, cietīs Nadjas dēļ  bet es nevainoju ne vienu ne otru... Hūlijai ir iemesls melot un Gabrielam krāpt. es vēl domāju no sākuma, kāpēc Gabriels kraps Hūliju ar to Grāsiju... negribējās ticēt šiem murgainiem dieviem!!!  nu bet tagad iemesls ir... un vēl arī domāju, kāpēc Hūlija viņam tik viegli piedos...

Viņa sapratīs, ka šoreiz tiešām pati ir bijusi vainīga - Eva un Čepe viņai mozgus iepravīs!!!!!!!! :rofl: Bet par piektienu "RV" raksta:

Hu paziņo vīram, ka grib glābt laulību. Ga tomēr visā vaino sevi. (Respektīvi, viņš jutīsies dikti vainīgs, ka pārgulējis ar Gra). Bet Kasandra jau paspējusi iegalvot Dokam, ka Hu šķiras no Ga un ka šī ir viņa lielā iespēja. Nadja mēģina turpināt melot Hu Gabriela klātbūtnē, tomēr beigu beigās ir spiesta atzīt, ka nekad nav gulējusi ar Ga. Kasandra iepļaukā Nadju, ka tā atzinusi patiesību!!!!!!!! :yahoo:

0

38

albalonga написал(а):

Nu tad laika vajadzēs atkal man rīt drukāt!!!! Nav jau tik grūti, tikai senči ne vienmēr grib mani laist pie sava teļļuka, kuram video maģis!!!!!!  Un rīt es tikai ap puspieciem mājās būšu!!!!!!11
Подпись автора

Nu tas jau nekas, ka vēlu. Galvenais, ka vispār ir. :D
Nu tad es cerams 5dien varēšu. ;)
_________

Zin' kā būs, man liekas, rītdienas sērijā: Pašās sēr. beigās Hul ieradīsies pie Gab. lai luugtu piedoš. un ar to arī sērija beigsies.

0

39

Julia написал(а):

nu Jolantai vēl samērā ātri... bet Ilzei gan ilgi. vienkārši gribeju, lai visi paši ielādē, kas grib, pat tie, kuru te nav iereģistrējušies... es vienkāršu caur skype netaisos visiem sūtīt.... tad es datoru nekad neizslēgšu!!!!! vienkārši nu tie video ir ok, var redzēt, es caur fotoaparātu, bet faili ir lieli, tāpēc ilgi sūtās....

Kāds ir faila formāts?????? Varbūt, ka tu varētu sūtīt man un es kaut kur ielādētu, tā lai citi var tad lādēt? :rolleyes:

0

40

albalonga написал(а):

Hu paziņo vīram, ka grib glābt laulību. Ga tomēr visā vaino sevi. (Respektīvi, viņš jutīsies dikti vainīgs, ka pārgulējis ar Gra). Bet Kasandra jau paspējusi iegalvot Dokam, ka Hu šķiras no Ga un ka šī ir viņa lielā iespēja. Nadja mēģina turpināt melot Hu Gabriela klātbūtnē, tomēr beigu beigās ir spiesta atzīt, ka nekad nav gulējusi ar Ga. Kasandra iepļaukā Nadju, ka tā atzinusi patiesību!!!!!!!!

Izklausās laba sēr. 5dien. :)

Es arī esmu RV anotācijas lasījusi un šie mani parasti nav pievīluši. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 14. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas atstāsts