TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 25. sērija


Sortilegio 25. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.dailymotion.com/video/xk9bx7_wlw-sortilegio-cap-25-wlw_shortfilms

0

2

mjāa.. wow.. visu priekšā iesita Marijai Hosē.. no pozitīvās puses - vismaz atklāti parāda savu dabu! aww.. un MH aizstāvēs Aleksu  :love:  tikai žēl , ka paša Aleksa izskatās tajā brīdī nebūs..- lai izraisītu vēl vienu kautiņu ar brāli :D :D :D

0

3

Izskatās, ka būs ļoti interesanti
kaut nu Alex sadotu Bruno kā nākas. Un ieraugot MJ saprastu vai arī uzzinātu, ka tā nav jau pirmā reize, kad tas preteklis viņai to nodara.

0

4

Cik gan zemu tas Bruno gan ir kritis,ja spēj iesist sievietei,tam pat nav nozīmes vai sit publiski,vai bez lieciniekiem,vismaz labi,ka klātesošie acumirklī noreaģēja un iejaucās.

0

5

Terēze написал(а):

Cik gan zemu tas Bruno gan ir kritis,ja spēj iesist sievietei,tam pat nav nozīmes vai sit publiski,vai bez lieciniekiem,vismaz labi,ka klātesošie acumirklī noreaģēja un iejaucās.

bez lieciniekiem viņš jau to bija izdarījis.. Tāda daba šim ķēmam..

0

6

Mjā, Bruno ar katru brīdi izskatās ka zaudē arvien vairāk prāta....bet man smiekli sanāca par to kā viss tajā sēdē atrisinājās :) Bruno tāds nokārtu galvu kā mazs norāts puišelis izgāja, bet Alehandro...nu kā īsts saimnieks :D Un uzreiz visi valdes locekļi jā...jā..piekrītam visam :D

Un kā MH skrēja pie Aleksa :) Un tad tik mīļi apskāva...  :P

+1

7

Man smiekli nāca, kad pēc tā kautiņa un strīda, Paula pateica, ka šī ir trako māja (kko tml teica.. ) :D Un patika man kā Viktorija mēģināja sēdi novilcināt ar visādiem jautājumiem, kuri Bruno kaitināja :D :D :D Ak...un tad uzradās viņš.. kā man patīk, kad cilvēki apģērbti baltajā :)  :love: Tā tam Bruno arī vajag! Vienīgais, ka šis atradīs jaunus ceļus, lai ieriebtu. ak, kā gaidu, kad Viktorija noticēs, ka MH stāsta patiesību.

sigsaster написал(а):

Un kā MH skrēja pie Aleksa  Un tad tik mīļi apskāva...

:love:  žēl tikai, ka abi vēlāk sāka kašķēties...hmm..un Alekss neuzzināja, ka Bruno atkal iesita viņai - izskatās ka viņas sejā it nekādu pēdu nepalika.. Man gan negribas , lai Bruno un Alekss atkal sakaujas, bet vismaz pažēlot MH viņš varēja..:flirt: lai gan tāpat skaidrs, ka tad kautiņš būtu neizbēgams..  nu vismaz Fernando Aleksa vietā iekrāva tam Bruno -ak, neciešu viņu!

0

8

Awww, kā MJ metās aizstāvēt Aleksu un pateica visu Viktorijai.. :love:
Bruno.. Grrr, nu kā Viktorija var neticēt MJ teiktajam, ja viņa pati redz, ka viņš uzdrošinās pat iesist sievietei! :huh:

aNgeL написал(а):

Un patika man kā Viktorija mēģināja sēdi novilcināt ar visādiem jautājumiem, kuri Bruno kaitināja

Aha, un Alekss kā varonis ieradās.. ^^ Man jau patika kā viss risinājās no tās vietas, kad Fernando piezvanīja Viktorijai un šī teica, ka ir jau gatava doties, tāda pašpārliecināta.. ^^ Vienīgais žēl, ka Fernando nepieņēma darba piedāvājumu, bet nu saprotu viņu.. :)
Teikšu, ka šī nebija MJ un Aleksa sērija, spriežot pēc skrīniem.. :D :P

0

9

Ah, Tu nokomentēji!!  :love:  Man gan šajā sērijā piebilst nav ko..Visu jau esmu augstāk uzrakstījusi! Tikai vēlreiz atceros, kā viņa aizstāvēja toreiz Aleksu  :love:

0

10

aNgeL написал(а):

Ah, Tu nokomentēji!!

A kak že? :D

aNgeL написал(а):

Tikai vēlreiz atceros, kā viņa aizstāvēja toreiz Aleksu

:love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 25. sērija