TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon Salvaje (Televisa, 2009)


Corazon Salvaje (Televisa, 2009)

Сообщений 61 страница 66 из 66

61

Intereses pēc apskatījos kāds seriāls kā tāds
Nu godīgi sakot galīgi neatgādina Corazon salvaje. Vienīgais kas ar to vieno ir tas ka galveno varoni sauc Huans del Diablo un vienu no māsām Aime. Un tas ka Huans no sākuma būs kopā ar Aimi tā apprecēs to kurš patika māsai, bet pēc tam Huans būs kopā ar Aimes māsu.
Pirmkārt jau iepazīstas viņi visi uz kuģa, aime pilnīgi atklāti uzmācas viņam, bet viņš viņai. Tikai citu priekšā viņa mēģina tēlot ko citu, pat ja no malas viss ir saprotams. Rehīna ir labais tēls, bet tomār viņu nevar salīdzināt ar Moniku viņa nav tika kautrīga, tad kad viņa redzēja Huanu bez krekla nu bišķiņ parādīja tādu kautrīgu sejiņu, bet sarunājās tā it kā viņš būtu apģērbts pilnībā. Vēl Rehīnas somiņa iekrita jūrā un tad Huans pārlēca pār bortu jūrā, aizpeldēja pēc somiņas un tika bez problēmām atpakaļ kuģī. Tas lēciens bija tik nedabīgs, ka smiekli nāca no pārlieku stulbās ainas. Huanam nebūtu jādara varoņdarbi, lai parādītu savu būtību kā tas ir šeit. Tad kad Huans iegāja kajītē meklēt aimi tur bija Rehīna naktskreklā, viņ ait kā satraucās bet tajā pašā laikā Huanu projām pārāk nedzina. Tad viņš viņu sauca par Svēto Rehīnu un pilnā balsī ņirdza, tik atbaidošā smiekliņā. Nu viņš galīgi nav tāds kā  Huans, Janjess Huanu manā izpratnē attēlo kā tādu pajoli, viņš nav tik vīrišķīgs. Aimi viņš pēc pirmā skūpsta bildina, īstais Huans tik ātri nebildināja.
Pirmajā ainā Huans sataisīts tā kā tāds tarzāns un vēl ar kalmāru rokā, par viņa vispārinoši biedējošo izskatu labāk nerunāt, pabriesmīgi.
Šī telenovele ir pavisam savādāka nekā ar Eduardo Palomo un Edīti Gonsalesu.
Aktieri šajā telenovelē ir diezgan zināmi un labi, bet sižets.
dažas ainas ir pārāk teatrālas.

0

62

mmaarriiaa написал(а):

Pirmajā ainā Huans sataisīts tā kā tāds tarzāns un vēl ar kalmāru rokā, par viņa vispārinoši biedējošo izskatu labāk nerunāt, pabriesmīgi.

:D te bišku ne pa tēmu - bet man uzreiz asociācijas ar kalmāru no Sūkļa Boba :D

0

63

angelina написал(а):

te bišku ne pa tēmu - bet man uzreiz asociācijas ar kalmāru no Sūkļa Boba :D

:D

0

64

hahaha, ak diez, es pat negribu līst tūbē un skatīties, pat nevienu klipiņu. Nez. CS viss bija skasiti, loģiski. Eieme pati sevi piedāvāja Huanam, meloja viņam, izlikās par labāku, nekā ir. Panāca to, ka viņš iemīlas. Uztaisīja tā, ka Huanam nebija tās labākās domas par Moniku un tikai pēc tam rančo Hunas iepazina Moniku, ka viņa rūpējās par zemniekiem, iejaucās, izrādīja interesi un drosmi, lai darbotos, pat kad viņai tur aizrādīja. Tad viņš iemīlējās Monikā. Un vispār tā ģeniālā sērija, kā tika noorganizētas viņu kāzas. Superīgi. Njā. Rada pilnīgi vēlēšanos CS paskatīties. Ev, angy, bet mums beidzot ir viens seriāls, kuru kādreiz varam maratonēt kopā un abām patiks. :D

0

65

albalonga написал(а):

Ev, angy, bet mums beidzot ir viens seriāls, kuru kādreiz varam maratonēt kopā un abām patiks.

:D :P

0

66

albalonga написал(а):

hahaha, ak diez, es pat negribu līst tūbē un skatīties, pat nevienu klipiņu. Nez. CS viss bija skasiti, loģiski. Eieme pati sevi piedāvāja Huanam, meloja viņam, izlikās par labāku, nekā ir. Panāca to, ka viņš iemīlas. Uztaisīja tā, ka Huanam nebija tās labākās domas par Moniku un tikai pēc tam rančo Hunas iepazina Moniku, ka viņa rūpējās par zemniekiem, iejaucās, izrādīja interesi un drosmi, lai darbotos, pat kad viņai tur aizrādīja. Tad viņš iemīlējās Monikā. Un vispār tā ģeniālā sērija, kā tika noorganizētas viņu kāzas. Superīgi. Njā. Rada pilnīgi vēlēšanos CS paskatīties. Ev, angy, bet mums beidzot ir viens seriāls, kuru kādreiz varam maratonēt kopā un abām patiks. :D

Jā Corazon salvaje bija kas ļoti īpašs. Radīju visu tā laika izjūtu, ticamību. Huana un Monikas jūtas bija tik skaistas un spēcīgas. Huans jau no malas iztaroja vīrišķību un visu savu būtību. Tas kā viņš izturējās pret Moniku - tik maigi un iejūtīgi.
Jā tā sērija kā tika noorganizātes viņu kāzas bija patiesi ģeniāla.
Man patika kā Huans Moniku sauca Santa Monika. Un tas kadrs kad viņi bija saderinājušies viņa viņu pavadīja līdz durvīm, viņš eleganti paņēma viņas roku lai uz tās dotu pieklājīgu atvadu skūstu, bet tā vietā pievilka sev tuvu un noskūpstīja uz lūpām. Un vēl tas kadrs kad monika raudādama skrēja, jo Eime viņai bija sastāstījusi visādas muļķības, bet Huans viņu apturēja, visu izvaicāja, viņi apsēdās un tad viņš sāka viņu skūpstīt, bet viņ aizbēga. tik daudzkas bija tik burvīgs tajā seriālā.
Es pilnīgi atkal gribu sākt skatīties īsto Corazon salvaje, jo par telenoveli ir  palicis atmiņā lielisks iespaids.

Parodiju es neskatīšos, man pietika to kadru ko jau redzēju no tā tarzāna Janjesa smiekliem šermuļi iet pār kauliem :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon Salvaje (Televisa, 2009)