TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 26. sērija


Sortilegio 26. sērija

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

http://www.dailymotion.com/video/xk9ci1_wlw-sortilegio-cap-26-wlw_shortfilms

0

2

šai telenovelei kpsummā būs 160 sērijas
Ir normāla, bet kaut kā jau pazudis tas lielais interesantums telenovelē kāds bija sākumā, ļoti ceru, ka kaut kas vēl mainīsies, jo savādāk viss sāk kļūt tāds vienmuļš.

0

3

mmaarriiaa написал(а):

šai telenovelei kpsummā būs 160 sērijas

Ū, forši! ^^

mmaarriiaa написал(а):

Ir normāla, bet kaut kā jau pazudis tas lielais interesantums telenovelē kāds bija sākumā, ļoti ceru, ka kaut kas vēl mainīsies, jo savādāk viss sāk kļūt tāds vienmuļš.

Nezinu, man patīk.. :)

0

4

GaBy написал(а):

Nezinu, man patīk.. :)

No sākuma kaut kā vairāk aizrāva.
Es ceru, ka vienreiz alehandro uzzinās kādā veida Bruno izturas pret MJ nevis kā toreiz MJ aizstāvēja Alehandro Bruno viņai iesita, bet Alehandro uz viņu bļāva par to, ka viņa izstāstīja visu patiesību, jo neviens viņam jau nepateica ko izdarīja Bruno.

0

5

mmaarriiaa написал(а):

šai telenovelei kpsummā būs 160 sērijas

Nav 200 par laimi, kaut gan man ļoti iepaticies, kad ir ap 90 sērijām.. Kaut gan dažām tiešām pat arī ar 150 par maz - vismaz tā man noteikti likās ar ecdd.

mmaarriiaa написал(а):

Ir normāla, bet kaut kā jau pazudis tas lielais interesantums telenovelē kāds bija sākumā

nu tā visa sākotnējā action sajūta aptuveni jāa.. kaut kas vienmuļāks varbūt arī ir palicis, bet man vienalga ļoti patīk, turklāt redzot, kā tie ļaunie katrs savā galā kaut ko perina, tad drīz kaut kam būtu jāmainās.. man gan aizdomas, ka pārmaiņas notiks ļauno labā..

0

6

Ak...Viņiem tak pārāk trauslas attiecības, lai izturētu kaut kādu Mario Agirri - bet nu es tomēr vēl ceru uz labāko.. Un vēl mūžīgā galvenās varones kļūda - noklusēja to.. :( Bet vismaz sērijas sākumā abi bija draudzīgi :) Bet Alekss tiešām varēja atrast Marijai kkādu nodarbi brīvajā laikā, nevis vislaik atlikt šādu sarunu..
pff. vēl tas Bruno.. Vienalga Aleksam lielākas tiesības uz visu mantojumu.. tas no vienas puses tik stulbi, ka cilvēks var sastādīt mantojumu, bet citi apstrīdēt pa savam..

0

7

Tā, beidzot atkal tiku pie neta...būs jāsarauj, esmu galīgi atpalikusi notikumos  :blush:

aNgeL написал(а):

Ak...Viņiem tak pārāk trauslas attiecības, lai izturētu kaut kādu Mario Agirri - bet nu es tomēr vēl ceru uz labāko..

Aha, es ar piekrītu, atkal tas zvans...bet MH tomēr baigi satraucas par šiem pāris it kā nenozīmīgiem zvaniem...hmm...

aNgeL написал(а):

Un vēl mūžīgā galvenās varones kļūda - noklusēja to..

Jā, atkal tev taisnība aNgeL...noklusēšana...Aleks taču redzēja ka kaut kas nav kārtībā...Un vispār, ja tas būtu nenozīmīgs zvans, tad tas būtu ātri izkritis no prāta un nebūtu par ko nervozēt...
Īstenībā MH varēja tomēr dzīvot Aleksa istabā...kā nekā taču atzinusies ka mīl viņu un viņš viņu...savādāk tiešām Aleksam tas var likties jocīgi, ka viņa grib atsevišķu guļamistabu paturēt...bet nu tās tikai manas domas...

aNgeL написал(а):

Vienalga Aleksam lielākas tiesības uz visu mantojumu.. tas no vienas puses tik stulbi, ka cilvēks var sastādīt mantojumu, bet citi apstrīdēt pa savam..

Un tas Bruno...kā vienmēr...kā bez prāta savas skaudības un naida dēļ. Piekrītu, ka tas nav godīgi, ka to sasatādīto mantojumu var visādi mēģināt apstrīdēt, lai tik gūtu labumu sev...trūkst vārdu...ko tik viņš vēl neizdomās... :angry:

Ā, atcerējos, man vēl patika tas, ka Rakelas vīrs sāk nu uzturēties MH tēva un Paulas sabiedrībā...likās, ka viņš jūtas ērti un forši (tas jau laikam tāpēc, ka viņam Paula patīk :p ), bet tāpat pozitīvi. Un Rakela...aidā zaļumos, ātri gan :D

0

8

sigsaster написал(а):

Tā, beidzot atkal tiku pie neta...būs jāsarauj, esmu galīgi atpalikusi notikumos

Sveiciens atpakaļ, savādāk man jau vientuļi palicis vienai skatīties :D

sigsaster написал(а):

Īstenībā MH varēja tomēr dzīvot Aleksa istabā...kā nekā taču atzinusies ka mīl viņu un viņš viņu...savādāk tiešām Aleksam tas var likties jocīgi, ka viņa grib atsevišķu guļamistabu paturēt...bet nu tās tikai manas domas...

Ne tikai Tavas.. :D

0

9

Tā jau tie pārpratumi rodās,ka cilvēki neprot atklāti izrunāties,no kā gan Marija Hosē šajā situācijā baidās-,ka Alekss neticēs nevienam viņas vārdam,vai arī,ka viņš notiekošo neuztvers nopietni?Pat ,ja tā arī būtu,tas vēl nav iemesls neko nestāstīt.

0

10

Terēze написал(а):

no kā gan Marija Hosē šajā situācijā baidās-,ka Alekss neticēs nevienam viņas vārdam,vai arī,ka viņš notiekošo neuztvers nopietni?Pat ,ja tā arī būtu,tas vēl nav iemesls neko nestāstīt.

mjāā.. un galu galā tas no kā viņa baidījās piepildās tieši tādēļ, ka viņa nestāsta..

0

11

aNgeL написал(а):

Viņiem tak pārāk trauslas attiecības, lai izturētu kaut kādu Mario Agirri - bet nu es tomēr vēl ceru uz labāko.. Un vēl mūžīgā galvenās varones kļūda - noklusēja to..

Jap, bet nu cerēsim, kas viss būs ok un noskaidrosies tas pārpratums.. MJ vajadzēja pateikt, nu vajadzēja! Ahhh, un Maura..  :angry:
Njā, man tomēr labāk patīk Rakela un Ulises, nekā Rakela un Roberto.. :P Ak, un tai aktrisei jau 2. seriālā vārds Rakela, viņai tik ļoti piestāv! ^^ :love:
Nabaga Izakirs, nabagam bail no tā ķertā Bruno! %-) Tas Bruno toč slims, visiem bļaut virsū, ka visi visu zin, tikai ne viņš pats.. :tired:
Aww, un Viktorijas pateiktas Aleksam: 'Tu eres un amor..' :love: El es algo mas de solo amor, el es un angel.. :love:

0

12

aNgeL написал(а):

mmaarriiaa написал(а):
šai telenovelei kpsummā būs 160 sērijasNav 200 par laimi, kaut gan man ļoti iepaticies, kad ir ap 90 sērijām

ak es visu noskaudu, jo bija pie 90 nevis 160 sērijām :D  :'(

GaBy написал(а):

Ak, un tai aktrisei jau 2. seriālā vārds Rakela, viņai tik ļoti piestāv!

Jā! Ļoti piestav!

GaBy написал(а):

Aww, un Viktorijas pateiktas Aleksam: 'Tu eres un amor..'  El es algo mas de solo amor, el es un angel..

Ah..cik skaisti! patiešam!!

Vispār jau jā.. Man MH vietā būtu ienākušas tādas domas, ka moš Isekjels Aleksam izstāstīja par zvanu.. Galu galā Alekss pārād aizdomīgi jautāja, vai viņa nevēlas kaut ko pastāstīt.. un man dikti patika kā vēlāk viņa pie spoguļa brīnījās, ka nebija ne skūpsta, ne smaida, nekā :D Vispār Žaklīnai padodas nervozitāti notēlot! Atgādina mani šie žesti :D

0

13

aNgeL написал(а):

un man dikti patika kā vēlāk viņa pie spoguļa brīnījās, ka nebija ne skūpsta, ne smaida, nekā

Jpa, jap! ^^

aNgeL написал(а):

Vispār Žaklīnai padodas nervozitāti notēlot!

Viņai da jebko labi padodas tēlot, kaut vai iepriekšējā sērijā histēriju, aizstāvot Aleksu.. :D

0

14

GaBy написал(а):

Viņai da jebko labi padodas tēlot, kaut vai iepriekšējā sērijā histēriju, aizstāvot Aleksu

Žēl, ka vairs plusiņus neliekam viens otram :D Es tev saliktu! Man prieks, ka tev patīk Žaklīna :)

0

15

aNgeL написал(а):

Žēl, ka vairs plusiņus neliekam viens otram  Es tev saliktu!

A tu iekavās ielic (+).. :D

aNgeL написал(а):

Man prieks, ka tev patīk Žaklīna

He, man viņa sen patīk jau no Rūbijas laikiem.. ^^ :love: Tik šajā seriālā viņa man kļuvusi īpaši tuva.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 26. sērija