TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 15. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas atstāsts


15. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas atstāsts

Сообщений 21 страница 32 из 32

21

piedodiet, ka es nesūtu jums visiem personiski, to svideo. vienkārši tas tiešām aizņem ļoti daudz laika. tā kā albalonga man palīdz, tad man tagad galīgi nav grūti jums sagādāt video, kaut vai dažas minūtes. cenšos filmēt, manuprāt, svarīgākos momentus. un tad pārsūtu albalongai, lai viņa ielādē interneta un jūs varētu katrs pats sev to nokačāt.... ;)

0

22

šodienas sērija bija tāda saspringta... es tajā momentā ēdu... :D man pat dažreiz vairs ēst negribejās... nabadziņi. cieš tās Nadjas dēļ. bet kā viņai labi sanāk to teātri spēlēt un vēl pagriežoties pret Kassandru smejas... tāda aktrise!!!

0

23

Julia написал(а):

šodienas sērija bija tāda saspringta... es tajā momentā ēdu...  man pat dažreiz vairs ēst negribejās... nabadziņi. cieš tās Nadjas dēļ. bet kā viņai labi sanāk to teātri spēlēt un vēl pagriežoties pret Kassandru smejas... tāda aktrise!!!

Jā, Nadja varena aktrise. Bet liekas, ka kaut kādā slimā veidā viņa mīl savu māti Kasnadru un ilgojas pēc viņas atzinības. Tas moments, kad Kasandra pielika savu roku pie Nadjas vaiga... Tas bija dīvaini un negaidīti... :blink:

0

24

albalonga написал(а):

Tas moments, kad Kasandra pielika savu roku pie Nadjas vaiga... Tas bija dīvaini un negaidīti..

ahaaa... piekrītu. arī īpaši nesaprotu kāpēc Nadja tā grib ieriebt? savādi... Gabriels itkā patīk, bet viņai ir citi... NAUDA? da labi, viņai ir tāda perfekta šantāža - tas, ka ir Kassandras meita !!! ja viņa to mēģinātu izstāstīt... Kassandra nebūtu īpaši sajūsmā un dotu viņai naudu. bet mīlestība pret mammu... kaut kā nav redzams...  :boredom:   nezinu... kaut kā nedaudz neloģiska tā Nadja, nu bet labi... ;)

0

25

Julia написал(а):

ahaaa... piekrītu. arī īpaši nesaprotu kāpēc Nadja tā grib ieriebt? savādi... Gabriels itkā patīk, bet viņai ir citi... NAUDA? da labi, viņai ir tāda perfekta šantāža - tas, ka ir Kassandras meita !!! ja viņa to mēģinātu izstāstīt... Kassandra nebūtu īpaši sajūsmā un dotu viņai naudu. bet mīlestība pret mammu... kaut kā nav redzams...     nezinu... kaut kā nedaudz neloģiska tā Nadja, nu bet labi...

Jā, Ndja dīvaina. Noteikti viņai ir pamestā bērna sindroms apvienots ar visparastāko stervas dabu un maitas gēniem :D

A kurš rīt atstāstijumu rakstīs???????????? Es rīt darbā līdz pusdeviņiem un vispār visu nākamo nedēļu sanāks strādāt, tā, ka mājās dikti vēlu būšu. Nu vienīgi otrdien no rīta būšu mājās un uzrakstīšu!!!!

0

26

albalonga написал(а):

A kurš rīt atstāstijumu rakstīs?????

ņu nezinu... varbut varēšu.. iespejams ap 14.00, bet varbūt  vēlāk, ap 17.00... tad mājās tu tik vēlu? ok.. tad visi video ierakstu kačāšana bus vēlu vakarā....  :sorry:

0

27

Julia написал(а):

ņu nezinu... varbut varēšu.. iespejams ap 14.00, bet varbūt  vēlāk, ap 17.00... tad mājās tu tik vēlu? ok.. tad visi video ierakstu kačāšana bus vēlu vakarā....

Jā, diemžēl!!! :(

0

28

albalonga написал(а):

A kurš rīt atstāstijumu rakstīs????????????

Es varu uzrakstīt, bet tad tas varētu parādīties pēc 17:00. ;)

0

29

missy написал(а):

Es varu uzrakstīt, bet tad tas varētu parādīties pēc 17:00.

Labāk tā, nekā pusnaktī!!! :D

0

30

albalonga написал(а):

Labāk tā, nekā pusnaktī!!!

Nu jā... laikam tā ir. :D

Un tā kā rīt vajadzētu būt labai sērijai, būs interesanti rakstīt. :Pooh_lol:

0

31

missy написал(а):

Un tā kā rīt vajadzētu būt labai sērijai, būs interesanti rakstīt.

labi, missy, raksti.. es nezinu, ka es atnākšu mājās.. varbūt arī ap 5 varēšu tikai... ;)

0

32

Sodien bija aizraujosa serija! :heart: Hulija ar Gabrielu beigzot izliiga!!! :first_move:  :heart:  :heart:  Tas tiesam bija superigi :D

Отредактировано IruN4ik (19.02.2007 16:09)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 15. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas atstāsts