TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 12.sērija


Mas Sabe El Diablo 12.sērija

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GxJO3sduRnk[/youtube]

Nu - vai beidzot notiks algo prohibido???? :D

0

2

ah, cik forši! Viņš zīmēs viņu   :love:  :love:  :love:

0

3

Gaidu ar nepacietību  :jumping:

0

4

Hahaha, kā viņš piespieda Manu kokā rāpties, ar suņiem nobiedētams. Un Manu atkal ir karsti. Un tagad Angels pierunāja Manu pamērcēt kājas ūdenī. Kā man patīk, ka viņs viņu izaicinaun ka viņs pateica, ka brīvdienās viņa nav priekšniece. Viņi ir vīrietis un sieviete. Ak, dievinu viņus. Un Virhīnija uzaicināja Džimiju uz kafiju, a Džimijs viņu pusdienās. Cik mīļi viņi - kaut kas īpašs ir viņos - man patīk.

0

5

Es ar skatos, tiktāl viss ir super!!! :shine:

0

6

Atkal pirmais reklāmas bloks. Un Angels vienā mirklī, kad abiem kājas ūdenī, paziņoja, lai Manu nekustas un nobiedēja Manu, bet tad paziņoja, ka grib viņu zīmēt, ka viņa izskatās perfekta. Es jau pat nezinu, kā man aprakstīt savas jūtas un izjūtas un emocijas un tās skaņas, kuras es te izdodu. Un kas būs, kad būs pirmais skūpsts, ja jau tagad es te beigta.
Un Virhīnija ar Dzimiju runā par tēviem - vienam tēvs lepojās no sirds ar tēlu, bet otrai šajā ziņā zināmas problēmas. Nu lieliski viņi kopā izskatās. ERDĀ tas vecis, kas tika Karlas Monroig atveidotajai varonei i ne tuvu nestāv Jorgem Luisam Pilam. Nu patīk man viņš. Un šajā Dzimija lomā jo īpaši.
Susija uztaisīja skaistumkopšanu Esperansai. Fui, atkal tās abas sāk rādīt. Bē

0

7

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, NU CIK TUR TRUUKA!!!!!!!!!!  :love:

0

8

Nu bļin, Manu aizmuka un skūpsta nebija, lai arī nonāca tik tuvu. Un zīmējums - frizūra ne tāda, kā Manu. Angels šķiet viņu redz vēl skaistāku, nekā viņa ir - ja tas vispār iespējams. Un Virhīnija ar Džimiju mīļumiņi. Un viņš lūdza, lai Virhīnija atvainojas arī Manu par viņa agresivitāti. Fui, un tagad jāgaida līdz pirmdiena būs novelē. Bet gan jau redzēsim, ko Manu stāstīs Horacio, bet Angels ar noteikti kādam savam draugam. Es vismaz ceru. Lai arī Angelam būs Grigorio problēmas jākārto.

0

9

hahaha, super, kā Angels parādīja ar pirkstu uz debesīm un paziņoja, ka viņs ir bijis tur. :rofl:

0

10

albalonga написал(а):

hahaha, super, kā Angels parādīja ar pirkstu uz debesīm un paziņoja, ka viņs ir bijis tur. :rofl:

Ja ja ja, un Manuelai steidzīgi vajag ar Horasio parunāt  :D  Nez kapēc  :D

0

11

cravey написал(а):

Ja ja ja, un Manuelai steidzīgi vajag ar Horasio parunāt    Nez kapēc

nu nez - es neemu sajūsmā, ka viņa tagad Virhīnijai pastāstīs. Virhīnija brīžiem ir pārāk dusmīga un greizsirdīga uz Manu un var kādā dusmu brīdī informāciju pret Manu izmantot. Nezinu. Kaut kā tā. A moš arī labi - gribētos jau lai māsām ir labākas attiecības.

0

12

Tūliņ redzēsim :)

0

13

Ai, laba saruna bij māsām - bez ielaišanās sīkumos. Un saruna par "klik" arī super. Hihihi, un ja Angelam jādodas iznīcībā, tad viņš ir ar mieru doties tur ar Manu. :rofl:

0

14

jajaja, un Džimijs ar kā skolnieks. Cik forši pārinieks viņu ķircināja. :D

0

15

grrrr, reklāmas  :angry:

0

16

jā, uz sērijas beigām īpaši daudz bāž.

0

17

aaawww, Anhels aizgāja gulēt ar Manuelas attēlu piespiestu pie krūtīm :love: Okē, skrienu čučēt :flirt:

0

18

Tik mīlīgas sērijas beigas - visi laimīgi. Un Angels apskauj Manu bildi. Un Avance gan tāda bē - nesaprotama. Nu diez vai Martins uzzinās uzreiz, ka Angels ir viņa dēls un Manu iemīlas - pārāk jau nu daudz sasolīja tas avances teicējs. Nezinu. Bet kas būs - pirmdiena jau pienākusi??? Tā izskatās, jo Esperanza birojā pie Martina un birojā šis ta svētdienā nebūs. Un beigās Angels gāja tā, it kā uz darbu. Nu cerams.

0

19

cravey написал(а):

Okē, skrienu čučēt

nu jā - tu čučēt, a es ta neaizmigšu pēc šitā visa. Un vēl pagulēju vakarā pāris stundas, pēc tam stipru tēju sadzēros. Un ko man tagad darīt - turpināt jāņot ar Čempionu? Bet tur tagad viss tik skumīgi... :'(

0

20

Alby, varēji jau arī Supernatural paskatīt :D Vari ļaut čempionam atpūsties :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 12.sērija