TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 21.sērija


Mas Sabe El Diablo 21.sērija

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

Ahh, cik daudz jau jūs te "aprunājušas" bijušo sēriju :D
Man vispār, pēc tiešajā skatīšanās bija kapitālās emocijas!!! Sērijas iespaidā arī superīgu sapni redzēju, ne par Mangel, bet kaut ko uz to pusi :love:  Pašas sērijas laikā bij gan grūti elpot, gan gribējās smilkstēt un vēl visādi dīvaini izturēties, bet tā kā blakus istabā mans mammuks saldi gulēja, tad negribēju riskēt un pamodināt :D Kā jau teicu Alby, tad līdz šim šī noteikti ir mana mīļākā sērija :)

P.S - Tas par to notikumu pareģošanu ir vistīrākā patiesība!!! :D

Отредактировано cravey (23.06.2009 15:31)

0

22

:D

take me to the magic of the moment to the glory night - ai, man te skan Scorpions...

hihihihihihi... Njā - un ja ir, tad pamatīgi - abiem galvenajiem pāriem pirmie skūpsti vienā sērijā - tas ir kaut kas. Man tik bail, kas tagad būs birojā. Un kas tālāk būs ar Vimmy. Man ir sajūta, ka Jimmy varētu it kā atraidīt kādu iemeslu dēļ Virhīniju un viņa iestigs narkotikās pamatīgāk. Tas tā noteikti būs. Bet Mangel - nez. Martins tagad būs sajūsmā par Angela zagļa talantu. Bet Manu apjukusi. Un kā lai saderināšanos atsauc? Vēl māsas atklās par Anibala tuvo nāvi un tas būs šoks. Neapšaubāmi Anibala pēdējā vēlēšanās būs, lai Manu apprecas ar Angelu.  Bet Angels kādā brīdī iepīsies tik dziļi melos un zādzībās, ka droši vien atraidīs Manuelu - nav jau arī viņam viegli Manuelei acīs melot... Un vēl ja viņš būs sūdos līdz ausīm un briesmās, viņš arī atšūs Manu, lai viņai nedraudētu briesmas. Un tad kādā brīdī mēs piedzīvosim drausmīgāko sēriju, ka Manu apprecēsies ar Martinu...
Vēl es ko domāju - tas audits vēl ņems un parādīs, ka kaut kādas nesakritības ir Virhīnijas uzņēmumā - Martins mierīgi varētu ko tādu izstrādāt.

0

23

Ai Alby, labāk vēl nedomāsim par visām tām šausmām, kas mūs noteikti sagaida, pakavēsimies vēl 21. sērijas emocijās :)

0

24

hahaha... es jau kavējos. visu laiku kavējos... :D

0

25

Alby, vai drīkstu teikt, cik ĻOTI MAN PATĪK TAVS PARAKSTS? :D

0

26

cravey написал(а):

Alby, vai drīkstu teikt, cik ĻOTI MAN PATĪK TAVS PARAKSTS?

hahahahaha...

0

27

pfff, alby, nu varēji pabrīdināt, ka tur seko spoilerīga informācija :P

bet par pašu sēriju - ak, burvīīīgi! Nu ok, nav man tik traki kā jums ar emocijām, bet ņemot verā manu šīsdienas garastāvokli, tie platā smaida un skudriņu mirkļi bija lieliski! :love:  nu un Manuela un Horacio - vēl nedaudz pozitīvisma un jautrības. :D  mm, un Virhīnija ar Džimmiju.. Ek, kā man viņa patīk! Nu ļoti, ļoti! Pat Džimmijs ar viņu paciešams. :D bet nu jā.. ne jau par velti tās narkotikas tur ir... kā saka par teātra izrādi un bisi.. tā arī te - nu ir jābūt viņai nepatikšanām ar to. Bet man ir savtīgs prieks - tas sola intensīvas emocijas un interesantus notikumus...

Protams Manu un Angels vispār atsevišķs stāsts... :D šobrīd negribu domāt, kas slikts varētu notikt tālāk un kādas problēmas rasties, bet gan gaidīt nākamo viņu tikšanās reizi, jauno dienu, darbu.. :love:  viņi ir tik fantastiski...!!! Un tas pateicoties Gaby un Jencarlosam - viņiem tiešām izdodas atveidot tik lieliski šos varoņus! :love:

0

28

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 21.sērija