TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 2. sērija


Zorro 2. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

Nu, vai kāds redzēja???????? Superīga!!!!!!! Zorro un Esme ir lieliski kopā. Nu jau veidojas Zesme un Desme - Zorro + Esme un Djego + Esme!!!!!!!!!! :D Nu jā - tā jau būs, kā Kriss tur sākumā saka - Tu y yo estamos enamorados con la una misma mujer!!!!!!!!!!!!!!!!! Kad būs laiks, uzrakstīšu, kas šajā sērijā notika. tagad jau 3. sēriju skatos!!!!!!!!! :rofl:

0

2

:kush: albalonga tu jau visu esi redzejusi

0

3

HuLiA написал(а):

albalonga tu jau visu esi redzejusi

Visas 4 noskatījos. Rīt tikšu pie piektās - nespēju sagaidīt!!!!!!!!!!!!! :D

0

4

aiii kads tev parksts nevaru skatites kad kriss skupstas ne ar nataliu streignardi=((( :vikings:

0

5

HuLiA написал(а):

aiii kads tev parksts nevaru skatites kad kriss skupstas ne ar nataliu streignardi=(((

Izslimo tak beidzot Vētru un sāc slimot ar Zorro!!!!!!!!!!!!!!! :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

6

:biggrin2: neee nav aptieka tadas tabletes=) un kamer iet vetra es pat nevarewu domat par kadu citu serialu :give_heart:

0

7

HuLiA написал(а):

neee nav aptieka tadas tabletes=) un kamer iet vetra es pat nevarewu domat par kadu citu serialu

A es esmu pilnīgi pārslēgusies uz Zorro, pēc tam seko Likmes - un viss - jo nekam citam laiks vairs neatliek???? Kāpēc neraksti vētras atstāstus??????????????????????????????????????????????????? :neka:  :D

0

8

albalonga написал(а):

A es esmu pilnīgi pārslēgusies uz Zorro

mmmmmmm... noskatījos 3 "zorro" sērijas... jā, super... ļoti patīk... un tas, ka ir spāņu valoda man nemaz netraucē. varu teikt jēgu principā saprotu... + vel to šo no tevis izlasu, un vispār viss paliek skaidrs!!!!  :rose:  - tas tev, albalonga, par darbu !!! :D

0

9

Julia написал(а):

tas tev, albalonga, par darbu !!!

Paldies!!!!!!!!!!!!:blush2:

0

10

:superman: albalonga jo nevaru sakt  :sleep:  no nakamas nedelas sakwu

0

11

HuLiA написал(а):

albalonga jo nevaru sakt    no nakamas nedelas sakwu

Turēšu pie vārda!!! :P

0

12

Nu, kā jums otrā sērija. Es speciāli aizbizoju prom no darba ātrāk... Pj, bļin, smējos kā kutināta, kad Djego izvilka zaķīti no cepures... Un Djego sejas izteiksmes - nepārspējamas. Un beigas jau pats par sevi - satriecošas...

0

13

jā, šodien es ar skatījos :D es ar ņirdzu, kad viņš to zaķīti izvilka :D

0

14

albalonga написал(а):

Pj, bļin, smējos kā kutināta, kad Djego izvilka zaķīti no cepures...

tas vispār ir mans mīļākais moments šajā seriālāa.. ok.. cik nu esmu redzējusi no šī seriāla, bet tieši šo brīdi biju pārtinusi toreiz un skatījos vēl vairākas reizes :D dievinu :D

albalonga написал(а):

Un Djego sejas izteiksmes - nepārspējamas

ak, piekrītu :D

albalonga написал(а):

Un beigas jau pats par sevi - satriecošas...

jaaa.. ir gan satriecošas.. un visa tā mūzika.. un es rīt neredzēšu - aaaaa.. bļaut gribas :( es tā gribu paskatīties rīt :(

0

15

šodien sērija bija tik laba, tā pārsmējos. :D pat mana mamma skatījā un smējās. :D un jā, zaķītis mīlīgs bija, tāpat kā tā roze. :D ehh, un viņi kopā tik labi izskatās! :love:

0

16

GaBy написал(а):

ehh, un viņi kopā tik labi izskatās!

atzīstu ka jā ;) vispār šajā seriālā Favela man diezgan labi patīk ;)

0

17

aNgeL написал(а):

vispār šajā seriālā Favela man diezgan labi patīk ;)

mhm, man arī ;)
man viņa šausmīgi kaitināja Mežonīgajā kaķē.. tik naiva un tik... piedodiet.. stulba.. :D

0

18

GaBy написал(а):

man viņa šausmīgi kaitināja Mežonīgajā kaķē.. tik naiva un tik... piedodiet.. stulba..

man arī :D un manai mammai Marlēne asocējas ar Mežonīgo kaķi, mēs tā ierēcām abas par to telenoveli :D

mamma saka - tad jau tava Lorena, salīdzinājumā ar šito, ir princese :D

0

19

angelina написал(а):

un manai mammai Marlēne asocējas ar Mežonīgo kaķi, mēs tā ierēcām abas par to telenoveli :D

mana mamma kad ieraudzīja Marlenu, viņa saka - ev, bet šitā tak bija vienā seriālā, kurā visu laiku tikai raudāja. :D citu neko nedarīja. :D es tā sāku rēkt. :D

angelina написал(а):

tad jau tava Lorena, salīdzinājumā ar šito, ir princese :D

princese par mazu - tad jau labāk visu princešu karaliene! :love:

0

20

GaBy написал(а):

princese par mazu - tad jau labāk visu princešu karaliene!

jā, bet no mammas mutes tas ir bezmazvai tas pats :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 2. sērija