TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 20. sērija


Sortilegio 20. sērija

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://www.dailymotion.com/video/xjua49_sortilegio-cap-20-wlw_shortfilms

0

2

visi tik kliedz... :D

0

3

ā, ko es gribēju teikt - Televisas avances atklāj pārāk daudz - buretiski visus svarīgājos notikumus nākamajā sērijā. Man labāk patīk Telemundo, kur ir noslēpums, kur no avances mistērija kļūst vēl lielāka...

0

4

albalonga написал(а):

Man labāk patīk Telemundo, kur ir noslēpums, kur no avances mistērija kļūst vēl lielāka...

jāā.. tas gan tā ir.. Telemundo tās avances tiešām tādas ar intrigu iekšā..
šī te avance manus nervus nomierināja, ka MH pateiks Aleksam, kādus Bruno jaunus nosacījumus izdomājis ar to bērnu.. no 2. puses to varēja neparādīt un es būtu nemierīga, vai tikai atkal nenotiks kkāds murgs :D

0

5

Personīgi mani netraucē pārāk gars ieskats nākamajā sērijā,jo tāpat nākamajā dienā ir jau aizmirsies,ko tur rādīja,ja vien protams,izvēlētie fragmenti nav pārāk intriģējoši.Bet cik cilvēki,tik viedokļi,vieniem patīk māte,citiem meita,bet vēl kādiem kleita.

0

6

Terēze написал(а):

vieniem patīk māte,citiem meita,bet vēl kādiem kleita.

man kurpes... :D

0

7

Ne viss kas bija avancē, bija sērijāa.. žēl.
Cik žēl Aleksa, ka viņš tā cieš.. tik mīlīgs izskatās.. Gaidīju, ka MH atnāks..ka mierinās viņu.. mjāa.. un nepatīk man Aleksa attieksme pret MH šajā sērijā..  Viņiem jau vēl tomēr ir ļoti trauslas attiecības..

0

8

Baumo, ka ļoti iespējasm Davidu Cepedu aizvāks no noveles, jo producentiem un skatītājiem viņš nepatīkot. Vai nu Bruno pazudīs no telenoveles ar laiku vai arī Bruno lomu cits aktieris atveidos. Nu es katrā ziņā esmu neapmierināta, jo man gan ļoti viņs patīk un viņs lielisks kā ļaunais.

0

9

albalonga написал(а):

Baumo, ka ļoti iespējasm Davidu Cepedu aizvāks no noveles, jo producentiem un skatītājiem viņš nepatīkot. Vai nu Bruno pazudīs no telenoveles ar laiku vai arī Bruno lomu cits aktieris atveidos. Nu es katrā ziņā esmu neapmierināta, jo man gan ļoti viņs patīk un viņs lielisks kā ļaunais.

arī citos forumos lasīju, ka Bruno ļoti patīk..pat vairāk par Aleksu.. Piekrītu, ka kā ļaunais viņš ir lielisks, bet es neciešu Bruno, tāpēc priecāšos, ja viņu aizvāks.. Galvenais, lai tikai citam aktierim nedod viņu atveidot - tas noteikti visu sabojās..

0

10

Alex pret MJ diezgan riebīgi izturējās.
Davids Zepeda labi attēlo ļauno varoni, tāpēc manis pēc šo aktieri var atstāt. Jo šā vai tā, ja aizvāks vienu ļauno, viņa vietā nāks cits ļaunais, kas bojās galveno varoņu attiecības.

0

11

aNgeL написал(а):

Cik žēl Aleksa, ka viņš tā cieš.. tik mīlīgs izskatās.. Gaidīju, ka MH atnāks..ka mierinās viņu.. mjāa.. un nepatīk man Aleksa attieksme pret MH šajā sērijā..  Viņiem jau vēl tomēr ir ļoti trauslas attiecības..

aha, man arī riktīgi bija Aleksa žēl...nabadziņš....tā pārdzīvoja. Un es ar klusiņām pie sevis cerēju, ka Marija Hosē tomēr aizies pie viņa...bet nekā. :( Un vēl nepietiek ar to, ka Bruno atkal uzdarbojas pieprasot neiedomājamas lietas, vēl Aleks tik aizdomīgi izturējās pret MH...ceru, ka nākamās sērijās būs daudz vairāk mīļuma starp viņiem :)

0

12

aNgeL написал(а):

Gaidīju, ka MH atnāks..ka mierinās viņu..

Njā, es arī gaidīju.. :(
Tiešām žēl Aleksa, ka viņam tā jācieš.. :( Bet tomēr, viņš tik smuki izskatās, kad raud.. :love:

albalonga написал(а):

Baumo, ka ļoti iespējasm Davidu Cepedu aizvāks no noveles, jo producentiem un skatītājiem viņš nepatīkot.

No vienas puses forši, no otras gan nē.. :D Labi būtu, ja Bruno pazustu, bet, Dieva dēļ, lai neliek citu aktieri.. :no: Tas jau vairs nebūs tas.. :no: Būs kā Prisionerā, kad Islasu nomainīja Porras! :insane:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 20. sērija