TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Los Victorinos (Telemundo, 2009)


Los Victorinos (Telemundo, 2009)

Сообщений 21 страница 30 из 30

21

2.sērija mani gandrīz aizmidzināja. Neviens no Victorinos joprojām neparādās, pat nākotnes pareģojumos nē, kā bija 1.sērijā. Joprojām priekšvēsture. Un krita man uz nerviem, pat kretinēja visi vīrieši Victorinos tēvi. Viens sit sievietei un dzer, otrs pieprasa, lai sieva piedalās treesomā ar prostirtūtu un pēc tam izvaro tā pirmā kretīna sievu, trešais jau militāristos nedzimušo bērnu ieskaitījis - vispār slimīgs. Ak jā - un resnulītis Manolo ar uzvedās kā idiots, lai arī viņa un čabulītes mīlēšanās bija jaukākā sērijas daļa. Bilan, ceru, ka 3.sērija būs interesantāka un Victorinos beidzot parādīsies.

0

22

nu jā man jau liekas ka ši priekšvēsture varētu ūt diezgan garlaicīga

- drošvin vienano visiteresantākajām daļām varētu būt tā ceturā kārts un nez kāpēc man liekas ka tai jābūt sievietei

0

23

Spriežot pēc ievietotajiem fragmentiem,tas acīmredzot ir detektīvtrilleris,līdz šim nav redzēts,vismaz Latvijā-šāda satura seriāls.

0

24

pinocchio написал(а):

- drošvin vienano visiteresantākajām daļām varētu būt tā ceturā kārts un nez kāpēc man liekas ka tai jābūt sievietei

hohoho... Viktorija...

Terēze написал(а):

Spriežot pēc ievietotajiem fragmentiem,tas acīmredzot ir detektīvtrilleris,līdz šim nav redzēts,vismaz Latvijā-šāda satura seriāls.

Jā - te ir mistika, kriminālistika un arī sociālā studija - parāda dažādu Latīamerikas sociālo slāņu dzīveis veida un līmeņa atšķirības.

0

25

ev, es tikko nopētīju, ka tā neatklātā kārts ir sirds dūzis. :D  Čista laikam dāma. o.O

0

26

albalonga написал(а):

hohoho... Viktorija...

albalonga написал(а):

ev, es tikko nopētīju, ka tā neatklātā kārts ir sirds dūzis. :D  Čista laikam dāma. o.O

nekad īsti neesmu domājusi kas tā pa kārti un tā , bet patreeiz škiet ka tur vispār tādas baigli lielās mīlas un sacensības par mīlu nav , tā kā tā būtu pārāk liela atkāpšanās no telenoveķu pasaules tā kā noteikti visi trī vienu laik sacentīsies par viņu un tad viens no tiem dabūs

0

27

visi čtri ir zēni Viktorino. Ceturtais, kurš nav vēl zināms - viņa abi vecāki nomira un viņu adoptēs geju pāris, laikam tāpēc viņam sirsniņas kārts.

Skatos 7.sēriju un joprojām 1985.gads un nav viņi pieauguši joprojām parā'dijušies. Bet vismaz ir piedzimuši un tagad visi mazi brēkuļi.

0

28

albalonga написал(а):

visi čtri ir zēni Viktorino. Ceturtais, kurš nav vēl zināms - viņa abi vecāki nomira un viņu adoptēs geju pāris, laikam tāpēc viņam sirsniņas kārts.

ahh - kas tyā par nejēdzību, un kur paliek drāma??? :question:

albalonga написал(а):

Skatos 7.sēriju un joprojām 1985.gads un nav viņi pieauguši joprojām parā'dijušies. Bet vismaz ir piedzimuši un tagad visi mazi brēkuļi.

- nu jā diezgam lēni tur tā vissnotiek
nu neiznu nedaudz tracina tik lēnģi scenāriji

0

29

nu vot - mani ar sāk jau tracināt. Gaidu, kad mazie brēkuļi beidzot lieli izaugs, bet kā neaug, tā neaug... :D  Bet tur jau ir divi aktieri no Lunas un viens no PDG - tāpēc jau vien gribas skatīties. Bet nu es skatos tā pavirši - klausos, kas notiek, bet daru darbā citas lietas.

0

30

albalonga написал(а):

nu vot - mani ar sāk jau tracināt. Gaidu, kad mazie brēkuļi beidzot lieli izaugs, bet kā neaug, tā neaug... :D  Bet tur jau ir divi aktieri no Lunas un viens no PDG - tāpēc jau vien gribas skatīties. Bet nu es skatos tā pavirši - klausos, kas notiek, bet daru darbā citas lietas.

nē u man visāā ziņā neliekas neinteresanti mazi bērni, bet nu nezinu tracina k a tādas rpriekšvētsurītes pārāk izvlk, nokavējo un paližo garām lielās izdeības

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Los Victorinos (Telemundo, 2009)