TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 21.sērija


Mas Sabe El Diablo 21.sērija

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Tas ilgi gaidītais brīdis beidzot ir klāt  :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Nu42dQZuT1M[/youtube]

0

2

hahaha, cik reizes jau noskatījies????

Es atnācu no darba un kādas pārdesmit reizes noskatījos. Tūlīt vēl kādas pārdesmit reizes noskatīšos. Bet jocīgi viņš tur izgērbjas - viņas tur klāt nav - viņs viens pats. Nesaprotu - ko viņs viņai - striptīzu rādīs vai??? :D  Bet tik skaisti - Manu balss no aizturētām asarām aizlūzusi, kad viņa lūdz piedošanu. Un tad, kad viņa saka, ka viņš viņai ir svarīgs - tik skaisti. Un pierītes kopā saliktās. Dievīgi.

0

3

Ev, bet ja viņi pārgulēs, tad būs ļoti neraksturīgi telenovelēm - galvenā varone iepriekšējā naktī ar vienu pārgulēja un nākamajā dienā mīlējas ar citu  :D

0

4

albalonga написал(а):

Ev, bet ja viņi pārgulēs, tad būs ļoti neraksturīgi telenovelēm - galvenā varone iepriekšējā naktī ar vienu pārgulēja un nākamajā dienā mīlējas ar citu  :D

Tā iepriekšējā nakts neskaitās, viņa bija pillā :D Ne ne, tagad vairākas reizes paskatoties, man šķiet, ka nepārgulēs. Telemundo tik grib, lai mēs tā domātu :D

P.S - Es jau vairs neskaitu, cik reizes esmu noskatījusies :D

0

5

cravey написал(а):

Telemundo tik grib, lai mēs tā domātu

nu es ar tā domāju kaut kā. Nez. Manu vispirms varētu gribēt atsaukt savu saderināšanos ar Martinu. Vai arī taja neprata mirklī tiesām mīlēsies un tad Manu pārdzīvos un noželos. Bet vēl iespēja, ka Esperanza atnāks un pārtrauks viņus, pirms tie abi aiziet par tālu.

hahaha - nu es ar jau saskatījos nezinu cik reizes. Oj, es tā gaidu. Šodiena kaut kā veiksmīgi pagājusi, rīt ar Palo un Juliu ar paies. Pirmdien darbā centīšos rakstīt, bet arī vel šis tas japadara - gara būs diena - laikam visgarākā gaidīšanas ziņā un es vēl miegaian būšu, jo naktī laikam daudz nesanāks ar Palo un iepējams Juliu gulēt. Bet gan jau. Un pirmdien loģiski un noderīgi būtu no kādiem 23 līdz 3 pagulēt pirms msed, jo naktī no 23. uz 24.jau tapat nesanāks gulēt, bet nu nez vai spēšu tāda emocionāli uzbudināta un gaidoša. :D

0

6

Es ģībstu!!!!!!  :love:

0

7

hahaha... es tikko pamodos biki no ģīboņa un dodos sapņot par Mangel.... :love:  Un arī Vimmy :D

0

8

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KJqzQT-oTZ0[/youtube]

0

9

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EL3NhTEtyGY[/youtube]

0

10

ak, foršīīī!! kā man patīk kādi tādi brīži, kā tas, kurā Angels izglāba Manuelu no tiem vīriešiem.. :D Īsts Angels Salvadors.. 1 pret trijiem :D xi :D  :love: mjāa. tagad nabaga Manuelai nemaz nav viegli izlūgties piedošanu.. Kaut ātrāk tūbē turpinājumu ieliktu!

0

11

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uZt_ezAdydI[/youtube]

0

12

hihihi... Smieklīgākais ir tas, ka es paredzēju, ka Manu iepazīsies ar Esperanzu un ka Manu uzbruks, bet Angels viņu izglābs. cravey mans liecinieks. Un piepildījās. hehehehehe... Nu to trešo daļinu - tieši to visjaukāko trešajā daļinā es jau kādas desmit reizes noskatījos... Cetutasjā daļinā ar vēl ir labi momentiņu un beigas vispār ļoti eksplozīvas... :D  Hihihi, kā jau teicu - Mangel un Vimmy rullē.

0

13

yeeey...skrienu skatīties trešo daļu :D
nu vispār jau jāa.. ņemot vērā, ka bīstams rajons, un kad sapratu, ka šī mašīnā gaidīs, tad man jau ar sāka likties, ka būs viņa jāglābj :D

0

14

bļin, es atkal apraudājos... es nevaru - vienkārši tas ir tik aizkustinoši, tik skaisti. Tas it kā apliecina, ka ir vērts dzīvot, ka ir kaut kāda jēga... Smieklīgi, vai ne? Bet es nevaru - vienkārši tās izjūtas, emocijas piepilda visu un gribas smaidīt, bet reizē asaras tek. Uz darbu šon braucu, kavēju. Pēkšņi iedomājos, ka atbraukšu un drīz jau video būs un atkal varēšu noskatīties. Tinu atmiņā pagājušajā naktī tiešraidē redzēto un pieķēru sevi smaidot līdz ausīm. Daži cilvēki nesapratnē blenza, bet es nespēju beigt smaidīt.

0

15

aNgeL написал(а):

nu vispār jau jāa.. ņemot vērā, ka bīstams rajons, un kad sapratu, ka šī mašīnā gaidīs, tad man jau ar sāka likties, ka būs viņa jāglābj

hahaha, es to paredzēju pirms vēl viņa vispār bija izlēmusi doties pie Angela. Mēs jau ar cravey nolēmām, ka kad nauda atradīsies, tad Manu dosies pie Angela un tad jau es paredzēju tikšanos ar Esperanzu vai uzbrukumu. Redz ka bij abi, jo viņi viltīgi uztaisīja, ka Esperanza dodas uz darbu un Manu paliek mašīnā. Es domāju, ka uzbruks tad, kad Manu meklēs pareizo adresi.

0

16

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R7RIka-kF3A[/youtube]

0

17

albalonga написал(а):

bļin, es atkal apraudājos... es nevaru - vienkārši tas ir tik aizkustinoši, tik skaisti. Tas it kā apliecina, ka ir vērts dzīvot, ka ir kaut kāda jēga... Smieklīgi, vai ne? Bet es nevaru - vienkārši tās izjūtas, emocijas piepilda visu un gribas smaidīt, bet reizē asaras tek. Uz darbu šon braucu, kavēju. Pēkšņi iedomājos, ka atbraukšu un drīz jau video būs un atkal varēšu noskatīties. Tinu atmiņā pagājušajā naktī tiešraidē redzēto un pieķēru sevi smaidot līdz ausīm. Daži cilvēki nesapratnē blenza, bet es nespēju beigt smaidīt.

Mēs laikam abas pēdējā laikā ļoti emocionālas.. :D Tu par msed, es par Tiesībām mīlēt.. :D :D šodien atkal noskatījos pēdējo sēriju un apraudājos :D

albalonga написал(а):

hahaha, es to paredzēju pirms vēl viņa vispār bija izlēmusi doties pie Angela. Mēs jau ar cravey nolēmām, ka kad nauda atradīsies, tad Manu dosies pie Angela un tad jau es paredzēju tikšanos ar Esperanzu vai uzbrukumu.

Nebrīnos..Tev jau īpaša jušana :D

0

18

hihihi... 4.daļai ar ir savs šarms. Maita Martins vēl vienu skūpstu izjauca. Un Manu gaidīja pēc tam skūpstu, bet Angels pagāja garām un mašīnas durvis atvēra.  :D  Bet tas Angela smaidiņš pēc tam.  :love:  un Vimmy beigas - hahahahaha, cik negaidīti. Manu būtu jāpamācās šis tas no vecākās māsas...

0

19

albalonga написал(а):

Un Manu gaidīja pēc tam skūpstu, bet Angels pagāja garām un mašīnas durvis atvēra.

šis ar bij forši :D :D Man patīk, ka viņai vēl vējā tie mati smuki spēlējas..  :love:  Un vēlāk ar Horacio bija kārtējā smieklu deva - cik Manuela ir forša, kad ir tāda kautrīga un ar vainas apziņu kā maza meitenīte :D :D

albalonga написал(а):

un Vimmy beigas - hahahahaha, cik negaidīti. Manu būtu jāpamācās šis tas no vecākās māsas...

negaidīju, ka tik strauji būs.. :D Manuelai tiešām būtu jāpamācās no māsas.. šī arī sākumā tāda nedroša , un tad - klikšķis un pārvērtās :D :D :D
bet no 1 puses tikai 21.sērijā pirmie skūpsti - tik vēlu liekas..lai gan šajā seriālā kaut kā nejūt to sēriju skaitu

0

20

aNgeL написал(а):

bet no 1 puses tikai 21.sērijā pirmie skūpsti - tik vēlu liekas..lai gan šajā seriālā kaut kā nejūt to sēriju skaitu

jā, jo tie momentiņi bija tādi daudzi jau, ka karsti ar bez skūpstiem bija. Un kas neraksturīgi - ar Martinu jau vairāki skūpsti bija. Neatceros nevienu tādu noveli līdz šim.

Jā, un vēl - kad Jimmy prasīja, vai Virhīnija ir lietojusi narkotikjas un viņa teica, ka kopš izsoles nav - man šķiet, ka viņa meloja. Un vēl - es domāju, ka Vimmy tomēr nepārgulēs, jo tas ir biki par strauju. Nez. Bet jā - Gabijai ar Carlosu ir tāda ķīmija - ideāli komiķi abi. Un visas viņu ainas kopā ir satriecošas. Var skaļi smieties. Un man patīk tā draudzība, kā viņš darbā apskāva Manu no mugurpuses, kad viņa Angelu todien atlaida. Un toreiz, kad Manu atnāca pēc Martina atraidījuma un nolika galvu Horacio klēpī. Pat tādi fiziski pietiekami intīmi pieskārieni viņu starpā apliecina to, cik ciešā un cik tuva viņu draudzīma. Man piemēram ne ar vienu draudzeni tā nav bijis. Ak, mīlu viņus.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 21.sērija