TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 21. sērija


Sortilegio 21. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://www.dailymotion.com/video/xk35aw_wlw-sortilegio-cap-21_shortfilms

0

2

Man jau smiekli nāk, kad viņi kaujas.. Jau kuro reizi - tā ir īsta brāļu kauja :D Bet neciešu, kad Bruno Aleksam iesit :S Par laimi sabojāta acs bija Bruno, Aleksam seja pieņemama palika :)
eh, diezgan jau loģiski, ka Fernando neuzticas MH, bet man tā nepatīk, ka viņš noskaņo Aleksu pret MH.. Ļoti ceru, ka Aleks tajā neieklausīsies, kaut gan kas zina..
Manuprāt, šiem abiem jau  vajadzēja saprast, ka iemīlējušies viens otrā, bet tajā pat laikā tik mīlīgi, ka viņi tādi vēl īsti neapjēdz ko jūt.. Aww, Aleks tomēr grib MH līdzi paņemt - foršiii  :love:

0

3

nez, es arvien vairāk sāku garlaikoties. skumji...

0

4

nu konkrēti šī sērija man arī likās tāda diezgan garlaicīga - tā īsti nekā jauna tajā nebija, bet vienalga man patīk skatīties

0

5

beidzot saņēmos un noskatījos līdz galam. ai, jauka bij tā Aleksa un Fernando saruna par abu sievietēm. Man patīk, kad vīrieši tā runā par sievietēm. Un jauki, ka Aleksam nav iebildumi pret Fernando jūtām attiecībā uz Viktoriju.

0

6

Wow, kautiņš! o.O Njā, Bruno vajadzēja ne tik vien zilu aci.. :no: Abas! :yep:
Ahh, nabadziņš, tagad viņš redz noraizējies par Viktoriju! :angry: Maitas gabals! Grrrr.. :mad:

aNgeL написал(а):

eh, diezgan jau loģiski, ka Fernando neuzticas MH, bet man tā nepatīk, ka viņš noskaņo Aleksu pret MH.. Ļoti ceru, ka Aleks tajā neieklausīsies, kaut gan kas zina..

Njā, tas gan..

aNgeL написал(а):

Manuprāt, šiem abiem jau  vajadzēja saprast, ka iemīlējušies viens otrā, bet tajā pat laikā tik mīlīgi, ka viņi tādi vēl īsti neapjēdz ko jūt..

Jā, tas ir forši.. Man patīk tāda gara aptveršana, ka ir iemīlējušies, nevis jau, piemēram, 3. sērija aptver, ka viens otru neprātīgi mīl.. :D

albalonga написал(а):

Man patīk, kad vīrieši tā runā par sievietēm. Un jauki, ka Aleksam nav iebildumi pret Fernando jūtām attiecībā uz Viktoriju.

Mjā, tas arī forši! ^^ Un vismaz tagad Alekss visu zin.. :)
Aww, un tik mīļi pašā sērijas sākumā Alekss pateica Marijai Hosē, ka šobrīd viņam viņa ir vajadzīga vairāk nekā jebkad.. :love: Un tas foršais apskāviens.. :love:

0

7

GaBy написал(а):

Aww, un tik mīļi pašā sērijas sākumā Alekss pateica Marijai Hosē, ka šobrīd viņam viņa ir vajadzīga vairāk nekā jebkad..  Un tas foršais apskāviens..

āa.. jāa.. Tas bij tik skaisti  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 21. sērija