TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 15. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas atstāsts


15. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas atstāsts

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

Tikko noskatījos. Sērija interesanta, bet nepatīkama. Vēl viena nepatīkama lieta - pašas beigas nebija ierakstījušās - bet ur cik sapratu Hu jau bija aizgājusi no Evas pie Ga un lūdza viņam piedošanu!!!.

Bet tagad tāpat kā vakar galvenās lietas un pēc tam sekos sīks izklāsts!!!

Nadjai Hulijai pasaka, ka ir Gabriela mīļākā jau vairākas nedēļas. Viņš bezmazvai esot viņu piespiedis. Hu ir šokā un padzen Nadju.

Hu aiziet pie Doka. Noskūpsta un saka, ka grib viņam piederēt, lai atriebtos Ga. Doks atsaka, jo grib, lai viņa šķirtos, nevis tikai pārgulētu, lai atriebtos Ga.

Hu aiziet pie Ga. Iegāž viņam pļauku un apsūdz par mīļāko. Ga šokā. Hu pasaka, ka atmaksājusi viņam ar to pašu. Ga ir lielā šokā, dusmīgs. Prasa, kurš tas ir, bet Hu atsakās teikt vārdu. Abi kliedz, ka viss ir beidzies. Hu saka, ka dosies prom un ņems dēlu līdz. Ga saka, ka dēlu neatdos.

Hu dodas meklēt pierinājumu pie Čepes, kurš viņu pārliecina, ka pati vainīga. Hu vaino sevi, ka savas spītības dēļ nogalinājusi mīlestību.

A Ga vispirms neuzklausījis - sadot Fransisko - smagi iesit, bet beigās pasaka, ka atdod viņam Hu. Pēc tam dodas pie Grā. Saka, ka šķirsies no sievas, apsola viņu precēt. Abi pārguļ.

Skol pats nespēj klusēt un pa ciemu, jau izplatās baumas, ka viņš precēs Evu.

Kasandras pierunāta, Nadja pasaka Hulio, ka ir Ga mīļākā.

Hu aiziet pie Evas - viņai nepieciešama draudzene, ar kuru izrunāties. Eva stāsta Hu, kādi ir vīrieši un ko Hu vajadzētu darīt.

Hu aiziet un lūdz Ga piedošanu...

0

2

Sīks izklāsts.

Tātad, Nadja pasaka Hulijai, ka viņa ir Gabriela mīļākā. Hu ir šokā. Prasa - cik sen? Nadja saka, ka viņš jau sen uzmācies un viņa nenoturējusies. Pirms dažām nedēļām sācies. Hu saka, ka Nadja nav viņas draudzene un saka, lai vācas prom. N raud un prasa piedošanu, bet Hu viņu ar spēku izmet no mājas un saka, ka savas mantas viņa varēs savākt vēlāk.

Bārā Fransisko un Eva sarunājas. Eva pastāsta par savāk kāzāk. Fra priecājas. Eva lūdz paturēt noslēpumā, lai ciema aizspriedumainie ļautiņi netenkotu. Fra atzīst, ka agrāk ar bijis aizspriedumains, bet tagad mainījies.

Hu atnāk pie Doka asarās. Noskūpsta viņu un saka, ka grib, lai viņš viņu glābtu. Grib viņam piederēt. Viņš prasa: "Lai mīlētu vai lai atriebgtos vīram?" Hu saka, ka vīram mīļākā. Doks saka, ka nav ar mieru tā. Viņš redzot, ka Hu joprojām mīl Ga, tāpēc grib atriebties. Lūdz, la viņa pieņem lēmumu - nu vispār izaicina, lai Hu šķiras. Hu prasa piedošanu, ka tā gribējusi viņu izmantot un piekrīt, ka viņai jāpieņem lēmums.

Nadja un Kasandra runā. N dusmīga, ka Hu viņu padzina. Bet abas pārlaimīgas, ka plāns izdevies un cer, ka Hu jau ir kopā ar Doku.

HuGa

Hu vaino Ga, ka viņam mīļākā. Iesit pļauku. Ga saka, ka tā nav taisnība. Hu pieprasa šķiršanos. Hu pasaka, ka atmaksājusi Ga ar to pašu - atdevusies citam vīrietim. Ga greizsirdīgs un dusmīgs. Prasa, ar ko. Hu nepasaka ar ko, jo tam nav nozīmes. Hu saka, ka dosies prom ar savu dēlu. Ga saka, ka nevar - viņš inkubatorā. Hu saka, ka ja ne tagad, tad rīt, bet ies. Ga saka, ka dēlu neatdos. Hu iziet no kabineta un Ga paliek viens un pārdzīvo. Zvana Doks, Ga paceļ trubu, bet Doks protams nerunā. Tai pat laikā koridorī pie Hugo istabas Hu raud un pārdzīvo.

Ga dodas uz bāru. Paņem pudeli - taisās dzert, bet nedzer. Taisās uzsākt kautiņu, bet neuzsāk. Visi skatās, bet nesaprot, ko Ga īsti grib darīt. Ga aiziet no bāra. Atnāk pie Fransisko un neuzklausījis viņu - sāk žņaugt. Fra šokā. Neuzspēj neko pateikt. Ga viņam pamatīgi iesit un saka, ka nenogalinās. Un ka atdod viņam Hu. (Ga domā, ka tas vīrietis, ar kuru Hu it kā pārgulējusi ir Fra)

Skol atsaka privātstundas kādai sievietei, jo precēsies. Ienāk Eva. Sieviete ir šokā, ka Skol precēsies ar Evu.

Leandro saņem vēstuli no Soles, kura aicina satikties šķūnī, lai parunātu... ;)  :heart:

Hu aiziet pie Čepes un raud, ka Ga ir mīļākā. Čepe apstiprina (viņš jau domā par Gra). Hulija dusmīga, ka viņš neko nav teicis. Čepe saka, ka viņai bija veselības problēmas - negribējis uztraukt. Un Ga esot noliedzis, ka viņam mīļākā.

Gabriels atnāk pie Hulio. Kasandrai neļauj viņu sarunā piedalīties. Ga saka, ka tagad uzskatot sevi par brīvi cilvēku - viņi ar Hu šķiršoties. Hulio šokā. Prasa - kāpēc? Ga saka, lai prasot meitai.

Atkal Čepe un Hu. Hu raud - Čepe mierina. Hu saka, ka pateikusi Ga, ka viņai bijis cits. Čepem tas nepatīk. Čepe saka, ka tā ir Hu vaina, ka Ga meklējis citu. Hu beigās piekrīt un sāk vainot sevi!!! :cray:

Kasandra cenšas pierunāt Hulio, lai tas neiejaucas un ļauj HuGai izšķirties.

Leandro gaida Soli šķūnī. Šī atnāk un izģērbjas - gribot viņam piederēt.

Gabriels atnāk uz Lasaras būdu un ierauga Grā. Priecīgs, ka viņa nav aizbraukusi. Šī saka, ka viņiem nevajadzētu tikties, jo viņam ir ģimene. Šis saka, ka šķirsies. Šī ir aizkustināta un apskauj viņu. Abi sāk skūpstīties. Grā pārtrauc un vēlk šaubās - "Padomā par dēlu!" Ga pārleicina viņu, ka vienalga šķirsies. Lasara to visu noskatās un aicina, lai dievu iecerētais piepildās.

Čepe un Hu. Hu vaino sevi par Ga zaudēšanu. "Ko es teikšu savam dēlam? Ka mīlēju viņa tēvu, bet neuzdrīkstējos pateikt. Es nogalināju viņa mīlestību. Šodien redzēju tādu naidi viņa acīs..." (Nu vispār, tā bija Ga greizsirdība, bet Hu to nesaprot!!!). Čepe saka, ka ir slikts padomdevējs, jo pats nespēja noturēt savu mīlu.

Gra un Ga. Ga saka, ka būs brīvs un varēs Gra mīlēt. Šī pārlaimīga. Ga grib remdēt savu vientulību. Viņš grib mīlēt un lai viņu mīl. Lasara tai laikā bur. Gra un Ga aiziet no būdas, jo Lasarai tipa drīz jāatgriežas, Viņi negrib, lai viņu kāds iztraucē.

Nadja un Kasandra. Kasandra grib, lai Nadja pasaka Hulio, ka viņa ir Gabriela mīļākā.

Skol bārā, pasaka, ka ir iemīlējies un drīz precēsies.

Eva savās mājās skatās balto kleitu, bet uztās ir traips.

Hu aiziet prom no Čepes.

Ga un Gra. Abi ir Gra darbnīcā. Runā salkanus vārdus. Viņa saka, ka grib viņam piederēt. Ga prasa, vai viņa ir pārliecināta. Šī protams, saka, ka jā. Skūpstās. Ga vēl lūdz: "Lūdzu, liec man apstāties." "Nē, neapstājies". Lasara savā būdā buras.

Samuels atnāk pie Lasaras. Šī saka, ka redz ļaunumu viņa acīs. Viņš grib, lai viņa palīdz viņam izšķirt Soli un Leandro. Šī saka, ka uzprasīs, ko dievi par to domā un aizsūta viņu prom.

Sole un Leandro. Sole gribbūt ar viņu, bet viņš atsaka (tiešām brīnos, kā šis spēja savaldīties!!!!!!! :P ). Viņš lūdz viņai saprast un rīkoties pareizi. Bet man šķiet, ka Sole to nenovērtēja - drīzāk jutās atraidīta...

Eva un Skol runā par kleitu uz traipa. Skol saka, ka viņu neuztrauc baumas un viņasm neinteresē, cik vīrieši agrāk bijuši Evai - galvenais, ka tagad ir tikai viņš...

Ga un Gra. Ga saka, ka grib Gra precēt. Viņa saka, ka viņš padarījis viņu par sievieti. Viņš saka, ka cīnīsies par dēlu.

Skol un Eva. Klauvē pie durvīm. tā ir Hulija. Skol atstāj abas (Ļoti taktisks!!!!! :D ) Hu saka - "iemāci man būt par īstu sievieti!!!"

Nadja, Kasandra un Hulio. Nadja pasaka, ka ir Ga mīļākā. Hu šokā un dusmīgs. Kasandra aizstāv Nadju un visā vaino Ga.

Hu un Eva. Hu saka - "Kad Ga pirmoreiz ieraudzīju, sapratu, ka viņš ir mana mūža mīlestība". Vēl viņa saka, ka nekad nav bijusi īsta sieviete, bet uzvedusies kā vīrietis, lai neviens nekāptu viņai uz galvas!!! Hu saka, ka ir zaudējusi Ga, jo viņam cita sieviete.

Tai laikā Ga un Gra atvadās. Ga sola, ka noteikti Gra precēs.

Hu un Eva. Hu atzīst, ka kad grūtniecības laikā uzzināja, ka Ga bijis Kasandras mīļākais, likusi viņam noticēt, ka grib tikt vaļā no viņu bērna. Eva, saka, ka tas pārāk nežēlīgi. Hu piekrīt un visu nožēlo. Eva iesaka, ka mīlestības vārdā jāatdod sevi visu.

Montaņjo rančo. Hulio dusmīgs uz Nadju. Lusero visu noklausās. Atnāk Sole un Leandro un arī visu dzird - ka Nadja ir Ga mīļākā - Sole ir šokā.

Eva un Hu. Hulija pastāsta par noteikumiem, kurus uzstādījusi ga pirms kāzām. Pastāsta par pirmo reizi ar Ga un par savām bērnības atmiņam, kā redzējusi, ka kāds vīrietis izvaro kādu sievieti. Ga viņu tipa jau nav izvarojis, bet viņa jutusies kā tā sieviete - it kā viņu izvaro...

Un te man kasete beidzās :(  Bet tie notikumi bija tādi, ka Hu no Evas devās pie Ga un lūdza viņam piedošanu... :yahoo:  Julia ir to nofilmējusi un video tagad lādējas. Kaut kad, kad ielādēsies, varēsiet to redzēt!!!

0

3

Uz youtube.com ir taa scena kuraa Hulija prasa piedosanu Gabrielam! ta maza video sakas tiesi no turinies, kur ir beigusies sodienas serija! :wacko:

0

4

Tikko pabeidzu sīku izklāstu!!!!!!!!!! Tik patiniet atpakaļ!!!!!!!!!!! :biggrin2:

0

5

Tu neko daudz nēesi nokavējusi, albalonga! ;)
Bija tieši tā kā es vakar teicu: Hul aizgāja pie Gab un pateica, ka vēlas lūgt viņam piedošanu&vēl paspēja piemetināt, ka tas par to citu vīrieti bija meli un, ka Gab ir vienīgais vīrietis viņas dzīvē. Tā arī beidzās sērija. Pašā interesantākajā momentā!
Bet rīt būs laba. :D :)

Atstāsts-labais. Kā jau vienmēr. :D :ok:

0

6

Un tā - noskatījos beigas Julias ierakstā - beigās Eva teica, ka Hulijai jāatdod sevi visu un Hu piekrita. Lusero pateica Alv, ka Nadja ir Gabriela mīļākā. Temasonas dimantā. Hu atnāca, Ga prasīja, ko viņa šeit dara. Un Hu teica Ga - "Es atnācu lūgt piedošanu. Un gribēju pateikt, ka tev meloju, jo biju greizsirdīga. Es tev meloju - tu ESI PIRMAIS UN VIENīGAIS VīRIETIS MANā Mūžā..." Ar to ar beidzās!!!!!!!!! Drīz video būs gatavs!!!! :D

0

7

missy написал(а):

Tu neko daudz nēesi nokavējusi, albalonga!
Bija tieši tā kā es vakar teicu: Hul aizgāja pie Gab un pateica, ka vēlas lūgt viņam piedošanu&vēl paspēja piemetināt, ka tas par to citu vīrieti bija meli un, ka Gab ir vienīgais vīrietis viņas dzīvē. Tā arī beidzās sērija. Pašā interesantākajā momentā!
Bet rīt būs laba. 
Atstāsts-labais. Kā jau vienmēr.

Tikko Julias video redzēju - tieši tās beigas, kuras man nebij ierakstījušās... Lieliskas beigas un nespēju sagaidīt rītdienas sēriju!!!!!!!!!

Un atstāstu šodien kaut kā prieks bij rakstīt - man patika, viss ko Hulija šodien teica, Sen to no viņas dzirdēt gribēju!!!!!!!!!! :D

0

8

albalonga написал(а):

Tikko Julias video redzēju - tieši tās beigas, kuras man nebij ierakstījušās... Lieliskas beigas un nespēju sagaidīt rītdienas sēriju!!!!!!!!!
Un atstāstu šodien kaut kā prieks bij rakstīt - man patika, viss ko Hulija šodien teica, Sen to no viņas dzirdēt gribēju!!!!!!!!!!

Man arī ļoti patika šodienas sērija (ja neskaita Gab&Gra sakariņu). Bija vairāki tādi svarīgi notikumi, nevis tādi sīki fragmenti, kā visbiežāk ir. Tāda saturīga sērija. :)
Jap-Hulija beidzot nākusi pie prāta. Un kā man patika, ka viņa ar Evu tik sirsnīgi sarunājās, un kā viņa Nadju izplivināja no savas mājas-labais, tā viņai vajadzēja... :D vispār Hulija šodien bija tiešām forša! :D :) Ja neskaita to, ka viņa tik akli uzticējās kaut kādas tur Nadjas vārdiem un Gab neko neļāva paskaidrot.
Un dokam arī žetons&Leandro protams arī par izturību. Abas Montanjo māsas karās kaklā, a šie neko. :D
Gabrielam gan fūū, kaut gan itkā jau var viņu saprast...

0

9

missy написал(а):

Un dokam arī žetons&Leandro protams arī par izturību. Abas Montanjo māsas karās kaklā, a šie neko.

Jā, šodien abas Montaņjo māsas vareni uzvedās!!!! Žetoni Dokam un leandro un piezīme Gabrielam. Hu jau nemaz nezinās pagaidām, ka Ga ar Gra pārgulējis, tāpēc jau viņi tik viegli salīgs mieru. Pirmdienas sērijā jau mīlēsies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "RV" lasīju!!!!!!!!! :blush2:

0

10

albalonga написал(а):

Jā, šodien abas Montaņjo māsas vareni uzvedās!!!! Žetoni Dokam un leandro un piezīme Gabrielam. Hu jau nemaz nezinās pagaidām, ka Ga ar Gra pārgulējis, tāpēc jau viņi tik viegli salīgs mieru. Pirmdienas sērijā jau mīlēsies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "RV" lasīju!!!!!!!!!

Oho, nu jau miileesies :)

P.S. - paldies par atstaastiijumu !

0

11

albalonga написал(а):

Jā, šodien abas Montaņjo māsas vareni uzvedās!!!! Žetoni Dokam un leandro un piezīme Gabrielam. Hu jau nemaz nezinās pagaidām, ka Ga ar Gra pārgulējis, tāpēc jau viņi tik viegli salīgs mieru. Pirmdienas sērijā jau mīlēsies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "RV" lasīju!!!!!!!!!

To es zinu, jā. Gab baidīsies pazaudēt Hul un tāpēc klusēs par Gra.
Vai tad pamiers jau rīt iestāsies? hmm. :D

0

12

missy написал(а):

To es zinu, jā. Gab baidīsies pazaudēt Hul un tāpēc klusēs par Gra.
Vai tad pamiers jau rīt iestāsies? hmm.

Nu abi sarunās, ka grib saglabāt laulību. A gabiju sirdsapziņa par Grā mocīs. Istā salabšana būs pirmdien!!!!!!!!!!!!!! Julia noteikti pacentīsies ar video - tāpēc gan jau visi to varēs ieraudzīt!!!!!!!!!!!!! Tik jāpaciešas!!!!!!!!!

0

13

Ilze написал(а):

P.S. - paldies par atstaastiijumu !

Prieks censties!!!!!!!!!! :ok:

0

14

albalonga написал(а):

Nu abi sarunās, ka grib saglabāt laulību. A gabiju sirdsapziņa par Grā mocīs. Istā salabšana būs pirmdien!!!!!!!!!!!!!! Julia noteikti pacentīsies ar video - tāpēc gan jau visi to varēs ieraudzīt!!!!!!!!!!!!! Tik jāpaciešas!!!!!!!!!

Nu jā Gabijam slikti klāsies...
Jā gaidam rīdienu&1dienu protams. :) ;)

Kurš rīt raksta? :D
Es varu, domāju, ka apraksts varētu ap pēcpustd. parādīties.

0

15

missy написал(а):

Kurš rīt raksta?
Es varu, domāju, ka apraksts varētu ap pēcpustd. parādīties.

Nu ir tā, ka es no rīta mājās būšu un redzēšu, tikai laikam neuzspēšu uzrakstīt - būs uz darbu jābizo. Ja līdz 12 nav, tad raksti tu!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

0

16

albalonga написал(а):

Nu ir tā, ka es no rīta mājās būšu un redzēšu, tikai laikam neuzspēšu uzrakstīt - būs uz darbu jābizo. Ja līdz 12 nav, tad raksti tu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nu man ir tāpat, no rīta redzu, bet uzrakstīt nepaspēšu.
Nu ja es rakstu tad mans apraksts ap kādiem 2iem varētu būt. ;)

0

17

Labi, nu ta jau manīs, kura pirmā uzspēs. Es jau kā parasti vispirms ielikšu saīsināto varianta un tad jau tu sapratīsi, ka rakstu. A ja neesmu neko ielikusi, tad vari rakstīt!!!!

0

18

albalonga написал(а):

Labi, nu ta jau manīs, kura pirmā uzspēs. Es jau kā parasti vispirms ielikšu saīsināto varianta un tad jau tu sapratīsi, ka rakstu. A ja neesmu neko ielikusi, tad vari rakstīt!!!!

Skaidrs. ;)

0

19

a kur vares noskatities to video !!

0

20

ANINA написал(а):

a kur vares noskatities to video !!

Nu tepat - sadaļā Julias filmētie video

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 15. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas atstāsts