TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 5. sērija


Sortilegio 5. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xjnq04_sortilegio-cap-5_shortfilms

0

2

Fernando un Viktorija??????wow. negaidīju. Tieši skatos sēriju un viņš tā paturēja viņas rociņu. Hihihihi. a kas - interesanti.

0

3

albalonga написал(а):

Fernando un Viktorija??????wow. negaidīju. Tieši skatos sēriju un viņš tā paturēja viņas rociņu. Hihihihi. a kas - interesanti.

Jap, man arī bija šoks.. :D Bet nu jauki.. :) Man liekas, ka šie būs kopā beigās.. :D

0

4

GaBy написал(а):

Man liekas, ka šie būs kopā beigās..

Kaut nu. Pariezas sižata attīstības sekas varētu būs, ka viņi kļūs par manu mīļāko pāri. Man Daniela Romo jau sen ļoti, ļoti patīk un Gabriela Soto ar nav ne vainas. Bet ar galveno pāri problēma ir tāda, ka Brakamontesu paciešu kā zobu sāpes. Nu nekad man viņa nav patikusi. :blush:

0

5

albalonga написал(а):

Man Daniela Romo jau sen ļoti,

Jap, man viņa ļoti patika Mīlas ceļā..

albalonga написал(а):

Gabriela Soto ar nav ne vainas.

Jap, viņš man patika kā Gabriela (Horhe Salinas) brālis tai pat seriālā.. Abi asociēja ar to seriālu! :D

albalonga написал(а):

Brakamontesu paciešu kā zobu sāpes. Nu nekad man viņa nav patikusi.

Hehe.. :D Man pret viņu nekas nav, patika Rūbijā, vairāk nekur neesmu redzējusi tik kā šeit.. :D

0

6

GaBy написал(а):

Jap, viņš man patika kā Gabriela (Horhe Salinas) brālis tai pat seriālā.. Abi asociēja ar to seriālu!

Jā, mīlas ceļš man bija mīļa novele. Un Daniela Romo tur satriecoša bija. Vēl viņu atceros no El Manantial, kur viņas varone gan bija vairāk negatīva.

+1

7

albalonga написал(а):

Jā, mīlas ceļš man bija mīļa novele. Un Daniela Romo tur satriecoša bija.

Jap, jap, jap! ^^ Tas dons Čučo no Sortilegio man vienmēr paliks Pērles tēvs Fidels.. :D

0

8

GaBy написал(а):

Jap, jap, jap!  Tas dons Čučo no Sortilegio man vienmēr paliks Pērles tēvs Fidels..

hohoho, un es tieši prātoju, kāpēc man viņš tik pazīstams izskatās... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 5. sērija