TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 3.sērija


Sortilegio 3.sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Ja es tūbes linkus forumā neielikšu - neviens neieliks. Un ja es komentāru neuzrakstīšu - neviens neuzrakstīs. Lai arī vismaz viens cilvēks forumā skatās. Skumji. It kā es te tos forumus prieks sevis taisu... :(

http://www.dailymotion.com/video/xjmemz_sortilegio-cap-3_shortfilms

Hahaha, Bruno netika kāzus nakts. :rofl:  Bet man patika, ka viņš klavieres spelē°.
Alejandro mīļums - zemniekiem palīdzēja, tāpēc arī izglābsies.
Man patīk Viktorijas kaklarota V. V for Vendetta atgādina. :D

Rakelai tā zilā klietiņa super. Sižetu es nekomentēju, jo nav neka tāda pagaidām, kas nav pēc iepriekšzināmā sižeta.

0

2

albalonga написал(а):

Ja es tūbes linkus forumā neielikšu - neviens neieliks. Un ja es komentāru neuzrakstīšu - neviens neuzrakstīs. Lai arī vismaz viens cilvēks forumā skatās. Skumji. It kā es te tos forumus prieks sevis taisu...

Piedod, es turpāk to varu darīt.. :)

albalonga написал(а):

Rakelai tā zilā klietiņa super.

Jā, man arī ļoti patika! :)

albalonga написал(а):

Bet man patika, ka viņš klavieres spelē°.

Man tas aktieris patīk.. :love:

0

3

GaBy написал(а):

Man tas aktieris patīk..

Kā, ir kaut kas tajā David Cepeda. Accorraladā ar Davids un Williams atveidoja brāļu, tikai abi bija labie varoņi. Vot tur kā pozitīvais varonis man Davids ne īpaši. Viņam sejā rakstīts un runas manierē izpaužas, ka viņam ļaunie varoņi jāatveido.

GaBy написал(а):

Piedod, es turpāk to varu darīt..

Jauki, paldies. Un pardon, ka es te tā sabāros - hihihi... :rofl:

0

4

albalonga написал(а):

Un pardon, ka es te tā sabāros - hihihi...

Vainīga! :blush:

albalonga написал(а):

Accorraladā ar Davids un Williams atveidoja brāļu, tikai abi bija labie varoņi. Vot tur kā pozitīvais varonis man Davids ne īpaši. Viņam sejā rakstīts un runas manierē izpaužas, ka viņam ļaunie varoņi jāatveido.

Neesmu redzēju Accoraldu, tapēc nemāku teikt, bet viņam toč piestāv būt ļaunam, labajā lomā nespēju iedomāties! :D

Отредактировано GaBy (11.06.2009 21:27)

0

5

GaBy написал(а):

Neesmu redzēju Accoraldu, tapēc nemāku teikt, bet viņam toč piestāv būt ļaunam, labajā lomā nespēju iedomāties!

Nu es ar ne visu - tikai atsevišķus fragmentus, jo man ļoti patika kopa Mariana Torresa un Williams Levy - viņi bija it kā pāris nr.2 vai arī nu tipa Protagonistas Juvenil kā mēdz teikt. Maz bija viņu ainu un brīžiem ļoti sviestaini tās viņu attiecības, jo telenoveli baigi izpleta garumā un neko nevarēja sadomāt priekš viņiem, bet bija tur arī daži tādi momentiņi.  :D  Galu galā cik nu netā lasīju, tad viņu Larry un Gaby pāris bija mīļāks cilvēkiem nekā galvenais pāris, kurus atveidoja David Cepeda un Alejandra Lazcano. Bet nu jā - nu Davida Varonis Maximiliano tur tik garlaicīgs bija. Un beigu posmā novelē tipa nomira, bet patiesībā izdzīvoja un ar parūku un pārtaisījies atgriezās kā tipa cits cilvēks, lai atriebtos ienaidniekiem. Nu sviests tur beigās tajā novelē bija reāls. Tomēr reitingi bija labi, tāpēc tik garu izvilka - ja nemaldos tad ap 200 sērijām.

0

6

Hehe, nu skaidrs, paldies par ieskatu.. :) ^^

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 3.sērija