TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 11. sērija


Sortilegio 11. sērija

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

:love:  ^^

http://www.dailymotion.com/video/xju3k7_sortilegio-cap-11_shortfilms

0

2

Es arī :) sāku skatīties un tagad nevaru vien sagaidīt nākamās sērijas  :love:  :blush:

+1

3

sigsaster написал(а):

Es arī  sāku skatīties un tagad nevaru vien sagaidīt nākamās sērijas

Jēj, forši! ^^ Laipni lūgta bariņā.. :D :love:

0

4

sigsaster написал(а):

Es arī  sāku skatīties un tagad nevaru vien sagaidīt nākamās sērijas

Ooo, forši, ka skaties Sortilegio  un nepazūdi no foruma :)

0

5

njā, es ar gaidu kaut kā. Man pat sāk nepatikt sēriju īsums...

0

6

albalonga написал(а):

Man pat sāk nepatikt sēriju īsums...

Es kkur lasīju, ka pēc 15. sērijas būs atkal 45 minūšu garums.. :huh:

0

7

Atzīšos, ka es ar ik pa brīdim paskatos  :blush:  10. sērija bija vnk super  :flirt:

0

8

cravey написал(а):

10. sērija bija vnk super

Aww, man arī patika! :love:

0

9

GaBy написал(а):

Es kkur lasīju, ka pēc 15. sērijas būs atkal 45 minūšu garums..

tā varētu būt un labi, ka tā. :D

0

10

es arī skatos un man patiešām ļoti patīk :) :) :) :), forši būtu, ja sērijas nebūtu tik īsas

0

11

mmaarriiaa написал(а):

es arī skatos un man patiešām ļoti patīk , forši būtu, ja sērijas nebūtu tik īsas

Prieks par to, mmaarriiaa! ^^ Njā, es arī gaidu, kad būs garākas! ^^

0

12

GaBy написал(а):

Prieks par to, mmaarriiaa! ^^ Njā, es arī gaidu, kad būs garākas! ^^

Pagaidām šī ir vienīgā telenovele, ko es skatos.

0

13

mmaarriiaa написал(а):

Pagaidām šī ir vienīgā telenovele, ko es skatos.

Aha. Man arī vienīgā. :)

0

14

jej, gara.

njā, no smiekliem līdz asarām. Bet tā bija sērijas labākā daļa - Marija Hosē iereibusi - viņu smiešanās un sarunas restorānā, skūpsts mašīnā un tas, kā viņš par spīti ievainojumiem, nesa viņu augšā pa kāpnēm. Viņi abi tā smējās - šķita, ka paši aktieri nevar smieklus noturēt. Un restorānā, kad viņai somiņa izkrita un viņš pacēla. Un vispār jau pirms restorāna, kad viņi gāja lejā pa baltajām kāpnēm uz balto mašīnīti. Eh, kā pasakā par pelnrušķīti. Dievīgi.

0

15

njaa, skaista sērija :)

0

16

Awwwww, ne velti gaidīju šo sēriju! :love: Tik skaista.. ^^
Un kā Marija Hosē izmainījās, kad gāja tikties ar Alehandro.. :love: Iepriekš raudāja, tad smaidīja.. :love: Un tā zilā kleitiņa viņai tik labi piestāvēja! :love: ^^
Apraudājos pie skūpsta ainas mašīnā.. :'(  :love: Bet tai pat laikā pārsmējos, kad viņi ienāca mājā un kā viņš viņu nesa pa kāpnēm.. :D :love:
Kaitina tas Bruno, tā kā tāds fantomass visur uzrodas.. :angry: Grrr, tieši visskaistākajā momentā parādās! :angry:
Vienubrīd man jau likās, ka viņa Alehandro pateiks par noslēpumu, bet nē.. Žēl viņas, ka viņu šitā izmanto, viņai rokas sasietas.. :'( Un pēdējā aina Marijas Hosē istabā..  :mad: Tas Bruno ir un paliek gatavais maita! :mad:

0

17

Jā, sērija bija ļoti jauka...apburoša un tāda gaisīga... :) Un tā aina ar nešanu pa trepēm...es jau sākumā nodomāju, ka nekur neuznesīs, abiem un mans tāds smaids līdz ausīm  :rolleyes:
Bet Bruno...rrr...dusmas uz viņu, kā Marija Hosē kaut bišķin laimīga, tā šis uzrodas un visu sabojā :(

0

18

GaBy написал(а):

Kaitina tas Bruno, tā kā tāds fantomass visur uzrodas..

pff..tas gan..traucē visu romantiku ar savu ģīmi..

Bet šie abi dievīgi  :love:  Viņi tik tiešām tā saskan kopā!!!!! Nevar nesajust viņu ķīmiju! Lai gan Žaklīna nerada manī dievināšanas sajūtas pret viņu, bet nevar noliegt , ka ar Viljamu viņi kopā veido specīgu pāri!! Un kad viņa smaida izskatās glīta :D :)
aakk...dievīgi  :love: 
pa tām kāpnēm toč forši bija..man jau arī liekas , ka aktieriem pašiem smiekli nāca :D

0

19

aNgeL написал(а):

Viņi tik tiešām tā saskan kopā!!!!! Nevar nesajust viņu ķīmiju!

Piekrītu ar visām četrām.. :D

aNgeL написал(а):

ar Viljamu viņi kopā veido specīgu pāri!!

Tas gan! :) Man tajos skaistajos momentos tirpas skrien cauri.. ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 11. sērija